Aster Itaquaquecetuba U20 - EC Agua Santa SP (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Aster Itaquaquecetuba U20
U20 Paulista | |||
Ronde 10 | |||
2024-06-14 | EC Agua Santa SP - Aster Itaquaquecetuba U20 | 3 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-08 | Aster Itaquaquecetuba U20 - SC Corinthians SP | 0 - 3 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-31 | Aster Itaquaquecetuba U20 - EC Sao Bernardo SP | 0 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-24 | CA Juventus SP - Aster Itaquaquecetuba U20 | 0 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-17 | Aster Itaquaquecetuba U20 - Sao Caetano SP | 0 - 2 |
Serie 3
Algemeen
EC Agua Santa SP Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
EC Agua Santa SP More than 4.5 cards 8 van 10
Aster Itaquaquecetuba U20 Geen winst 4
Aster Itaquaquecetuba U20 Met tegendoelpunten 5
Aster Itaquaquecetuba U20 Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 5
Aster Itaquaquecetuba U20 More than 4.5 cards 7 van 9
Aster Itaquaquecetuba U20 - EC Agua Santa SP
Brazilië, U20 Paulista, match Aster Itaquaquecetuba U20 - EC Agua Santa SP, starttijd 2024-05-10 18:00:00 internationale tijd.
Aster Itaquaquecetuba U20 en EC Agua Santa SP neemt deel aan het kampioenschap U20 Paulista, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: EC Agua Santa SP
U20 Paulista | |||
Ronde 10 | |||
2024-06-14 | EC Agua Santa SP - Aster Itaquaquecetuba U20 | 3 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-07 | CA Juventus SP - EC Agua Santa SP | 2 - 3 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-31 | EC Agua Santa SP - Sao Caetano SP | 1 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-24 | EC Agua Santa SP - EC Sao Bernardo SP | 2 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-17 | SC Corinthians SP - EC Agua Santa SP | 2 - 0 |
Klassement
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mirassol FC | 10 | 9 | 1 | 0 | 33:5 | 28 |
2
|
José Bonifácio EC U20 | 10 | 8 | 1 | 1 | 24:7 | 25 |
3
|
Olimpia SP U20 | 10 | 4 | 1 | 5 | 9:18 | 13 |
4
|
Tanabi U20 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12:17 | 12 |
5
|
Rio Preto | 10 | 2 | 0 | 8 | 9:23 | 6 |
6
|
Fernandópolis U20 | 10 | 1 | 1 | 8 | 5:22 | 4 |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gremio Novorizontino SP | 10 | 9 | 1 | 0 | 37:5 | 28 |
2
|
Grêmio Prudente U20 | 10 | 7 | 1 | 2 | 17:9 | 22 |
3
|
Marilia SP | 10 | 5 | 1 | 4 | 19:13 | 16 |
4
|
Presidente Prudente U20 | 10 | 4 | 1 | 5 | 15:21 | 13 |
5
|
Vocem SP | 10 | 1 | 2 | 7 | 10:23 | 5 |
6
|
Tupa SP | 10 | 0 | 2 | 8 | 8:35 | 2 |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo SP | 10 | 7 | 2 | 1 | 43:8 | 23 |
2
|
Sertaozinho FC SP | 10 | 6 | 1 | 3 | 17:17 | 19 |
3
|
Comercial FC SP | 10 | 3 | 5 | 2 | 26:20 | 14 |
4
|
CA Bandeirante U20 | 10 | 3 | 2 | 5 | 13:21 | 11 |
5
|
Francana | 10 | 3 | 1 | 6 | 20:28 | 10 |
6
|
Inter de Bebedouro | 10 | 2 | 1 | 7 | 14:39 | 7 |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AE Velo Clube SP | 10 | 8 | 1 | 1 | 22:5 | 25 |
2
|
Ferroviaria SP | 10 | 6 | 2 | 2 | 34:5 | 20 |
3
|
XV de Novembro Jaú U20 | 10 | 5 | 3 | 2 | 27:6 | 18 |
4
|
Rio Claro SP | 10 | 4 | 2 | 4 | 15:14 | 14 |
5
|
Sao Carlos SP | 10 | 1 | 2 | 7 | 7:29 | 5 |
6
|
Taquaritinga SP | 10 | 1 | 0 | 9 | 2:48 | 3 |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
União São João U20 | 10 | 5 | 4 | 1 | 14:6 | 19 |
2
|
AA Inter de Limeira SP | 10 | 4 | 5 | 1 | 18:16 | 17 |
3
|
EC XV de Novembro SP | 10 | 5 | 1 | 4 | 18:12 | 16 |
4
|
Cosmopolitano U20 | 10 | 4 | 3 | 3 | 10:8 | 15 |
5
|
Rio Branco SP | 10 | 3 | 1 | 6 | 13:16 | 10 |
6
|
Independente FC SP | 10 | 1 | 2 | 7 | 9:24 | 5 |
