CA San Lorenzo de Almagro - Platense (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CA San Lorenzo de Almagro
Primera Division, Women | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-30 | Ferro Carril Oeste - CA San Lorenzo de Almagro | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-23 | CA San Lorenzo de Almagro - Estudiantes de Buenos Aires | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-16 | Boca Juniors - CA San Lorenzo de Almagro | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-09 | CA San Lorenzo de Almagro - Racing Club | - | |
Ronde 11 | |||
2024-05-25 | Satsaid - CA San Lorenzo de Almagro | 0 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-17 | CA San Lorenzo de Almagro - Newells Old Boys | 1 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-11 | San Luis FC - CA San Lorenzo de Almagro | 0 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-03 | CA San Lorenzo de Almagro - Platense | 1 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-27 | Excursionistas - CA San Lorenzo de Almagro | 0 - 7 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.4
|
4
|
7
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 3
Algemeen
CA San Lorenzo de Almagro + Platense Less than 4.5 cards 9 van 9
Persoonlijke ontmoetingen
CA San Lorenzo de Almagro + Platense Less than 4.5 cards 6 van 6
Platense Met tegendoelpunten 5
CA San Lorenzo de Almagro - Platense
Argentinië, Primera Division, Women, match CA San Lorenzo de Almagro - Platense, starttijd 2024-05-03 18:00:00 internationale tijd.
CA San Lorenzo de Almagro en Platense neemt deel aan het kampioenschap Primera Division, Women, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Platense
Primera Division, Women | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-30 | Platense - Excursionistas | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-23 | CD UAI Urquiza - Platense | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-16 | Platense - CA River Plate | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-09 | Independiente - Platense | - | |
Ronde 11 | |||
2024-05-26 | Platense - Gimnasia y Esgrima | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-18 | Rosario Central - Platense | 0 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-12 | Platense - Belgrano | 0 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-03 | CA San Lorenzo de Almagro - Platense | 1 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-27 | Platense - CA Banfield | 1 - 1 |
Klassement
Primera Division A, Women 2024, Apertura: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boca Juniors | 11 | 10 | 1 | 0 | 36:4 | 31 |
2
|
Racing Club | 11 | 6 | 4 | 1 | 21:6 | 22 |
3
|
CA San Lorenzo de Almagro | 10 | 6 | 2 | 2 | 17:7 | 20 |
4
|
Newells Old Boys | 11 | 6 | 1 | 4 | 11:12 | 19 |
5
|
Gimnasia y Esgrima | 10 | 5 | 3 | 2 | 21:10 | 18 |
6
|
Belgrano | 10 | 5 | 3 | 2 | 15:5 | 18 |
7
|
Ferro Carril Oeste | 11 | 5 | 3 | 3 | 18:12 | 18 |
8
|
Independiente | 11 | 5 | 3 | 3 | 15:13 | 18 |
9
|
Satsaid | 11 | 5 | 2 | 4 | 16:12 | 17 |
10
|
San Luis FC | 11 | 4 | 4 | 3 | 14:13 | 16 |
11
|
CA River Plate | 7 | 4 | 1 | 2 | 9:8 | 13 |
12
|
Platense | 11 | 2 | 6 | 3 | 9:12 | 12 |
13
|
CA Banfield | 11 | 3 | 2 | 6 | 11:17 | 11 |
14
|
CD UAI Urquiza | 11 | 3 | 1 | 7 | 8:16 | 10 |
15
|
Estudiantes de Buenos Aires | 11 | 3 | 0 | 8 | 10:21 | 9 |
16
|
Rosario Central | 10 | 2 | 2 | 6 | 5:13 | 8 |
17
|
CA Huracán | 11 | 2 | 0 | 9 | 5:15 | 6 |
18
|
Excursionistas | 11 | 0 | 0 | 11 | 2:47 | 0 |
Primera Division A, Women 2024, Apertura: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Independiente | ||||||
|
Belgrano | ||||||
|
Gimnasia y Esgrima | ||||||
|
Platense | ||||||
|
Satsaid | ||||||
|
Boca Juniors | ||||||
|
CA Banfield | ||||||
|
San Luis FC | ||||||
|
Ferro Carril Oeste | ||||||
|
Newells Old Boys | ||||||
|
CA San Lorenzo de Almagro | ||||||
|
Racing Club | ||||||
|
Estudiantes de Buenos Aires | ||||||
|
CA Huracán | ||||||
|
Rosario Central | ||||||
|
CD UAI Urquiza | ||||||
|
CA River Plate | ||||||
|
Excursionistas |
Primera Division A, Women 2024, Apertura: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Satsaid | ||||||
|
Boca Juniors | ||||||
|
Racing Club | ||||||
|
CA Banfield | ||||||
|
San Luis FC | ||||||
|
Ferro Carril Oeste | ||||||
|
Newells Old Boys | ||||||
|
Independiente | ||||||
|
Gimnasia y Esgrima | ||||||
|
Platense | ||||||
|
Belgrano | ||||||
|
CD UAI Urquiza | ||||||
|
CA Huracán | ||||||
|
Rosario Central | ||||||
|
CA River Plate | ||||||
|
Excursionistas | ||||||
|
Estudiantes de Buenos Aires | ||||||
|
CA San Lorenzo de Almagro |