Ihud Bnei Shefa-Amr - Hapoel Acre (2-5), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Ihud Bnei Shefa-Amr
National League | |||
Ronde 37 | |||
2024-05-24 | Ihud Bnei Shefa-Amr - Hapoel Rishon Lezion | 0 - 5 | |
Ronde 36 | |||
2024-05-17 | SC Kfar Qasem - Ihud Bnei Shefa-Amr | 8 - 4 | |
Ronde 35 | |||
2024-05-10 | Ihud Bnei Shefa-Amr - Hapoel Acre | 2 - 5 | |
Ronde 34 | |||
2024-05-07 | Hapoel Afula - Ihud Bnei Shefa-Amr | 3 - 0 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-03 | Ihud Bnei Shefa-Amr - Hapoel Kfar Saba FC | 2 - 1 |
Serie 9
Algemeen
Ihud Bnei Shefa-Amr + Hapoel Acre Less than 4.5 cards 10 van 10
Hapoel Acre Met tegendoelpunten 3
Hapoel Acre Beide teams scoren 4 van 5
Hapoel Acre Geen nederlagen 4
Hapoel Acre Less than 4.5 cards 9 van 9
Ihud Bnei Shefa-Amr Met tegendoelpunten 17
Ihud Bnei Shefa-Amr Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 6
Ihud Bnei Shefa-Amr Beide teams scoren 4 van 5
Ihud Bnei Shefa-Amr Eerste tegendoelpunt 8 van 10
Ihud Bnei Shefa-Amr Verliezer eerste helft 8 van 10
Ihud Bnei Shefa-Amr Less than 4.5 cards 10 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
Hapoel Acre Geen nederlagen 3
Ihud Bnei Shefa-Amr Met tegendoelpunten 3
Ihud Bnei Shefa-Amr - Hapoel Acre
Israël, National League, match Ihud Bnei Shefa-Amr - Hapoel Acre, starttijd 2024-05-10 13:00:00 internationale tijd.
Ihud Bnei Shefa-Amr en Hapoel Acre neemt deel aan het kampioenschap National League, Israël.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Hapoel Acre
National League | |||
Ronde 37 | |||
2024-05-24 | Hapoel Afula - Hapoel Acre | 1 - 1 | |
Ronde 36 | |||
2024-05-17 | Hapoel Acre - Hapoel Kfar Saba FC | 0 - 1 | |
Ronde 35 | |||
2024-05-10 | Ihud Bnei Shefa-Amr - Hapoel Acre | 2 - 5 | |
Ronde 34 | |||
2024-05-07 | Hapoel Acre - Hapoel Ramat Gan Givataim | 1 - 2 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-03 | Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Acre | 1 - 1 |
Klassement
National League 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bnei Yehuda Tel Aviv FC | 30 | 19 | 4 | 7 | 57:36 | 61 |
2
|
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC | 30 | 19 | 3 | 8 | 50:19 | 60 |
3
|
Ironi Tiberias | 30 | 14 | 12 | 4 | 46:28 | 54 |
4
|
Maccabi Yafo Kabilyo | 30 | 14 | 8 | 8 | 58:40 | 50 |
5
|
Hapoel Nof HaGalil | 30 | 13 | 8 | 9 | 46:34 | 47 |
6
|
Hapoel Nir Ramat HaSharon | 30 | 12 | 9 | 9 | 55:48 | 45 |
7
|
El Fahem | 30 | 10 | 12 | 8 | 38:34 | 42 |
8
|
Maccabi Herzliya | 30 | 11 | 9 | 10 | 34:41 | 42 |
9
|
Hapoel Acre | 30 | 10 | 11 | 9 | 41:40 | 41 |
10
|
SC Kfar Qasem | 30 | 9 | 10 | 11 | 31:39 | 37 |
11
|
Hapoel Rishon Lezion | 30 | 9 | 8 | 13 | 27:39 | 35 |
12
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | 30 | 8 | 10 | 12 | 36:35 | 34 |
13
|
Sektzia Ness Ziona FC | 30 | 9 | 7 | 14 | 38:53 | 34 |
14
|
Hapoel Kfar Saba FC | 30 | 7 | 10 | 13 | 28:40 | 31 |
15
|
Hapoel Afula | 30 | 5 | 9 | 16 | 33:53 | 24 |
16
|
Ihud Bnei Shefa-Amr | 30 | 4 | 4 | 22 | 27:66 | 16 |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC | 37 | 24 | 4 | 9 | 66:23 | 76 |
2
|
Ironi Tiberias | 37 | 20 | 12 | 5 | 62:34 | 72 |
3
|
Bnei Yehuda Tel Aviv FC | 37 | 22 | 6 | 9 | 71:45 | 72 |
4
|
Hapoel Nof HaGalil | 37 | 18 | 9 | 10 | 62:39 | 63 |
5
|
Maccabi Yafo Kabilyo | 37 | 14 | 9 | 14 | 68:62 | 51 |
6
|
Hapoel Nir Ramat HaSharon | 37 | 13 | 11 | 13 | 64:64 | 50 |
7
|
Maccabi Herzliya | 37 | 13 | 11 | 13 | 43:61 | 50 |
8
|
El Fahem | 37 | 11 | 13 | 13 | 47:51 | 46 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hapoel Acre | 37 | 12 | 14 | 11 | 54:49 | 50 |
2
|
SC Kfar Qasem | 37 | 12 | 11 | 14 | 44:50 | 47 |
3
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | 37 | 11 | 11 | 15 | 47:43 | 44 |
4
|
Hapoel Afula | 37 | 11 | 10 | 16 | 44:54 | 43 |
5
|
Hapoel Rishon Lezion | 37 | 11 | 10 | 16 | 37:48 | 43 |
6
|
Hapoel Kfar Saba FC | 37 | 10 | 12 | 15 | 36:47 | 42 |
7
|
Sektzia Ness Ziona FC | 37 | 10 | 10 | 17 | 44:63 | 40 |
8
|
Ihud Bnei Shefa-Amr | 37 | 5 | 5 | 27 | 37:93 | 18 |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC | ||||||
|
Bnei Yehuda Tel Aviv FC | ||||||
|
Hapoel Nof HaGalil | ||||||
|
Ironi Tiberias | ||||||
|
El Fahem | ||||||
|
Hapoel Nir Ramat HaSharon | ||||||
|
Maccabi Yafo Kabilyo | ||||||
|
Maccabi Herzliya |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hapoel Acre | ||||||
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | ||||||
|
Sektzia Ness Ziona FC | ||||||
|
SC Kfar Qasem | ||||||
|
Hapoel Rishon Lezion | ||||||
|
Hapoel Kfar Saba FC | ||||||
|
Hapoel Afula | ||||||
|
Ihud Bnei Shefa-Amr |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Maccabi Yafo Kabilyo | ||||||
|
Ironi Tiberias | ||||||
|
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC | ||||||
|
Bnei Yehuda Tel Aviv FC | ||||||
|
Maccabi Herzliya | ||||||
|
Hapoel Nir Ramat HaSharon | ||||||
|
Hapoel Nof HaGalil | ||||||
|
El Fahem |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | ||||||
|
Hapoel Rishon Lezion | ||||||
|
Hapoel Afula | ||||||
|
Sektzia Ness Ziona FC | ||||||
|
Ihud Bnei Shefa-Amr | ||||||
|
Hapoel Acre | ||||||
|
Hapoel Kfar Saba FC | ||||||
|
SC Kfar Qasem |