Group 6: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ponte Preta SP | 10 | 7 | 1 | 2 | 20:8 | 22 |
2
|
SC Aguaí U20 | 10 | 5 | 2 | 3 | 11:6 | 17 |
3
|
Brasilis FC U20 | 10 | 5 | 1 | 4 | 15:20 | 16 |
4
|
Itapirense SP | 10 | 4 | 0 | 6 | 13:21 | 12 |
5
|
Porto Foot Ball U20 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:11 | 12 |
6
|
Guaçuano U20 | 10 | 2 | 1 | 7 | 11:19 | 7 |
Group 7: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Desportivo Brasil | 10 | 7 | 0 | 3 | 25:10 | 21 |
2
|
Ituano FC SP | 9 | 6 | 1 | 2 | 22:13 | 19 |
3
|
EC Sao Bento SP | 10 | 6 | 1 | 3 | 15:11 | 19 |
4
|
Sfera FC U20 | 10 | 5 | 2 | 3 | 25:14 | 17 |
5
|
Comercial Tietê U20 | 10 | 3 | 0 | 7 | 11:19 | 9 |
6
|
Capao Bonito | 9 | 0 | 0 | 9 | 4:35 | 0 |
Group 8: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Uniao Suzano AC SP | 10 | 7 | 2 | 1 | 16:6 | 23 |
2
|
Taubate SP | 10 | 5 | 3 | 2 | 22:15 | 18 |
3
|
Pinda FC U20 | 10 | 4 | 2 | 4 | 24:12 | 14 |
4
|
Sao Jose Esporte Clube | 10 | 3 | 5 | 2 | 16:11 | 14 |
5
|
CA Joseense U20 | 10 | 3 | 3 | 4 | 21:21 | 12 |
6
|
Uniao FC | 10 | 0 | 1 | 9 | 4:38 | 1 |
Group 9: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bragantino SP | 10 | 8 | 1 | 1 | 24:7 | 25 |
2
|
SKA Brasil SP U20 | 9 | 4 | 3 | 2 | 10:7 | 15 |
3
|
Capivariano SP | 8 | 4 | 2 | 2 | 15:13 | 14 |
4
|
Guarani FC SP | 8 | 3 | 3 | 2 | 15:9 | 12 |
5
|
Paulínia Futebol Universitário U20 | 9 | 1 | 2 | 6 | 11:25 | 5 |
6
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | 8 | 0 | 1 | 7 | 4:18 | 1 |
U20 Paulista, Group 9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SKA Brasil SP U20 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2
|
Capivariano SP | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3
|
Bragantino SP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Guarani FC SP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
6
|
Paulínia Futebol Universitário U20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Group 10: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sao Paulo FC SP | 10 | 10 | 0 | 0 | 38:4 | 30 |
2
|
Referência FC U20 | 10 | 5 | 2 | 3 | 18:19 | 17 |
3
|
Oeste SP | 10 | 5 | 1 | 4 | 18:10 | 16 |
4
|
Gremio Osasco Audax SP | 10 | 2 | 2 | 6 | 9:19 | 8 |
5
|
Gremio Esportivo Osasco SP | 10 | 2 | 2 | 6 | 21:33 | 8 |
6
|
Clube Vital U20 | 10 | 2 | 1 | 7 | 10:29 | 7 |
Group 11: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Palmeiras SP | 10 | 9 | 1 | 0 | 44:2 | 28 |
2
|
Ibrachina U20 | 10 | 7 | 1 | 2 | 24:11 | 22 |
3
|
Portuguesa Desportos SP | 10 | 4 | 2 | 4 | 13:17 | 14 |
4
|
Flamengo SP | 10 | 3 | 1 | 6 | 8:21 | 10 |
5
|
Nacional AC SP | 10 | 2 | 4 | 4 | 11:13 | 10 |
6
|
AD Guarulhos SP | 10 | 0 | 1 | 9 | 5:41 | 1 |
Group 12: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Corinthians SP | 10 | 7 | 2 | 1 | 18:4 | 23 |
2
|
Sao Caetano SP | 10 | 7 | 2 | 1 | 12:4 | 23 |
3
|
EC Agua Santa SP | 10 | 3 | 2 | 5 | 11:15 | 11 |
4
|
Aster Itaquaquecetuba U20 | 10 | 3 | 2 | 5 | 5:11 | 11 |
5
|
EC Sao Bernardo SP | 10 | 2 | 3 | 5 | 7:10 | 9 |
6
|
CA Juventus SP | 10 | 1 | 3 | 6 | 6:15 | 6 |
Group 13: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Santos SP | 10 | 8 | 1 | 1 | 38:4 | 25 |
2
|
Santo Andre SP | 10 | 7 | 1 | 2 | 18:16 | 22 |
3
|
AA Portuguesa | 10 | 5 | 2 | 3 | 19:20 | 17 |
4
|
Mauá U20 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15:15 | 15 |
5
|
Jabaquara AC SP U20 | 10 | 1 | 3 | 6 | 9:18 | 6 |
6
|
Mauaense U20 | 10 | 0 | 1 | 9 | 9:35 | 1 |
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rio Preto | ||||||
|
Mirassol FC | ||||||
|
Fernandópolis U20 | ||||||
|
Tanabi U20 | ||||||
|
Olimpia SP U20 | ||||||
|
