FC Goldberg - A.S Koppan (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Goldberg
GAED Division 3 | |||
Ronde 18 | |||
2024-05-18 | FC Goldberg - A.S Koppan | 1 - 2 | |
Ronde 17 | |||
2024-05-11 | FC Marrion - FC Goldberg | onderbroken | |
Ronde 16 | |||
2024-04-27 | FC Goldberg - FC Jil Eagles | 2 - 4 | |
Ronde 15 | |||
2024-04-21 | SC Madina Miacle - FC Goldberg | 3 - 0 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-17 | FC Goldberg - FC Top-Flight | Uitgesteld |
Serie 6
Algemeen
FC Goldberg + A.S Koppan Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
FC Goldberg + A.S Koppan Less than 4.5 cards 10 van 10
A.S Koppan Zeges 3
A.S Koppan Geen nederlagen 9
A.S Koppan Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 9
A.S Koppan Beide teams scoren 8 van 10
A.S Koppan Less than 4.5 cards 9 van 9
FC Goldberg Geen winst 7
FC Goldberg Met tegendoelpunten 14
FC Goldberg Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
FC Goldberg Less than 4.5 cards 10 van 10
FC Goldberg - A.S Koppan
Ghana, GAED Division 3, match FC Goldberg - A.S Koppan, starttijd 2024-05-18 09:00:28 internationale tijd.
FC Goldberg en A.S Koppan neemt deel aan het kampioenschap GAED Division 3, Ghana.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: A.S Koppan
GAED Division 3 | |||
Ronde 18 | |||
2024-05-18 | FC Goldberg - A.S Koppan | 1 - 2 | |
Ronde 17 | |||
2024-05-11 | A.S Koppan - FC Dawtex | 3 - 3 | |
Ronde 16 | |||
2024-04-28 | Atomic Gateway Sporting Academy - A.S Koppan | 0 - 4 | |
Ronde 15 | |||
2024-04-21 | A.S Koppan - FC Paga Zenga | 4 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-18 | A.S Koppan - FC Marrion | 2 - 0 |
Klassement
GAED Division 3 - Zone 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Accra Elite Academy | 18 | 12 | 3 | 3 | 35:15 | 39 |
2
|
FC Daniok | 17 | 12 | 2 | 3 | 38:16 | 38 |
3
|
FC John Paintsil | 18 | 10 | 5 | 3 | 36:22 | 35 |
4
|
FC Ofankor Nice Ibrahim | 18 | 9 | 7 | 2 | 35:20 | 34 |
5
|
FC Five Stars | 18 | 7 | 5 | 6 | 37:24 | 26 |
6
|
FC EJ | 18 | 6 | 4 | 8 | 28:39 | 22 |
7
|
Union Sportive Avranches | 18 | 4 | 6 | 8 | 24:32 | 18 |
8
|
FC Haatso Crystal Palace | 18 | 3 | 5 | 10 | 27:39 | 14 |
9
|
FC Young African Promises | 16 | 3 | 2 | 11 | 14:35 | 11 |
10
|
FC Great Farcos | 17 | 0 | 5 | 12 | 9:41 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dawtex | 18 | 15 | 3 | 0 | 49:15 | 48 |
2
|
SC Madina Miacle | 18 | 14 | 3 | 1 | 54:12 | 45 |
3
|
A.S Koppan | 18 | 13 | 3 | 2 | 53:22 | 42 |
4
|
FC Jil Eagles | 18 | 9 | 2 | 7 | 39:25 | 29 |
5
|
FC Top-Flight | 18 | 7 | 3 | 8 | 34:30 | 24 |
6
|
FC Marrion | 16 | 7 | 1 | 8 | 30:26 | 22 |
7
|
FC Goldberg | 17 | 4 | 4 | 9 | 29:35 | 16 |
8
|
FC Beautiful Game | 17 | 2 | 4 | 11 | 23:37 | 10 |
9
|
Atomic Gateway Sporting Academy | 18 | 3 | 1 | 14 | 15:89 | 10 |
10
|
FC Paga Zenga | 18 | 1 | 2 | 15 | 15:50 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Adenta Youth Sporting Academy | 17 | 14 | 2 | 1 | 34:13 | 44 |
2
|
FC Young Mount | 18 | 13 | 2 | 3 | 54:16 | 41 |
3
|
FC Abu | 17 | 9 | 3 | 5 | 28:16 | 30 |
4
|
FC Cardiff City | 18 | 9 | 2 | 7 | 33:23 | 29 |
5
|
FC Dortmund | 14 | 6 | 5 | 3 | 17:14 | 23 |
6
|
YDS 18 Quinta Trust | 18 | 6 | 5 | 7 | 28:37 | 23 |
7
|
FC Soka | 16 | 6 | 1 | 9 | 25:27 | 19 |
8
|
FC Madina Pure | 15 | 6 | 1 | 8 | 25:22 | 19 |
9
|
FC Hospas | 13 | 1 | 1 | 11 | 12:40 | 4 |
10
|
FC African Panthers | 16 | 0 | 0 | 16 | 0:48 | 0 |
GAED Division 3 - Zone 4 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Asooya Young Talent | 18 | 14 | 3 | 1 | 42:7 | 45 |
2
|
FC Brave Royals | 18 | 14 | 2 | 2 | 49:18 | 44 |
3
|
FC Madina United | 17 | 8 | 5 | 4 | 26:14 | 29 |
4
|
FC Lizzy Sports | 18 | 7 | 6 | 5 | 24:27 | 27 |
5
|
FC Yaogo | 17 | 6 | 3 | 8 | 23:29 | 21 |
6
|
FC Winkot | 18 | 5 | 4 | 9 | 20:28 | 19 |
7
|
SC Young Sappers | 18 | 5 | 4 | 9 | 17:26 | 19 |
8
|
FC Pek Legacy | 17 | 5 | 3 | 9 | 18:31 | 18 |
9
|
FC Angels United | 17 | 5 | 0 | 12 | 20:39 | 15 |
10
|
Pride Soccer Academy | 18 | 2 | 4 | 12 | 12:32 | 10 |