ACS Mureșul Rușii Munți - ACS Miercurea Nirajului (3-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ACS Mureșul Rușii Munți
Liga 4 Mureș | |||
Ronde 9 | |||
2024-06-08 | ACS Viitorul Aluniș - ACS Mureșul Rușii Munți | 1 - 3 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-05 | ACS Mureșul Rușii Munți - AS Chimica Târnăveni | 12 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-01 | CSO Sângeorgiu de Pădure - ACS Mureșul Rușii Munți | 3 - 3 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-25 | ACS Mureșul Rușii Munți - ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor | 9 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-22 | ACS Sovata - ACS Mureșul Rușii Munți | 1 - 2 |
Serie 9
Algemeen
ACS Mureșul Rușii Munți + ACS Miercurea Nirajului Less than 4.5 cards 10 van 10
ACS Mureșul Rușii Munți Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
ACS Miercurea Nirajului Geen nederlagen 3
ACS Miercurea Nirajului Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 9
Persoonlijke ontmoetingen
ACS Mureșul Rușii Munți + ACS Miercurea Nirajului Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
ACS Mureșul Rușii Munți + ACS Miercurea Nirajului Less than 4.5 cards 7 van 7
ACS Mureșul Rușii Munți Zeges 4
ACS Mureșul Rușii Munți Geen nederlagen 7
ACS Miercurea Nirajului Met tegendoelpunten 7
ACS Mureșul Rușii Munți - ACS Miercurea Nirajului
Romania Amateur, Liga 4 Mureș, match ACS Mureșul Rușii Munți - ACS Miercurea Nirajului, starttijd 2024-05-11 08:00:02 internationale tijd.
ACS Mureșul Rușii Munți en ACS Miercurea Nirajului neemt deel aan het kampioenschap Liga 4 Mureș, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACS Miercurea Nirajului
Liga 4 Mureș | |||
Ronde 9 | |||
2024-06-08 | ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor - ACS Miercurea Nirajului | 2 - 5 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-05 | ACS Miercurea Nirajului - CSM Sighișoara | 0 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-01 | ACS Sovata - ACS Miercurea Nirajului | 2 - 4 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-25 | ACS Miercurea Nirajului - ACS Viitorul Aluniș | 1 - 3 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-22 | AS Gaz Metan Daneș - ACS Miercurea Nirajului | 2 - 3 |
Klassement
Liga 4 Elite Mureș - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Iernut | 16 | 14 | 0 | 2 | 96:17 | 42 |
2
|
ACS Mureșul Luduș | 16 | 13 | 1 | 2 | 60:20 | 40 |
3
|
ASF Pogăceaua | 16 | 9 | 2 | 5 | 68:28 | 29 |
4
|
AS Câmpia Râciu | 16 | 8 | 2 | 6 | 37:27 | 26 |
5
|
ACS A&A Grup Târnăveni | 16 | 7 | 4 | 5 | 32:26 | 25 |
6
|
AS Gaz Metan Daneș | 16 | 7 | 4 | 5 | 36:30 | 25 |
7
|
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor | 16 | 3 | 1 | 12 | 27:86 | 10 |
8
|
AS Chimica Târnăveni | 16 | 2 | 1 | 13 | 17:82 | 7 |
9
|
CSM Sighișoara | 16 | 1 | 1 | 14 | 18:75 | 4 |
Liga 4 Elite Mureș - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Asa Targu Mures | 16 | 13 | 1 | 2 | 66:18 | 40 |
2
|
ACS Atletic Târgu Mureș | 16 | 11 | 2 | 3 | 53:25 | 35 |
3
|