José Bonifácio EC U20 |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Gremio Novorizontino SP | ||||||
|
Marilia SP | ||||||
|
Grêmio Prudente U20 | ||||||
|
Presidente Prudente U20 | ||||||
|
Tupa SP | ||||||
|
Vocem SP |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Comercial FC SP | ||||||
|
Botafogo SP | ||||||
|
Sertaozinho FC SP | ||||||
|
CA Bandeirante U20 | ||||||
|
Francana | ||||||
|
Inter de Bebedouro |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
XV de Novembro Jaú U20 | ||||||
|
Rio Claro SP | ||||||
|
AE Velo Clube SP | ||||||
|
Ferroviaria SP | ||||||
|
Taquaritinga SP | ||||||
|
Sao Carlos SP |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AA Inter de Limeira SP | ||||||
|
Cosmopolitano U20 | ||||||
|
EC XV de Novembro SP | ||||||
|
União São João U20 | ||||||
|
Rio Branco SP | ||||||
|
Independente FC SP |
Group 6: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ponte Preta SP | ||||||
|
Porto Foot Ball U20 | ||||||
|
SC Aguaí U20 | ||||||
|
Guaçuano U20 | ||||||
|
Itapirense SP | ||||||
|
Brasilis FC U20 |
Group 7: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Comercial Tietê U20 | ||||||
|
EC Sao Bento SP | ||||||
|
Desportivo Brasil | ||||||
|
Sfera FC U20 | ||||||
|
Capao Bonito | ||||||
|
Ituano FC SP |
Group 8: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Uniao Suzano AC SP | ||||||
|
CA Joseense U20 | ||||||
|
Taubate SP | ||||||
|
Pinda FC U20 | ||||||
|
Sao Jose Esporte Clube | ||||||
|
Uniao FC |
Group 9: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Capivariano SP | ||||||
|
Guarani FC SP | ||||||
|
Bragantino SP | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
U20 Paulista, Group 9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Capivariano SP | ||||||
|
Bragantino SP | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Guarani FC SP | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
Group 10: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Gremio Osasco Audax SP | ||||||
|
Referência FC U20 | ||||||
|
Gremio Esportivo Osasco SP | ||||||
|
Oeste SP | ||||||
|
Sao Paulo FC SP | ||||||
|
Clube Vital U20 |
Group 11: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Portuguesa Desportos SP | ||||||
|
Ibrachina U20 | ||||||
|
Nacional AC SP | ||||||
|
Palmeiras SP | ||||||
|
Flamengo SP | ||||||
|
AD Guarulhos SP |
Group 12: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sao Caetano SP | ||||||
|
CA Juventus SP | ||||||
|
EC Sao Bernardo SP | ||||||
|
EC Agua Santa SP | ||||||
|
SC Corinthians SP | ||||||
|
Aster Itaquaquecetuba U20 |
Group 13: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mauá U20 | ||||||
|
AA Portuguesa | ||||||
|
Jabaquara AC SP U20 | ||||||
|
Santos SP | ||||||
|
Santo Andre SP | ||||||
|
Mauaense U20 |
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mirassol FC | ||||||
|
Rio Preto | ||||||
|
Fernandópolis U20 | ||||||
|
Tanabi U20 | ||||||
|
José Bonifácio EC U20 | ||||||
|
Olimpia SP U20 |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Gremio Novorizontino SP | ||||||
|
Marilia SP | ||||||
|
Grêmio Prudente U20 | ||||||
|
Presidente Prudente U20 | ||||||
|
Tupa SP | ||||||
|
Vocem SP |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Botafogo SP | ||||||
|
Sertaozinho FC SP | ||||||
|
Comercial FC SP | ||||||
|
Francana | ||||||
|
Inter de Bebedouro | ||||||
|
CA Bandeirante U20 |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AE Velo Clube SP | ||||||
|
Ferroviaria SP | ||||||
|
XV de Novembro Jaú U20 | ||||||
|
Rio Claro SP | ||||||
|
Sao Carlos SP | ||||||
|
Taquaritinga SP |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AA Inter de Limeira SP | ||||||
|
Cosmopolitano U20 | ||||||
