Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
3-4-3
Opstelling formaties
63.3 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
30 | Rene Zakech | G | 21 | ||
18 | Michal Boledovic | D | 18 | ||
16 | Jergus Halabrin | D | |||
24 | Imrich Bedecs | D | 31 | 0,2M+ | |
21 | Oscar Castellano | M | 25 | ||
27 | Jakub Kousal | M | 20 | ||
5 | Samuel Flamik | M | 26 | ||
19 | Gabriel Halabrin | M | 19 | ||
15 | Jonáš Belanský | ||||
29 | Samuel Prachar | F | 19 | ||
7 | Alioune Sylla | ||||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Denis Kubica | G | 28 | ||
28 | Patrik Opalek | G | |||
22 | Maros Curik | D | 26 | ||
25 | Kauã Moura | D | |||
10 | Filip Simecek | M | |||
11 | Adam Cisar | M | 26 | 0,1M+ | |
9 | Dávid Copko | M | |||
12 | Tomas Horniak | M | |||
14 | Sidath Sow | F |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
50.5 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Attila Németh | G | |||
20 | Filip Raška | D | |||
23 | Mihael Rovis | D | 21 | ||
5 | Nathan | D | |||
15 | Drasko Maric-Bjekic | D | 25 | 0,1M+ | |
21 | Nino Ziga | F | |||
8 | Aldo Omar Baez | M | 35 | 0,2M+ | |
17 | Balint Csoka | F | 20 | ||
11 | Bright Owusu | M | |||
55 | Fellipe Cardoso | F | |||
9 | Stanislav Olejnik | F | 21 | ||
Plaatsvervanger | |||||
12 | Attila Horvath | G | 20 | ||
16 | Dmytro Dobranskyi | D | |||
33 | Sanel Bajrektarevic | M | 20 | ||
3 | Matus Kucman | M | |||
7 | Juraj Pancik | M | 33 | 0,1M+ | |
22 | Damián Kachút | M | |||
19 | Botond Angyal | M | |||
10 | Lukas Leginus | M | 23 | ||
18 | Mátyás Vidnyánszky | F |
Evenementen: TJ Spartak Myjava
2. Liga | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-17 | Povazska Bystrica - TJ Spartak Myjava | 1 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-10 | TJ Spartak Myjava - FC STK 1914 Samorin | 1 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-03 | TJ Spartak Myjava - OFK Malzenice | 1 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-04-28 | Slovan Bratislava B - TJ Spartak Myjava | 1 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-24 | TJ Spartak Myjava - FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana | 2 - 1 |
Serie 8
Algemeen
FC STK 1914 Samorin More than 4.5 cards 4 van 5
FC STK 1914 Samorin Geen winst 3
FC STK 1914 Samorin Met tegendoelpunten 6
FC STK 1914 Samorin Eerste tegendoelpunt 4 van 5
TJ Spartak Myjava Geen nederlagen 3
TJ Spartak Myjava Met tegendoelpunten 4
TJ Spartak Myjava Beide teams scoren 6 van 7
TJ Spartak Myjava Eerste team dat scoort 4 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
FC STK 1914 Samorin Met tegendoelpunten 3
TJ Spartak Myjava Geen nederlagen 3
TJ Spartak Myjava - FC STK 1914 Samorin
Slowakije, 2. Liga, match TJ Spartak Myjava - FC STK 1914 Samorin, starttijd 2024-05-10 15:00:00 internationale tijd.
TJ Spartak Myjava en FC STK 1914 Samorin neemt deel aan het kampioenschap 2. Liga, Slowakije.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC STK 1914 Samorin
Club Friendly Games | |||
2024-06-26 | FC STK 1914 Samorin - FC Petrzalka 1898 | - | |
2024-06-22 | FC STK 1914 Samorin - FC Vion Zlate Moravce - Vrable | 0 - 3 | |
2. Liga | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-17 | FC STK 1914 Samorin - OFK Malzenice | 2 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-10 | TJ Spartak Myjava - FC STK 1914 Samorin | 1 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-05 | FC STK 1914 Samorin - Slovan Bratislava B | 3 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-04-27 | FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana - FC STK 1914 Samorin | 2 - 0 |
Klassement
2. Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KFC Komárno | 30 | 21 | 4 | 5 | 64:28 | 67 |
2
|
FC Petrzalka 1898 | 30 | 19 | 7 | 4 | 64:29 | 64 |
3
|
1. FC Tatran Presov | 30 | 19 | 6 | 5 | 53:21 | 63 |
4
|
FK Humenné | 30 | 14 | 8 | 8 | 43:32 | 50 |
5
|
Povazska Bystrica | 30 | 12 | 11 | 7 | 48:38 | 47 |
6
|
MSK Puchov | 30 | 14 | 5 | 11 | 54:49 | 47 |
7
|
TJ Spartak Myjava | 30 | 12 | 8 | 10 | 42:42 | 44 |
8
|
MFK Tatran Liptovský Mikuláš | 30 | 13 | 3 | 14 | 53:48 | 42 |
9
|
MSK ZIlina B | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:62 | 40 |
10
|
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana | 30 | 11 | 6 | 13 | 44:50 | 39 |
11
|
FC STK 1914 Samorin | 30 | 10 | 8 | 12 | 49:56 | 38 |
12
|
Slovan Bratislava B | 30 | 10 | 6 | 14 | 46:55 | 36 |
13
|
FK Slavoj Trebisov | 30 | 10 | 6 | 15 | 34:50 | 35 |
14
|
OFK Malzenice | 30 | 6 | 7 | 17 | 34:51 | 25 |
15
|
MFK Dolny Kubin | 30 | 4 | 8 | 18 | 27:68 | 20 |
16
|
FK Spišská Nová Ves | 30 | 3 | 4 | 23 | 22:55 | 13 |