Evenementen: FC Neptunas B
II Lyga | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-13 | FK Silute - FC Neptunas B | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | FC Neptunas B - FK Suduva Marijampole B | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-02 | Klaipedos Fsm - FC Neptunas B | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-29 | FC Neptunas B - Sveikata | 2 - 3 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-23 | FK Dembava - FC Neptunas B | 3 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-15 | FC Neptunas B - FK Spartakas | 1 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-12 | Vjfm Fortuna Kaunas - FC Neptunas B | 2 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-07 | FC Neptunas B - Saned Joniskis | 5 - 2 |
Serie 3
Algemeen
Sirvena Birzai Nederlagen 3
Sirvena Birzai Geen doelpunten gescoord 3
Sirvena Birzai Met tegendoelpunten 3
FC Neptunas B - Sirvena Birzai
Litouwen, II Lyga, match FC Neptunas B - Sirvena Birzai, starttijd 2024-05-11 10:00:00 internationale tijd.
FC Neptunas B en Sirvena Birzai neemt deel aan het kampioenschap II Lyga, Litouwen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Sirvena Birzai
II Lyga | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-13 | FK Jonava - Sirvena Birzai | - | |
Ronde 30 | |||
2024-07-13 | Sirvena Birzai - FK Jonava | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-07 | Sirvena Birzai - FK Silute | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-02 | FK Suduva Marijampole B - Sirvena Birzai | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-29 | Sirvena Birzai - Klaipedos Fsm | 2 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-23 | Sveikata - Sirvena Birzai | 1 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-15 | Sirvena Birzai - FK Dembava | 1 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-12 | FK Spartakas - Sirvena Birzai | 2 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-09 | Sirvena Birzai - Vjfm Fortuna Kaunas | 2 - 0 |
Klassement
II Lyga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Kauno Zalgiris B | ||||||
1
|
FK Transinvest B | 9 | 8 | 1 | 0 | 36:2 | 25 |
2
|
Žalgiris B Vilnius | 10 | 7 | 3 | 0 | 31:5 | 24 |
3
|
Sveikata | 10 | 7 | 1 | 2 | 15:10 | 22 |
4
|
FK Jonava | 10 | 6 | 3 | 1 | 26:9 | 21 |
5
|
Viltis Vilnius | 10 | 5 | 1 | 4 | 21:12 | 16 |
6
|
FK Dembava | 8 | 4 | 2 | 2 | 17:14 | 14 |
7
|
FK Silute | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:8 | 13 |
8
|
Klaipedos Fsm | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 11 |
9
|
DFK Dainava B | 9 | 2 | 4 | 3 | 16:16 | 10 |
10
|
FK Spartakas | 8 | 3 | 1 | 4 | 13:18 | 10 |
11
|
FK Suduva Marijampole B | 10 | 2 | 3 | 5 | 13:19 | 9 |
12
|
FC Neptunas B | 8 | 1 | 2 | 5 | 12:24 | 5 |
13
|
Vjfm Fortuna Kaunas | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:28 | 2 |
14
|
Saned Joniskis | 8 | 0 | 2 | 6 | 10:33 | 2 |
15
|
FC Dziugas B | 5 | 0 | 1 | 4 | 4:17 | 1 |
16
|
Sirvena Birzai | 7 | 0 | 1 | 6 | 3:24 | 1 |
II Lyga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Jonava | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 |
2
|
Klaipedos Fsm | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
Sveikata | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
FK Silute | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
FK Dembava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FK Suduva Marijampole B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FK Transinvest B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Viltis Vilnius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
FK Spartakas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Sirvena Birzai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Žalgiris B Vilnius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Vjfm Fortuna Kaunas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
FC Dziugas B | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
14
|
Saned Joniskis | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
15
|
DFK Dainava B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
16
|
FC Neptunas B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
II Lyga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sveikata | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
Viltis Vilnius | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
FK Silute | ||||||
|
Vjfm Fortuna Kaunas | ||||||
|
FK Kauno Zalgiris B | ||||||
|
Klaipedos Fsm | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Žalgiris B Vilnius | ||||||
|
Saned Joniskis | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
FK Jonava | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FC Neptunas B |
II Lyga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sveikata | ||||||
|
FK Jonava | ||||||
|
Klaipedos Fsm | ||||||
|
FK Silute | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
Viltis Vilnius | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
Žalgiris B Vilnius | ||||||
|
Vjfm Fortuna Kaunas | ||||||
|
Saned Joniskis | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FC Neptunas B |
II Lyga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Jonava | ||||||
|
Klaipedos Fsm | ||||||
|
FK Silute | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
Viltis Vilnius | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
FC Neptunas B | ||||||
|
Sveikata | ||||||
|
Vjfm Fortuna Kaunas | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FK Kauno Zalgiris B | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Žalgiris B Vilnius | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
Saned Joniskis |
II Lyga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Jonava | ||||||
|
Klaipedos Fsm | ||||||
|
FK Silute | ||||||
|
Sveikata | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
Viltis Vilnius | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
Žalgiris B Vilnius | ||||||
|
Vjfm Fortuna Kaunas | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FC Neptunas B | ||||||
|
Saned Joniskis |