CA Ferro Carril Oeste General Pico - CD Argentino Monte Maiz (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CA Ferro Carril Oeste General Pico
Torneo Federal A | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | CD Argentino Monte Maiz - CA Ferro Carril Oeste General Pico | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-23 | CA Ferro Carril Oeste General Pico - Ciudad de Bolivar | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-16 | Gutiérrez SC - CA Ferro Carril Oeste General Pico | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-08 | CA Ferro Carril Oeste General Pico - Juventud Unida Universitario | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-01 | CS Estudiantes San Luis - CA Ferro Carril Oeste General Pico | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-26 | CA Ferro Carril Oeste General Pico - Atletico Camioneros | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | Atenas Rio Cuarto - CA Ferro Carril Oeste General Pico | 1 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-15 | CA Ferro Carril Oeste General Pico - San Martin de Mendoza | 1 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-11 | Huracan Las Heras - CA Ferro Carril Oeste General Pico | 0 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
3
|
3.1
|
2.2
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 11
Algemeen
CA Ferro Carril Oeste General Pico Nederlagen 4
CA Ferro Carril Oeste General Pico Met tegendoelpunten 4
CA Ferro Carril Oeste General Pico Less than 4.5 cards 10 van 10
CD Argentino Monte Maiz Less than 4.5 cards 6 van 6
Persoonlijke ontmoetingen
CA Ferro Carril Oeste General Pico + CD Argentino Monte Maiz Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
CA Ferro Carril Oeste General Pico + CD Argentino Monte Maiz Beide teams scoren 4 van 5
CA Ferro Carril Oeste General Pico + CD Argentino Monte Maiz Less than 4.5 cards 6 van 6
CA Ferro Carril Oeste General Pico Met tegendoelpunten 5
CD Argentino Monte Maiz Zeges 4
CD Argentino Monte Maiz Geen nederlagen 5
CD Argentino Monte Maiz Winnaar eerste helft 4 van 5
CA Ferro Carril Oeste General Pico - CD Argentino Monte Maiz
Argentinië, Torneo Federal A, match CA Ferro Carril Oeste General Pico - CD Argentino Monte Maiz, starttijd 2024-05-04 18:00:00 internationale tijd.
CA Ferro Carril Oeste General Pico en CD Argentino Monte Maiz neemt deel aan het kampioenschap Torneo Federal A, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CD Argentino Monte Maiz
Torneo Federal A | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | CD Argentino Monte Maiz - CA Ferro Carril Oeste General Pico | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-23 | Gutiérrez SC - CD Argentino Monte Maiz | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-16 | CD Argentino Monte Maiz - CS Estudiantes San Luis | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-09 | Atenas Rio Cuarto - CD Argentino Monte Maiz | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-02 | CD Argentino Monte Maiz - Huracan Las Heras | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-25 | Ciudad de Bolivar - CD Argentino Monte Maiz | 1 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | CD Argentino Monte Maiz - Juventud Unida Universitario | 1 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-15 | CD Argentino Monte Maiz - Atletico Camioneros | 1 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-11 | San Martin de Mendoza - CD Argentino Monte Maiz | 0 - 1 |
Klassement
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Olimpo Bahia Blanca | 12 | 7 | 3 | 2 | 16:8 | 24 |
2
|
CA Germinal | 12 | 6 | 5 | 1 | 18:10 | 23 |
3
