Legionovia II Legionowo - Delta Warszawa , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Legionovia II Legionowo
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | Unia Warszawa - Legionovia II Legionowo | - | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | KS Łomianki - Legionovia II Legionowo | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-09 | Legionovia II Legionowo - Wilga II Garwolin | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | Grom Warszawa - Legionovia II Legionowo | 2 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Madziar Nieporęt - Legionovia II Legionowo | 1 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-19 | Legionovia II Legionowo - KS Halinów | 6 - 1 |
Serie 6
Algemeen
Delta Warszawa Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
Delta Warszawa Less than 4.5 cards 6 van 7
Delta Warszawa Zeges 3
Legionovia II Legionowo Zeges 4
Legionovia II Legionowo Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
Legionovia II Legionowo Less than 4.5 cards 9 van 10
Legionovia II Legionowo - Delta Warszawa
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, match Legionovia II Legionowo - Delta Warszawa, starttijd 2024-05-05 11:00:28 internationale tijd.
Legionovia II Legionowo en Delta Warszawa neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Delta Warszawa
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | Delta Warszawa - KS Orzeł Baniocha | - | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Delta Warszawa - Wicher Kobyłka | 3 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-12 | MKS Polonia Warszawa - Delta Warszawa | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Delta Warszawa - Bug Wyszków | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Delta Warszawa | geannuleerd | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | Delta Warszawa - KS Łomianki | 1 - 3 |
Klassement
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |