FC Inter Stelnica - ACS Unirea Mihail Kogalniceanu (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Inter Stelnica
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-07 | Viitorul Valea Ciorii - FC Inter Stelnica | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | FC Inter Stelnica - FC Victoria Bordușani | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Ronde 202 | |||
2024-08-24 | AS Ialomița Sudiți - FC Inter Stelnica | 6 - 2 | |
Ronde 201 | |||
2024-08-17 | FC Inter Stelnica - FC Movila | geannuleerd | |
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-08 | AS Gloria Gura Ialomiței - FC Inter Stelnica | 10 - 4 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-01 | FC Inter Stelnica - Spicul Vlădeni | 4 - 0 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-25 | Recolta Săveni - FC Inter Stelnica | 5 - 0 |
FC Inter Stelnica - ACS Unirea Mihail Kogalniceanu
Romania Amateur, Liga 5 Ialomita, match FC Inter Stelnica - ACS Unirea Mihail Kogalniceanu, starttijd 2024-05-18 15:00:00 internationale tijd.
FC Inter Stelnica en ACS Unirea Mihail Kogalniceanu neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Ialomita, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACS Unirea Mihail Kogalniceanu
Liga 4 Ialomița | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | ACS Unirea Mihail Kogalniceanu - CS Real Cosâmbești | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | AFC Iazu - ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | ACS Unirea Mihail Kogalniceanu - Staruinta Brosteni | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | Victoria Muntenii Buzău - ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | ACS Unirea Mihail Kogalniceanu - Infrățirea Jilavele | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | FC Urziceni - ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | geannuleerd | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | FC Dridu - ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | 5 - 1 | |
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-08 | ACS Unirea Mihail Kogalniceanu - Dunarea Giurgeni | 6 - 2 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-01 | FC Movila - ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | 2 - 5 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-25 | ACS Unirea Mihail Kogalniceanu - FC Victoria Bordușani | 5 - 2 |
Klassement
Liga 5 Ialomita - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | 22 | 18 | 2 | 2 | 79:36 | 56 |
2
|
Gloria Ograda | 22 | 16 | 3 | 3 | 70:42 | 51 |
3
|
AS Ialomița Sudiți | 22 | 12 | 5 | 5 | 65:45 | 41 |
4
|
FC Victoria Bordușani | 22 | 10 | 3 | 9 | 72:52 | 33 |
5
|
AS Gloria Gura Ialomiței | 22 | 10 | 2 | 10 | 67:50 | 32 |
6
|
FC Movila | 22 | 10 | 1 | 11 | 53:61 | 31 |
7
|
Viitorul Valea Ciorii | 22 | 9 | 2 | 11 | 52:65 | 29 |
8
|
Viitorul Platonesti | 22 | 7 | 4 | 11 | 56:62 | 25 |
9
|
Dunarea Giurgeni | 22 | 7 | 3 | 12 | 46:50 | 24 |
10
|
Spicul Vlădeni | 22 | 6 | 2 | 14 | 53:81 | 20 |
11
|
FC Inter Stelnica | 22 | 5 | 4 | 13 | 33:60 | 19 |
12
|
Recolta Săveni | 22 | 6 | 1 | 15 | 40:82 | 19 |
Liga 5 Ialomita - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Recolta Gheorghe Doja II | 22 | 20 | 1 | 1 | 107:45 | 61 |
2
|
AS Cazanești | 22 | 14 | 3 | 5 | 58:33 | 45 |
3
|
Spicul Milosesti | 22 | 13 | 4 | 5 | 81:36 | 43 |
4
|
ACS Gheorghe Lazăr | 22 | 10 | 6 | 6 | 67:55 | 36 |
5
|
AS Agronomia Bucu | 22 | 10 | 4 | 8 | 50:40 | 34 |
6
|
FC Orezu | 22 | 9 | 3 | 10 | 34:43 | 30 |
7
|
CS Amara II | 22 | 8 | 5 | 9 | 49:57 | 29 |
8
|
ACS BC Ciulnița 2023 | 22 | 7 | 6 | 9 | 39:52 | 27 |
9
|
Voința Reviga | 22 | 7 | 4 | 11 | 38:49 | 25 |
10
|
FC Traian | 22 | 6 | 6 | 10 | 42:46 | 24 |
11
|
FC Rapid Perieti | 22 | 5 | 3 | 14 | 44:74 | 18 |
12
|
Flacăra Andrasești | 22 | 0 | 1 | 21 | 22:101 | 1 |
Liga 5 Ialomita - Seria 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dridu | 26 | 21 | 4 | 1 | 108:43 | 67 |
2
|
Recolta Malu Roșu | 26 | 18 | 3 | 5 | 99:39 | 57 |
3
|
AS Juventus Borănești | 26 | 18 | 2 | 6 | 99:49 | 56 |
4
|
Unirea Garbovi | 26 | 17 | 1 | 8 | 83:57 | 52 |
5
|
Olimpia Radulesti | 26 | 15 | 5 | 6 | 83:50 | 50 |
6
|
Infrățirea Jilavele II | 26 | 12 | 2 | 12 | 74:64 | 38 |
7
|
AS Coșereni | 26 | 12 | 2 | 12 | 54:62 | 38 |
8
|
Voința Maia | 26 | 11 | 4 | 11 | 94:78 | 37 |
9
|
Avântul Grindu | 26 | 10 | 3 | 13 | 102:102 | 33 |
10
|
Libertatea Sălcioara | 26 | 7 | 4 | 15 | 66:104 | 25 |
11
|
Victoria Muntenii Buzău II | 26 | 6 | 4 | 16 | 41:84 | 22 |
12
|
Fulgerul Fierbinți | 26 | 6 | 3 | 17 | 50:91 | 21 |
13
|
ACS Valea Măcrișului | 26 | 5 | 4 | 17 | 64:99 | 19 |
14
|
Gloria Alexeni | 26 | 2 | 3 | 21 | 32:127 | 9 |