Sporting Club - U13 - Inter Academy LAF Azul - U13 (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Sporting Club - U13
FA CUP La Liga Formación | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Sporting Club - U13 | - | |
Relampaleague USS | |||
Ronde 4 | |||
2024-06-16 | Inter Academy LAF Blanco - U13 - Sporting Club - U13 | 3 - 0 | |
2024-06-09 | Inter Academy LAF Blanco - U13 - Sporting Club - U13 | geannuleerd | |
FA CUP La Liga Formación | |||
2024-06-02 | Sporting Club - U13 - Formando Cadetes - U13 | 7 - 0 | |
Relampaleague USS | |||
Ronde 3 | |||
2024-05-26 | Futuro Albo Las Condes - U13 - Sporting Club - U13 | 14 - 1 | |
FA CUP La Liga Formación | |||
2024-05-26 | Sporting Club - U13 - Unión Española Lampa - U13 | 7 - 1 |
Sporting Club - U13 - Inter Academy LAF Azul - U13
Chile Amateur, Relampaleague USS, match Sporting Club - U13 - Inter Academy LAF Azul - U13, starttijd 2024-05-05 14:00:00 internationale tijd.
Sporting Club - U13 en Inter Academy LAF Azul - U13 neemt deel aan het kampioenschap Relampaleague USS, Chile Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Inter Academy LAF Azul - U13
Relampaleague USS | |||
Ronde 4 | |||
2024-06-16 | Inter Academy LAF Azul - U13 - UCH La Reina - U13 | 4 - 3 | |
2024-06-09 | Inter Academy LAF Azul - U13 - UCH La Reina - U13 | geannuleerd | |
Ronde 3 | |||
2024-05-26 | Inter Academy LAF Azul - U13 - UC Quilicura - U13 | 2 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-05 | Sporting Club - U13 - Inter Academy LAF Azul - U13 | 1 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-04-28 | Inter Academy LAF Azul - U13 - Futuro Albo Las Condes - U13 | 3 - 9 |
Klassement
Relampaleague USS - U7 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Futuro Albo Las Condes - U7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 11:1 | 3 |
2
|
UCH La Reina - U7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:11 | 0 |
Relampaleague USS - U9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cruzaditos - U9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 36:5 | 9 |
2
|
Futuro Albo Las Condes - U9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 20:20 | 9 |
3
|
Inter Academy LAF - U9 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:12 | 6 |
4
|
Academia La Florida - U9 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:8 | 4 |
5
|
Academia JM - U9 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | 4 |
6
|
UCH La Reina - U9 | 3 | 1 | 0 | 2 | 10:13 | 3 |
7
|
CDUSS - U9 | 2 | 0 | 0 | 2 | 8:13 | 0 |
8
|
UC Quilicura - U9 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:24 | 0 |
Relampaleague USS - U11 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Futuro Albo Las Condes Popular - U11 | 4 | 4 | 0 | 0 | 40:6 | 12 |
2
|
Cruzaditos - U11 | 4 | 4 | 0 | 0 | 26:4 | 12 |
3
|
CDUSS - U11 | 3 | 2 | 0 | 1 | 14:2 | 6 |
4
|
UCH La Reina - U11 | 3 | 2 | 0 | 1 | 14:12 | 6 |
5
|
Futuro Albo Las Condes Cacique - U11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13:19 | 6 |
6
|
Inter Academy LAF Azul - U11 | 3 | 1 | 1 | 1 | 11:8 | 4 |
7
|
Academia La Florida - U11 | 3 | 0 | 1 | 2 | 6:13 | 1 |
8
|
Academia JM - U11 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:23 | 1 |
9
|
UC Quilicura - U11 | 4 | 0 | 1 | 3 | 9:32 | 1 |
10
|
Inter Academy LAF Blanco - U11 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:21 | 0 |
Relampaleague USS - U13 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Futuro Albo Las Condes - U13 | 3 | 3 | 0 | 0 | 28:7 | 9 |
2
|
UC Quilicura - U13 | 3 | 3 | 0 | 0 | 15:3 | 9 |
3
|
Inter Academy LAF Blanco - U13 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:7 | 4 |
4
|
Academia La Florida - U13 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:8 | 4 |
5
|
UCH La Reina - U13 | 3 | 1 | 0 | 2 | 11:12 | 3 |
6
|
Inter Academy LAF Azul - U13 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:14 | 3 |
7
|
Academia JM - U13 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:11 | 0 |
8
|
Sporting Club - U13 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:16 | 0 |
Relampaleague USS - U15 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Axe FC - U15 | 3 | 3 | 0 | 0 | 14:7 | 9 |
2
|
UCH La Reina - U15 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 6 |
3
|
Academia La Florida - U15 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:3 | 6 |
4
|
PS4 FC - U15 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
5
|
Futuro Albo Las Condes - U15 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 |
6
|
UC Quilicura - U15 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 |
7
|
Inter Academy LAF Azul - U15 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:8 | 1 |
8
|
Inter Academy LAF Blanco - U15 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:12 | 0 |
Relampaleague USS - U7 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
UCH La Reina - U7 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes - U7 |
Relampaleague USS - U9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia La Florida - U9 | ||||||
|
UC Quilicura - U9 | ||||||
|
CDUSS - U9 | ||||||
|
Cruzaditos - U9 | ||||||
|
UCH La Reina - U9 | ||||||
|
Academia JM - U9 | ||||||
|
Inter Academy LAF - U9 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes - U9 |
Relampaleague USS - U11 2024: 2024
Relampaleague USS - U13 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sporting Club - U13 | ||||||
|
Academia La Florida - U13 | ||||||
|
UC Quilicura - U13 | ||||||
|
Academia JM - U13 | ||||||
|
Inter Academy LAF Blanco - U13 | ||||||
|
Inter Academy LAF Azul - U13 | ||||||
|
UCH La Reina - U13 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes - U13 |
Relampaleague USS - U15 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia La Florida - U15 | ||||||
|
UC Quilicura - U15 | ||||||
|
Inter Academy LAF Blanco - U15 | ||||||
|
Axe FC - U15 | ||||||
|
Inter Academy LAF Azul - U15 | ||||||
|
UCH La Reina - U15 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes - U15 |
Relampaleague USS - U7 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
UCH La Reina - U7 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes - U7 |
Relampaleague USS - U9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia La Florida - U9 | ||||||
|
UC Quilicura - U9 | ||||||
|
CDUSS - U9 | ||||||
|
Cruzaditos - U9 | ||||||
|
UCH La Reina - U9 | ||||||
|
Academia JM - U9 | ||||||
|
Inter Academy LAF - U9 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes - U9 |
Relampaleague USS - U11 2024: 2024
Relampaleague USS - U13 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sporting Club - U13 | ||||||
|
Academia La Florida - U13 | ||||||
|
UC Quilicura - U13 | ||||||
|
Academia JM - U13 | ||||||
|
Inter Academy LAF Blanco - U13 | ||||||
|
Inter Academy LAF Azul - U13 | ||||||
|
UCH La Reina - U13 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes - U13 |
Relampaleague USS - U15 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia La Florida - U15 | ||||||
|
UC Quilicura - U15 | ||||||
|
Inter Academy LAF Blanco - U15 | ||||||
|
Axe FC - U15 | ||||||
|
Inter Academy LAF Azul - U15 | ||||||
|
UCH La Reina - U15 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes - U15 |