ACS Sâncrai Nazna | 16 | 11 | 1 | 4 | 56:24 | 34 |
4
|
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș | 16 | 10 | 2 | 4 | 50:29 | 32 |
5
|
ACS Mureșul Rușii Munți | 16 | 7 | 0 | 9 | 41:59 | 21 |
6
|
ACS Sovata | 16 | 4 | 3 | 9 | 32:50 | 15 |
7
|
CSO Sângeorgiu de Pădure | 16 | 4 | 2 | 10 | 28:44 | 14 |
8
|
ACS Viitorul Aluniș | 16 | 4 | 1 | 11 | 18:44 | 13 |
9
|
ACS Miercurea Nirajului | 16 | 1 | 2 | 13 | 13:64 | 5 |
Liga 4 Elite Mureș - Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Iernut | 7 | 6 | 0 | 1 | 32:13 | 21 |
2
|
ACS Sâncrai Nazna | 7 | 6 | 0 | 1 | 20:7 | 19 |
3
|
ASF Pogăceaua | 7 | 5 | 1 | 1 | 28:15 | 17 |
4
|
Asa Targu Mures | 7 | 4 | 0 | 3 | 22:13 | 15 |
5
|
ACS Mureșul Luduș | 7 | 2 | 1 | 4 | 16:18 | 9 |
6
|
AS Câmpia Râciu | 7 | 2 | 0 | 5 | 11:24 | 6 |
7
|
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș | 7 | 1 | 2 | 4 | 12:25 | 5 |
8
|
ACS Atletic Târgu Mureș | 7 | 0 | 0 | 7 | 7:33 | 2 |
Liga 4 Elite Mureș - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS A&A Grup Târnăveni | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:14 | 23 |
2
|
ACS Mureșul Rușii Munți | 9 | 6 | 1 | 2 | 43:12 | 23 |
3
|
ACS Miercurea Nirajului | 9 | 7 | 0 | 2 | 25:13 | 21 |
4
|
ACS Sovata | 9 | 5 | 0 | 4 | 31:20 | 18 |
5
|
AS Gaz Metan Daneș | 9 | 4 | 1 | 4 | 19:18 | 16 |
6
|
ACS Viitorul Aluniș | 9 | 5 | 0 | 4 | 22:17 | 16 |
7
|
CSO Sângeorgiu de Pădure | 9 | 4 | 1 | 4 | 22:14 | 15 |
8
|
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor | 9 | 3 | 0 | 6 | 16:31 | 11 |
9
|
CSM Sighișoara | 9 | 3 | 0 | 6 | 12:27 | 9 |
10
|
AS Chimica Târnăveni | 9 | 0 | 0 | 9 | 6:53 | 1 |
Liga 4 Elite Mureș - Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ASF Pogăceaua | ||||||
|
AS Câmpia Râciu | ||||||
|
CS Iernut | ||||||
|
ACS Mureșul Luduș | ||||||
|
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș | ||||||
|
ACS Sâncrai Nazna | ||||||
|
ACS Atletic Târgu Mureș | ||||||
|
Asa Targu Mures |
Liga 4 Elite Mureș - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AS Gaz Metan Daneș | ||||||
|
CSM Sighișoara | ||||||
|
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor | ||||||
|
AS Chimica Târnăveni | ||||||
|
ACS A&A Grup Târnăveni | ||||||
|
ACS Viitorul Aluniș | ||||||
|
ACS Miercurea Nirajului | ||||||
|
CSO Sângeorgiu de Pădure | ||||||
|
ACS Mureșul Rușii Munți | ||||||
|
ACS Sovata |
Liga 4 Elite Mureș - Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ASF Pogăceaua | ||||||
|
AS Câmpia Râciu | ||||||
|
CS Iernut | ||||||
|
ACS Mureșul Luduș | ||||||
|
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș | ||||||
|
ACS Sâncrai Nazna | ||||||
|
ACS Atletic Târgu Mureș | ||||||
|
Asa Targu Mures |
Liga 4 Elite Mureș - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AS Gaz Metan Daneș | ||||||
|
CSM Sighișoara | ||||||
|
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor | ||||||
|
AS Chimica Târnăveni | ||||||
|
ACS A&A Grup Târnăveni | ||||||
|
ACS Viitorul Aluniș | ||||||
|
ACS Miercurea Nirajului | ||||||
|
CSO Sângeorgiu de Pădure | ||||||
|
ACS Mureșul Rușii Munți | ||||||
|
ACS Sovata |