|
EC XV de Novembro SP | ||||||
|
União São João U20 | ||||||
|
Rio Branco SP | ||||||
|
Independente FC SP |
Group 6: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ponte Preta SP | ||||||
|
Porto Foot Ball U20 | ||||||
|
SC Aguaí U20 | ||||||
|
Guaçuano U20 | ||||||
|
Itapirense SP | ||||||
|
Brasilis FC U20 |
Group 7: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Desportivo Brasil | ||||||
|
Sfera FC U20 | ||||||
|
Comercial Tietê U20 | ||||||
|
EC Sao Bento SP | ||||||
|
Ituano FC SP | ||||||
|
Capao Bonito |
Group 8: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Joseense U20 | ||||||
|
Taubate SP | ||||||
|
Uniao Suzano AC SP | ||||||
|
Sao Jose Esporte Clube | ||||||
|
Uniao FC | ||||||
|
Pinda FC U20 |
Group 9: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Capivariano SP | ||||||
|
Guarani FC SP | ||||||
|
Bragantino SP | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
U20 Paulista, Group 9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Capivariano SP | ||||||
|
Bragantino SP | ||||||
|
Guarani FC SP | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
Group 10: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Referência FC U20 | ||||||
|
Gremio Esportivo Osasco SP | ||||||
|
Gremio Osasco Audax SP | ||||||
|
Oeste SP | ||||||
|
Sao Paulo FC SP | ||||||
|
Clube Vital U20 |
Group 11: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Nacional AC SP | ||||||
|
Portuguesa Desportos SP | ||||||
|
Ibrachina U20 | ||||||
|
Palmeiras SP | ||||||
|
Flamengo SP | ||||||
|
AD Guarulhos SP |
Group 12: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EC Sao Bernardo SP | ||||||
|
Sao Caetano SP | ||||||
|
CA Juventus SP | ||||||
|
EC Agua Santa SP | ||||||
|
SC Corinthians SP | ||||||
|
Aster Itaquaquecetuba U20 |
Group 13: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mauá U20 | ||||||
|
AA Portuguesa | ||||||
|
Jabaquara AC SP U20 | ||||||
|
Santos SP | ||||||
|
Santo Andre SP | ||||||
|
Mauaense U20 |
Group 14: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Grêmio Prudente U20 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
2
|
Desportivo Brasil | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Mirassol FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Santo Andre SP | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
Group 15: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gremio Novorizontino SP | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2
|
Sao Caetano SP | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
José Bonifácio EC U20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
4
|
Taubate SP | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Group 16: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ibrachina U20 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
2
|
Botafogo SP | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3
|
EC XV de Novembro SP | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
4
|
Guarani FC SP | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
Group 17: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bragantino SP | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
2
|
Referência FC U20 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
AE Velo Clube SP | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
Marilia SP | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
Group 18: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Oeste SP | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
2
|
Sao Paulo FC SP | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Sertaozinho FC SP | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
