Grom Warszawa - Orły Zielonka (3-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Grom Warszawa
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-28 | Olimpia Warszawa - Grom Warszawa | - | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Grom Warszawa - KS Łomianki | 0 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Wilga II Garwolin - Grom Warszawa | 0 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Madziar Nieporęt - Grom Warszawa | 2 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | Grom Warszawa - Legionovia II Legionowo | 2 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | KS Halinów - Grom Warszawa | 3 - 4 |
Grom Warszawa - Orły Zielonka
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, match Grom Warszawa - Orły Zielonka, starttijd 2024-05-05 14:45:28 internationale tijd.
Grom Warszawa en Orły Zielonka neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Orły Zielonka
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Mazur II Karczew - Orły Zielonka | 1 - 3 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | PKS Radość Warszawa - Orły Zielonka | 1 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Wicher Kobyłka - Orły Zielonka | 11 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Orły Zielonka - MKS Polonia Warszawa | 2 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-30 | Bug Wyszków - Orły Zielonka | 6 - 0 |
Klassement
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |