Atletico Camioneros - Gutiérrez SC (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Atletico Camioneros
Torneo Federal A | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | Atletico Camioneros - CS Estudiantes San Luis | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-23 | Atenas Rio Cuarto - Atletico Camioneros | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-16 | Atletico Camioneros - Huracan Las Heras | - | |
Ronde 7 | |||
2024-06-12 | CS Estudiantes San Luis - Atletico Camioneros | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-09 | Ciudad de Bolivar - Atletico Camioneros | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-01 | Atletico Camioneros - Juventud Unida Universitario | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-26 | CA Ferro Carril Oeste General Pico - Atletico Camioneros | 1 - 1 | |
Torneo Promocional Amateur | |||
Ronde 13 | |||
2024-05-24 | Atletico Camioneros - Club Atlético Pilar | 2 - 2 | |
Torneo Federal A | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | San Martin de Mendoza - Atletico Camioneros | 0 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-15 | CD Argentino Monte Maiz - Atletico Camioneros | 1 - 1 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.38
|
2.9
|
3
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 8
Algemeen
Atletico Camioneros Geen tegendoelpunten 3
Atletico Camioneros Winnaar eerste helft 4 van 5
Atletico Camioneros Zeges 5
Atletico Camioneros Minder dan 2.5 doelpunten 6 van 8
Atletico Camioneros Eerste team dat scoort 5 van 5
Atletico Camioneros Less than 4.5 cards 8 van 8
Gutiérrez SC Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 6
Gutiérrez SC Eerste tegendoelpunt 5 van 7
Gutiérrez SC Less than 4.5 cards 10 van 10
Atletico Camioneros - Gutiérrez SC
Argentinië, Torneo Federal A, match Atletico Camioneros - Gutiérrez SC, starttijd 2024-05-10 18:30:00 internationale tijd.
Atletico Camioneros en Gutiérrez SC neemt deel aan het kampioenschap Torneo Federal A, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Gutiérrez SC
Torneo Federal A | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | San Martin de Mendoza - Gutiérrez SC | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-23 | Gutiérrez SC - CD Argentino Monte Maiz | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-16 | Gutiérrez SC - CA Ferro Carril Oeste General Pico | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-09 | CS Estudiantes San Luis - Gutiérrez SC | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-02 | Gutiérrez SC - Atenas Rio Cuarto | 2 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-26 | Huracan Las Heras - Gutiérrez SC | 0 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | Gutiérrez SC - Ciudad de Bolivar | 1 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-16 | Gutiérrez SC - Juventud Unida Universitario | 2 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-10 | Atletico Camioneros - Gutiérrez SC | 0 - 0 |
Klassement
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Olimpo Bahia Blanca | 12 | 7 | 3 | 2 | 16:8 | 24 |
2
|
CA Germinal | 12 | 6 | 5 | 1 | 18:10 | 23 |
3
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | 12 | 7 | 2 | 3 | 17:9 | 23 |
4
|
Kimberley | 12 | 4 | 6 | 2 | 11:7 | 18 |
5
|
Club Circulo Deportivo | 12 | 4 | 3 | 5 | 13:18 | 15 |
6
|
Sol de Mayo | 12 | 4 | 2 | 6 | 12:21 | 14 |
7
|
Cipolletti | 12 | 2 | 6 | 4 | 6:9 | 12 |
8
|
Deportivo Rincón | 12 | 3 | 3 | 6 | 9:13 | 12 |
9
|
CD Santamarina Tandil | 12 | 2 | 5 | 5 | 11:11 | 11 |
10
|
CA Sansinena SD | 12 | 1 | 5 | 6 | 8:15 | 8 |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ciudad de Bolivar | 12 | 7 | 2 | 3 | 14:7 | 23 |
2
|
Gutiérrez SC | 12 | 6 | 3 | 3 | 12:9 | 21 |
3
|
CD Argentino Monte Maiz | 12 | 4 | 6 | 2 | 9:7 | 18 |
4
|
San Martin de Mendoza | 12 | 5 | 3 | 4 | 8:6 | 18 |
5
|
Atenas Rio Cuarto | 12 | 5 | 2 | 5 | 16:14 | 17 |
6
|
Huracan Las Heras | 12 | 3 | 6 | 3 | 8:10 | 15 |
7
|
Atletico Camioneros | 11 | 3 | 4 | 4 | 9:7 | 13 |
8
|
Juventud Unida Universitario | 12 | 2 | 5 | 5 | 8:13 | 11 |
9
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | 12 | 2 | 5 | 5 | 6:12 | 11 |
10
|
CS Estudiantes San Luis | 11 | 2 | 4 | 5 | 11:16 | 10 |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 10 | 6 | 3 | 1 | 12:4 | 21 |
2
|
Sportivo Belgrano | 11 | 5 | 3 | 3 | 10:5 | 18 |
3
|
Linqueno | 11 | 5 | 3 | 3 | 9:5 | 18 |
4
|
Sportivo Las Parejas | 10 | 4 | 4 | 2 | 15:8 | 16 |
5
|
9 de Julio de Rafaela | 11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 15 |
6
|
CA Douglas Haig | 11 | 3 | 5 | 3 | 11:9 | 14 |
7
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | 11 | 3 | 5 | 3 | 10:9 | 14 |
8
|
CD De Pronunciamiento | 11 | 2 | 3 | 6 | 7:21 | 9 |
9
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | 10 | 0 | 3 | 7 | 4:17 | 3 |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Sarmiento de la Banda | 11 | 7 | 2 | 2 | 16:6 | 23 |
2
|
Central Norte Salta | 10 | 6 | 3 | 1 | 14:6 | 21 |
3
|
San Martin Formosa | 11 | 5 | 3 | 3 | 14:7 | 18 |
4
|
CA Sol de America de Formosa | 11 | 5 | 2 | 4 | 8:8 | 17 |
5
|
Crucero del Norte | 11 | 3 | 5 | 3 | 9:9 | 14 |
6
|
Juventud Antoniana de Salta | 10 | 3 | 4 | 3 | 7:7 | 13 |
7
|
CA Sarmiento de Resistencia | 11 | 2 | 5 | 4 | 7:10 | 11 |
8
|
Boca Unidos | 10 | 1 | 4 | 5 | 6:12 | 7 |
9
|
Union de Sunchales | 11 | 1 | 2 | 8 | 6:22 | 5 |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
CA Sansinena SD | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Club Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Ciudad de Bolivar | ||||||
|
CS Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Atletico Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
CA Douglas Haig | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | ||||||
|
CD De Pronunciamiento | ||||||
|
Sportivo Belgrano | ||||||
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | ||||||
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | ||||||
|
Sportivo Las Parejas |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana de Salta | ||||||
|
San Martin Formosa | ||||||
|
Union de Sunchales |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
CA Sansinena SD | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Club Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Ciudad de Bolivar | ||||||
|
CS Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Atletico Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
CA Douglas Haig | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | ||||||
|
CD De Pronunciamiento | ||||||
|
Sportivo Belgrano | ||||||
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | ||||||
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | ||||||
|
Sportivo Las Parejas |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana de Salta | ||||||
|
San Martin Formosa | ||||||
|
Union de Sunchales |