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | 12 | 7 | 2 | 3 | 17:9 | 23 |
4
|
Kimberley | 12 | 4 | 6 | 2 | 11:7 | 18 |
5
|
Club Circulo Deportivo | 12 | 4 | 3 | 5 | 13:18 | 15 |
6
|
Sol de Mayo | 12 | 4 | 2 | 6 | 12:21 | 14 |
7
|
Cipolletti | 12 | 2 | 6 | 4 | 6:9 | 12 |
8
|
Deportivo Rincón | 12 | 3 | 3 | 6 | 9:13 | 12 |
9
|
CD Santamarina Tandil | 12 | 2 | 5 | 5 | 11:11 | 11 |
10
|
CA Sansinena SD | 12 | 1 | 5 | 6 | 8:15 | 8 |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ciudad de Bolivar | 12 | 7 | 2 | 3 | 14:7 | 23 |
2
|
Gutiérrez SC | 12 | 6 | 3 | 3 | 12:9 | 21 |
3
|
CD Argentino Monte Maiz | 12 | 4 | 6 | 2 | 9:7 | 18 |
4
|
San Martin de Mendoza | 12 | 5 | 3 | 4 | 8:6 | 18 |
5
|
Atenas Rio Cuarto | 12 | 5 | 2 | 5 | 16:14 | 17 |
6
|
Huracan Las Heras | 12 | 3 | 6 | 3 | 8:10 | 15 |
7
|
Atletico Camioneros | 11 | 3 | 4 | 4 | 9:7 | 13 |
8
|
Juventud Unida Universitario | 12 | 2 | 5 | 5 | 8:13 | 11 |
9
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | 12 | 2 | 5 | 5 | 6:12 | 11 |
10
|
CS Estudiantes San Luis | 11 | 2 | 4 | 5 | 11:16 | 10 |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 10 | 6 | 3 | 1 | 12:4 | 21 |
2
|
Sportivo Belgrano | 11 | 5 | 3 | 3 | 10:5 | 18 |
3
|
Linqueno | 11 | 5 | 3 | 3 | 9:5 | 18 |
4
|
Sportivo Las Parejas | 10 | 4 | 4 | 2 | 15:8 | 16 |
5
|
9 de Julio de Rafaela | 11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 15 |
6
|
CA Douglas Haig | 11 | 3 | 5 | 3 | 11:9 | 14 |
7
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | 11 | 3 | 5 | 3 | 10:9 | 14 |
8
|
CD De Pronunciamiento | 11 | 2 | 3 | 6 | 7:21 | 9 |
9
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | 10 | 0 | 3 | 7 | 4:17 | 3 |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Sarmiento de la Banda | 12 | 8 | 2 | 2 | 18:7 | 26 |
2
|
Central Norte Salta | 10 | 6 | 3 | 1 | 14:6 | 21 |
3
|
San Martin Formosa | 11 | 5 | 3 | 3 | 14:7 | 18 |
4
|
CA Sol de America de Formosa | 11 | 5 | 2 | 4 | 8:8 | 17 |
5
|
Crucero del Norte | 12 | 3 | 5 | 4 | 10:11 | 14 |
6
|
Juventud Antoniana de Salta | 10 | 3 | 4 | 3 | 7:7 | 13 |
7
|
CA Sarmiento de Resistencia | 11 | 2 | 5 | 4 | 7:10 | 11 |
8
|
Boca Unidos | 10 | 1 | 4 | 5 | 6:12 | 7 |
9
|
Union de Sunchales | 11 | 1 | 2 | 8 | 6:22 | 5 |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
CA Sansinena SD | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Club Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Ciudad de Bolivar | ||||||
|
CS Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Atletico Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
CA Douglas Haig | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | ||||||
|
CD De Pronunciamiento | ||||||
|
Sportivo Belgrano | ||||||
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | ||||||
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | ||||||
|
Sportivo Las Parejas |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana de Salta | ||||||
|
San Martin Formosa | ||||||
|
Union de Sunchales |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
CA Sansinena SD | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Club Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Ciudad de Bolivar | ||||||
|
CS Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Atletico Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
CA Douglas Haig | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | ||||||
|
CD De Pronunciamiento | ||||||
|
Sportivo Belgrano | ||||||
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | ||||||
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | ||||||
|
Sportivo Las Parejas |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana de Salta | ||||||
|
San Martin Formosa | ||||||
|
Union de Sunchales |