União São João U20 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
Group 19: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Palmeiras SP | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
2
|
Ponte Preta SP | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Ferroviaria SP | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
AA Portuguesa | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
Group 20: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AA Inter de Limeira SP | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
2
|
SC Corinthians SP | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3
|
XV de Novembro Jaú U20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
4
|
Ituano FC SP | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
Group 21: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Uniao Suzano AC SP | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2
|
EC Sao Bento SP | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3
|
Santos SP | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
SC Aguaí U20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group 14: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Desportivo Brasil | ||||||
|
Grêmio Prudente U20 | ||||||
|
Mirassol FC | ||||||
|
Santo Andre SP |
Group 15: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sao Caetano SP | ||||||
|
Gremio Novorizontino SP | ||||||
|
José Bonifácio EC U20 | ||||||
|
Taubate SP |
Group 16: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ibrachina U20 | ||||||
|
Botafogo SP | ||||||
|
EC XV de Novembro SP | ||||||
|
Guarani FC SP |
Group 17: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AE Velo Clube SP | ||||||
|
Marilia SP | ||||||
|
Bragantino SP | ||||||
|
Referência FC U20 |
Group 18: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oeste SP | ||||||
|
Sao Paulo FC SP | ||||||
|
Sertaozinho FC SP | ||||||
|
União São João U20 |
Group 19: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ferroviaria SP | ||||||
|
Ponte Preta SP | ||||||
|
Palmeiras SP | ||||||
|
AA Portuguesa |
Group 20: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AA Inter de Limeira SP | ||||||
|
SC Corinthians SP | ||||||
|
Ituano FC SP | ||||||
|
XV de Novembro Jaú U20 |
Group 21: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EC Sao Bento SP | ||||||
|
Uniao Suzano AC SP | ||||||
|
Santos SP | ||||||
|
SC Aguaí U20 |
Group 14: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Grêmio Prudente U20 | ||||||
|
Mirassol FC | ||||||
|
Desportivo Brasil | ||||||
|
Santo Andre SP |
Group 15: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Taubate SP | ||||||
|
José Bonifácio EC U20 | ||||||
|
Gremio Novorizontino SP | ||||||
|
Sao Caetano SP |
Group 16: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ibrachina U20 | ||||||
|
Botafogo SP | ||||||
|
EC XV de Novembro SP | ||||||
|
Guarani FC SP |
Group 17: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AE Velo Clube SP | ||||||
|
Marilia SP | ||||||
|
Bragantino SP | ||||||
|
Referência FC U20 |
Group 18: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sao Paulo FC SP | ||||||
|
Oeste SP | ||||||
|
Sertaozinho FC SP | ||||||
|
União São João U20 |
Group 19: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ponte Preta SP | ||||||
|
Ferroviaria SP | ||||||
|
Palmeiras SP | ||||||
|
AA Portuguesa |
Group 20: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Corinthians SP | ||||||
|
AA Inter de Limeira SP | ||||||
|
XV de Novembro Jaú U20 | ||||||
|
Ituano FC SP |
Group 21: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Uniao Suzano AC SP | ||||||
|
Santos SP | ||||||
|
EC Sao Bento SP | ||||||
|
SC Aguaí U20 |