Evenementen: Saku Sporting
II Liiga | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-25 | Saku Sporting - JK Tabasalu U21 | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-18 | Saku Sporting - Keila JK | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-10 | Tabasalu Ulasabat C.F. - Saku Sporting | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-04 | Saku Sporting - Tallinna FC Flora | - | |
Cup | |||
Ronde 32 | |||
2024-07-31 | Saku Sporting - FC Tallinn | - | |
II Liiga | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-18 | Saku Sporting - Saue JK | 8 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-09 | Raplamaa JK - Saku Sporting | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-01 | Saku Sporting - Paide Linnameeskond III | 0 - 2 | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Ronde 32 | |||
2024-05-28 | Saku Sporting - Tallinna FC Flora | 3 - 4 | |
II Liiga | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-24 | Harju Jalgpallikool U21 - Saku Sporting | 1 - 2 |
Serie 8
Algemeen
Tallinna FC Zapoos Eerste tegendoelpunt 5 van 7
Tallinna FC Zapoos Zeges 4
Tallinna FC Zapoos Geen nederlagen 6
Tallinna FC Zapoos Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 8
Tallinna FC Zapoos Beide teams scoren 6 van 7
Saku Sporting Eerste team dat scoort 5 van 7
Saku Sporting Geen nederlagen 3
Saku Sporting Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 9
Saku Sporting Beide teams scoren 4 van 5
Saku Sporting - Tallinna FC Zapoos
Estland, II Liiga, match Saku Sporting - Tallinna FC Zapoos, starttijd 2024-05-05 13:00:51 internationale tijd.
Saku Sporting en Tallinna FC Zapoos neemt deel aan het kampioenschap II Liiga, Estland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Tallinna FC Zapoos
II Liiga | |||
Ronde 16 | |||
2024-08-18 | Tallinna FC Zapoos - Saue JK | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-11 | Raplamaa JK - Tallinna FC Zapoos | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-03 | Paide Linnameeskond III - Tallinna FC Zapoos | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-24 | Tallinna FC Zapoos - Harju Jalgpallikool U21 | - | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-10 | Tallinna FC Zapoos - Rummu Dünamo | - | |
Cup | |||
Ronde 32 | |||
2024-07-06 | Tallinna FC Zapoos - Sillamäe FC NPM Silmet | 4 - 3 | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-12 | Tallinna FC Flora - Tallinna FC Zapoos | 0 - 4 | |
II Liiga | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-09 | FC Nõmme United U21 - Tallinna FC Zapoos | 3 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-01 | Vändra JK Vaprus - Tallinna FC Zapoos | 4 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-26 | JK Tabasalu U21 - Tallinna FC Zapoos | 1 - 1 |
Klassement
II Liiga - Lõuna/Lääne piirkond 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pärnu JK Vaprus U21 | 12 | 10 | 0 | 2 | 54:17 | 30 |
2
|
FC Nõmme United U21 | 13 | 9 | 2 | 2 | 55:22 | 29 |
3
|
Saku Sporting | 13 | 6 | 4 | 3 | 33:25 | 22 |
4
|
Vändra JK Vaprus | 12 | 5 | 5 | 2 | 29:23 | 20 |
5
|
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 11 | 5 | 3 | 3 | 20:26 | 18 |
6
|
Tallinna FC Flora | 12 | 5 | 2 | 5 | 28:29 | 17 |
7
|
Tallinna FC Zapoos | 12 | 4 | 3 | 5 | 29:32 | 15 |
8
|
Keila JK | 12 | 4 | 3 | 5 | 21:26 | 15 |
9
|
Paide Linnameeskond III | 12 | 4 | 3 | 5 | 20:28 | 15 |
10
|
Raplamaa JK | 13 | 3 | 5 | 5 | 20:33 | 14 |
11
|
JK Tabasalu U21 | 13 | 3 | 3 | 7 | 16:22 | 12 |
12
|
Harju Jalgpallikool U21 | 13 | 3 | 3 | 7 | 19:29 | 12 |
13
|
Tabasalu Ulasabat C.F. | 13 | 3 | 2 | 8 | 16:31 | 11 |
14
|
Saue JK | 13 | 3 | 2 | 8 | 17:34 | 11 |
II Liiga - Põhja/Ida piirkond 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maardu Linnameeskond | 13 | 12 | 1 | 0 | 51:8 | 37 |
2
|
Tallinna JK Puuma | 13 | 9 | 3 | 1 | 54:27 | 30 |
3
|
Rakvere JK Tarvas | 13 | 9 | 2 | 2 | 37:14 | 29 |
4
|
Tallinna FCI Levadia U19 | 13 | 9 | 2 | 2 | 49:17 | 29 |
5
|
Viimsi JK II | 13 | 6 | 3 | 4 | 31:21 | 21 |
6
|
Võru FC Helios | 13 | 5 | 5 | 3 | 24:24 | 20 |
7
|
FA Tartu Kalev II | 13 | 6 | 1 | 6 | 29:28 | 19 |
8
|
FC Helios Tartu | 13 | 6 | 1 | 6 | 25:31 | 19 |
9
|
Tartu JK Welco II | 13 | 5 | 1 | 7 | 22:26 | 16 |
10
|
FC Tallinn U21 | 13 | 4 | 0 | 9 | 25:25 | 12 |
11
|
Sillamäe FC NPM Silmet | 13 | 3 | 2 | 8 | 19:32 | 11 |
12
|
Tallinna FC Ararat TTU | 13 | 2 | 1 | 10 | 12:43 | 7 |
13
|
FC Elva II | 13 | 2 | 0 | 11 | 9:45 | 6 |
14
|
Ajax Lasnamäe | 13 | 1 | 2 | 10 | 17:63 | 5 |