Rekord II Bielsko Biala - KS Kuznia Ustron (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Rekord II Bielsko Biala
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-06 | Rekord II Bielsko Biala - MKS Ledziny | 8 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | Tempo Puncow - Rekord II Bielsko Biala | 1 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | GKS Gwarek Ornontowice - Rekord II Bielsko Biala | 1 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | Rekord II Bielsko Biala - LKS Tworków | 1 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-11 | GKS II Tychy - Rekord II Bielsko Biala | 1 - 2 |
Serie 6
Algemeen
Rekord II Bielsko Biala + KS Kuznia Ustron Less than 4.5 cards 10 van 10
Rekord II Bielsko Biala Zeges 4
Rekord II Bielsko Biala Met tegendoelpunten 10
Rekord II Bielsko Biala Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
Rekord II Bielsko Biala Beide teams scoren 8 van 10
Rekord II Bielsko Biala Less than 4.5 cards 10 van 10
KS Kuznia Ustron Met tegendoelpunten 5
KS Kuznia Ustron Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
KS Kuznia Ustron Beide teams scoren 5 van 6
KS Kuznia Ustron Less than 4.5 cards 9 van 9
Rekord II Bielsko Biala - KS Kuznia Ustron
Poland Amateur, IV. Liga - Śląska, match Rekord II Bielsko Biala - KS Kuznia Ustron, starttijd 2024-05-05 15:00:00 internationale tijd.
Rekord II Bielsko Biala en KS Kuznia Ustron neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Śląska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: KS Kuznia Ustron
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | KS Kuznia Ustron - MKS Odra Wodzislaw Slaski | 0 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | LKS Orzeł Łękawica - KS Kuznia Ustron | 0 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-26 | KS Kuznia Ustron - MRKS Czechowice-Dziedzice | 1 - 0 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-22 | KS Kuznia Ustron - LKS Czaniec | 3 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | MKS Ledziny - KS Kuznia Ustron | 1 - 5 |
Klassement
IV. Liga - Śląska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podlesianka Katowice | 30 | 18 | 8 | 4 | 59:29 | 62 |
2
|
LKS Drama Zbroslawice | 30 | 18 | 5 | 7 | 83:39 | 59 |
3
|
BKS Sparta Katowice | 30 | 16 | 8 | 6 | 64:43 | 56 |
4
|
Ruch Radzionków | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:32 | 54 |
5
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 46:43 | 50 |
6
|
Victoria Częstochowa | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:49 | 50 |
7
|
Piast Gliwice II | 30 | 11 | 14 | 5 | 59:42 | 47 |
8
|
Rozwoj Katowice | 30 | 14 | 4 | 12 | 48:41 | 46 |
9
|
Przemsza Siewierz | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:56 | 45 |
10
|
MKS Myszków | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:61 | 39 |
11
|
GKS Szombierki Bytom | 30 | 9 | 9 | 12 | 41:56 | 36 |
12
|
Zaglebie Sosnowiec II | 30 | 8 | 8 | 14 | 46:53 | 32 |
13
|
Jsp Szczakowianka Jaworzno | 30 | 5 | 8 | 17 | 36:54 | 23 |
14
|
GKS Unia Rędziny | 30 | 6 | 4 | 20 | 26:58 | 22 |
15
|
LKS Orzeł Miedary | 30 | 4 | 9 | 17 | 31:76 | 21 |
16
|
MLKS Znicz Kłobuck | 30 | 5 | 6 | 19 | 31:66 | 21 |
IV. Liga - Śląska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 30 | 19 | 6 | 5 | 91:37 | 63 |
2
|
Spojnia Landek | 30 | 17 | 5 | 8 | 54:33 | 56 |
3
|
Polonia Łaziska Górne | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:35 | 54 |
4
|
Rekord II Bielsko Biala | 30 | 17 | 2 | 11 | 59:45 | 53 |
5
|
KS Decor Belk | 30 | 15 | 7 | 8 | 63:39 | 52 |
6
|
GKS Gwarek Ornontowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:31 | 50 |
7
|
MKS Odra Wodzislaw Slaski | 30 | 14 | 7 | 9 | 59:48 | 49 |
8
|
GKS II Tychy | 30 | 14 | 6 | 10 | 60:41 | 48 |
9
|
KS Kuznia Ustron | 30 | 13 | 8 | 9 | 60:46 | 47 |
10
|
Energetyk Row Rybnik | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:67 | 41 |
11
|
Tempo Puncow | 30 | 11 | 7 | 12 | 54:64 | 40 |
12
|
LKS Orzeł Łękawica | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:42 | 39 |
13
|
MRKS Czechowice-Dziedzice | 30 | 11 | 5 | 14 | 44:47 | 38 |
14
|
LKS Czaniec | 30 | 5 | 7 | 18 | 41:64 | 22 |
15
|
LKS Tworków | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:84 | 21 |
16
|
MKS Ledziny | 30 | 1 | 0 | 29 | 13:135 | 3 |