FK Jedinstvo Ribarevo - FK Dinamo Sonta (3-5), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Jedinstvo Ribarevo
MFL Sombor - 2. razred | |||
Ronde 18 | |||
2024-05-19 | FK Panonija Lalić - FK Jedinstvo Ribarevo | 3 - 0 | |
Ronde 17 | |||
2024-05-12 | FK Jedinstvo Ribarevo - FK Dinamo Sonta | 0 - 0 | |
2024-05-11 | FK Jedinstvo Ribarevo - FK Dinamo Sonta | 3 - 5 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-05 | FK Telečka - FK Jedinstvo Ribarevo | 1 - 4 | |
Ronde 15 | |||
2024-04-28 | FK Jedinstvo Ribarevo - FK Pik 2023 Sombor | 2 - 5 |
FK Jedinstvo Ribarevo - FK Dinamo Sonta
Serbia Amateur, MFL Sombor - 2. razred, match FK Jedinstvo Ribarevo - FK Dinamo Sonta, starttijd 2024-05-11 15:00:43 internationale tijd.
FK Jedinstvo Ribarevo en FK Dinamo Sonta neemt deel aan het kampioenschap MFL Sombor - 2. razred, Serbia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Dinamo Sonta
MFL Sombor - 2. razred | |||
Ronde 18 | |||
2024-05-19 | FK Dinamo Sonta - FK Bratstvo 2019 Prigrevica | 1 - 3 | |
Ronde 17 | |||
2024-05-12 | FK Jedinstvo Ribarevo - FK Dinamo Sonta | 0 - 0 | |
2024-05-11 | FK Jedinstvo Ribarevo - FK Dinamo Sonta | 3 - 5 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-05 | FK Dinamo Sonta - FK Sport Bezdan | 1 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-04-28 | FK Panonija Lalić - FK Dinamo Sonta | 0 - 4 |
Klassement
MFL Sombor - 2. razred 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Jedinstvo Stanišić | 18 | 17 | 1 | 0 | 86:4 | 52 |
2
|
FK Bratstvo 2019 Prigrevica | 18 | 15 | 0 | 3 | 91:18 | 45 |
3
|
FK Jedinstvo 1947 Kolut | 18 | 11 | 1 | 6 | 55:32 | 34 |
4
|
FK Pik 2023 Sombor | 18 | 9 | 1 | 8 | 50:35 | 28 |
5
|
FK Dinamo Sonta | 18 | 9 | 0 | 9 | 50:52 | 26 |
6
|
FK Panonija Lalić | 18 | 7 | 3 | 8 | 31:33 | 24 |
7
|
FK Bački Monoštor | 18 | 7 | 0 | 11 | 44:71 | 21 |
8
|
FK Sport Bezdan | 18 | 5 | 1 | 12 | 33:45 | 16 |
9
|
FK Jedinstvo Ribarevo | 18 | 5 | 1 | 12 | 33:65 | 16 |
10
|
FK Telečka | 18 | 1 | 0 | 17 | 16:134 | 3 |
MFL Sombor - 2. razred 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Jedinstvo Stanišić | ||||||
|
FK Pik 2023 Sombor | ||||||
|
FK Panonija Lalić | ||||||
|
FK Bratstvo 2019 Prigrevica | ||||||
|
FK Jedinstvo 1947 Kolut | ||||||
|
FK Sport Bezdan | ||||||
|
FK Dinamo Sonta | ||||||
|
FK Jedinstvo Ribarevo | ||||||
|
FK Bački Monoštor | ||||||
|
FK Telečka |
MFL Sombor - 2. razred 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Jedinstvo Stanišić | ||||||
|
FK Bratstvo 2019 Prigrevica | ||||||
|
FK Jedinstvo 1947 Kolut | ||||||
|
FK Pik 2023 Sombor | ||||||
|
FK Sport Bezdan | ||||||
|
FK Dinamo Sonta | ||||||
|
FK Jedinstvo Ribarevo | ||||||
|
FK Bački Monoštor | ||||||
|
FK Panonija Lalić | ||||||
|
FK Telečka |