CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS ACB Ineu (4-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
Liga III Seria 8 | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-24 | CS Șoimii Lipova - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 0 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-17 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS Progresul Pecica | 1 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-11 | CS Socodor - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 1 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-07 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS ACB Ineu | 4 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-03 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - CS Avântul Periam | 1 - 1 |
Serie 9
Algemeen
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei + ACS ACB Ineu Met tegendoelpunten 4
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei + ACS ACB Ineu Beide teams scoren 4 van 5
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei + ACS ACB Ineu Less than 4.5 cards 10 van 10
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei Eerste tegendoelpunt 8 van 9
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei Verliezer eerste helft 6 van 8
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei Less than 4.5 cards 9 van 9
ACS ACB Ineu Geen winst 20
ACS ACB Ineu Less than 4.5 cards 10 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei + ACS ACB Ineu Beide teams scoren 6 van 8
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei + ACS ACB Ineu Less than 4.5 cards 5 van 5
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei Geen nederlagen 3
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS ACB Ineu
Roemenië, Liga III Seria 8, match CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS ACB Ineu, starttijd 2024-05-07 15:00:55 internationale tijd.
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei en ACS ACB Ineu neemt deel aan het kampioenschap Liga III Seria 8, Roemenië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACS ACB Ineu
Liga III Seria 8 | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-24 | ACS ACB Ineu - CS Avântul Periam | 2 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-18 | CS Socodor - ACS ACB Ineu | 2 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-10 | ACS ACB Ineu - CS Șoimii Lipova | 1 - 5 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-07 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS ACB Ineu | 4 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-03 | ACS ACB Ineu - ACS Progresul Pecica | 1 - 3 |
Klassement
Liga III Seria 8 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bihor Oradea | 18 | 14 | 4 | 0 | 51:12 | 46 |
2
|
SSU Politehnica Timișoara | 18 | 12 | 3 | 3 | 40:14 | 39 |
3
|
CSC Peciu Nou | 18 | 11 | 3 | 4 | 37:20 | 36 |
4
|
CS Phoenix Buziaș | 18 | 9 | 5 | 4 | 35:26 | 32 |
5
|
ACS Progresul Pecica | 18 | 9 | 4 | 5 | 36:24 | 31 |
6
|
CS Șoimii Lipova | 18 | 7 | 2 | 9 | 30:39 | 23 |
7
|
CS Avântul Periam | 18 | 6 | 1 | 11 | 24:38 | 19 |
8
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 18 | 3 | 3 | 12 | 14:32 | 12 |
9
|
CS Socodor | 18 | 3 | 2 | 13 | 16:45 | 11 |
10
|
ACS ACB Ineu | 18 | 1 | 3 | 14 | 13:46 | 6 |
Liga III Seria 8 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bihor Oradea | 9 | 7 | 2 | 0 | 18:3 | 69 |
2
|
SSU Politehnica Timișoara | 9 | 4 | 3 | 2 | 14:10 | 54 |
3
|
CSC Peciu Nou | 9 | 2 | 1 | 6 | 7:14 | 43 |
4
|
CS Phoenix Buziaș | 9 | 1 | 2 | 6 | 9:21 | 37 |
Liga III Seria 8 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Progresul Pecica | 10 | 8 | 0 | 2 | 30:10 | 55 |
2
|
CS Șoimii Lipova | 10 | 4 | 3 | 3 | 12:14 | 38 |
3
|
CS Avântul Periam | 10 | 5 | 3 | 2 | 18:12 | 37 |
4
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 10 | 2 | 4 | 4 | 14:16 | 22 |
5
|
CS Socodor | 10 | 2 | 3 | 5 | 11:23 | 20 |
6
|
ACS ACB Ineu | 10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | 12 |
Liga III Seria 8 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSC Peciu Nou | ||||||
|
FC Bihor Oradea | ||||||
|
CS Phoenix Buziaș | ||||||
|
SSU Politehnica Timișoara |
Liga III Seria 8 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ACS Progresul Pecica | ||||||
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | ||||||
|
CS Avântul Periam | ||||||
|
ACS ACB Ineu | ||||||
|
CS Socodor | ||||||
|
CS Șoimii Lipova |
Liga III Seria 8 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSC Peciu Nou | ||||||
|
FC Bihor Oradea | ||||||
|
CS Phoenix Buziaș | ||||||
|
SSU Politehnica Timișoara |
Liga III Seria 8 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Socodor | ||||||
|
CS Șoimii Lipova | ||||||
|
ACS Progresul Pecica | ||||||
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | ||||||
|
CS Avântul Periam | ||||||
|
ACS ACB Ineu |