Spartak Moscow Youth - Master-Saturn Egorjevsk (5-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Spartak Moscow Youth
Youth League | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-02 | Master-Saturn Egorjevsk - Spartak Moscow Youth | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-26 | Akron Akademia Konoplev - Spartak Moscow Youth | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-19 | Spartak Moscow Youth - Baltika Kaliningrad Youth | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-12 | Strogino Moscow Youth - Spartak Moscow Youth | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-05 | Spartak Moscow Youth - Krasnodar Youth | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-28 | Lokomotiv Moskou - Spartak Moscow Youth | 0 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-21 | Samara Kryliya Sovetov - Spartak Moscow Youth | 3 - 4 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-17 | Sochi Youth - Spartak Moscow Youth | 1 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-10 | Spartak Moscow Youth - Master-Saturn Egorjevsk | 5 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-03 | Rubin Kazan - Spartak Moscow Youth | 0 - 1 |
Serie 6
Algemeen
Spartak Moscow Youth + Master-Saturn Egorjevsk Less than 4.5 cards 10 van 10
Spartak Moscow Youth Eerste team dat scoort 5 van 5
Master-Saturn Egorjevsk Geen winst 7
Master-Saturn Egorjevsk Geen doelpunten gescoord 3
Master-Saturn Egorjevsk Minder dan 2.5 doelpunten 8 van 10
Master-Saturn Egorjevsk Eerste tegendoelpunt 6 van 7
Spartak Moscow Youth - Master-Saturn Egorjevsk
Rusland, Youth League, match Spartak Moscow Youth - Master-Saturn Egorjevsk, starttijd 2024-05-10 14:00:00 internationale tijd.
Spartak Moscow Youth en Master-Saturn Egorjevsk neemt deel aan het kampioenschap Youth League, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Master-Saturn Egorjevsk
Youth League | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-02 | Master-Saturn Egorjevsk - Spartak Moscow Youth | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-26 | Baltika Kaliningrad Youth - Master-Saturn Egorjevsk | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-19 | Master-Saturn Egorjevsk - Strogino Moscow Youth | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-12 | Krasnodar Youth - Master-Saturn Egorjevsk | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-05 | Master-Saturn Egorjevsk - Lokomotiv Moskou | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-28 | Master-Saturn Egorjevsk - Samara Kryliya Sovetov | 1 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-21 | Sochi Youth - Master-Saturn Egorjevsk | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-17 | Rubin Kazan - Master-Saturn Egorjevsk | 1 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-10 | Spartak Moscow Youth - Master-Saturn Egorjevsk | 5 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-03 | Master-Saturn Egorjevsk - Akron Akademia Konoplev | 0 - 2 |
Klassement
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spartak Moscow Youth | 12 | 9 | 2 | 1 | 25:10 | 29 |
2
|
Lokomotiv Moskou | 12 | 8 | 0 | 4 | 33:15 | 24 |
3
|
Krasnodar Youth | 12 | 7 | 2 | 3 | 28:18 | 23 |
4
|
Sochi Youth | 12 | 5 | 4 | 3 | 15:11 | 19 |
5
|
Rubin Kazan | 12 | 5 | 2 | 5 | 10:9 | 17 |
6
|
Akron Akademia Konoplev | 12 | 5 | 1 | 6 | 18:23 | 16 |
7
|
Baltika Kaliningrad Youth | 12 | 4 | 4 | 4 | 16:21 | 16 |
8
|
Samara Kryliya Sovetov | 12 | 3 | 3 | 6 | 20:28 | 12 |
9
|
Strogino Moscow Youth | 12 | 2 | 3 | 7 | 13:26 | 9 |
10
|
Master-Saturn Egorjevsk | 12 | 0 | 3 | 9 | 7:24 | 3 |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Moskou | 12 | 10 | 0 | 2 | 38:10 | 30 |
2
|
FK Zenit St Petersburg | 12 | 10 | 0 | 2 | 30:11 | 30 |
3
|
FK Rostov | 12 | 9 | 0 | 3 | 25:15 | 27 |
4
|
Dinamo Moskou | 12 | 6 | 3 | 3 | 20:11 | 21 |
6
|
Chertanovo Moscow Youth | 12 | 3 | 4 | 5 | 20:24 | 13 |
6
|
Ural Ekaterinburg | 12 | 3 | 4 | 5 | 14:20 | 13 |
7
|
Akhmat Youth | 12 | 3 | 4 | 5 | 15:22 | 13 |
8
|
Fakel Voronezh Youth | 12 | 2 | 4 | 6 | 6:17 | 10 |
9
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | 12 | 1 | 4 | 7 | 13:31 | 7 |
10
|
Orenburg Youth | 12 | 1 | 1 | 10 | 6:26 | 4 |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Master-Saturn Egorjevsk | ||||||
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Krasnodar Youth | ||||||
|
Spartak Moscow Youth | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskou | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moscow Youth |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskou | ||||||
|
Chertanovo Moscow Youth | ||||||
|
CSKA Moskou | ||||||
|
Akhmat Youth | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Master-Saturn Egorjevsk | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Krasnodar Youth | ||||||
|
Spartak Moscow Youth | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskou | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moscow Youth |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskou | ||||||
|
Chertanovo Moscow Youth | ||||||
|
CSKA Moskou | ||||||
|
Akhmat Youth | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |