Indy Boyz FC - Holland Rovers (1-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Indy Boyz FC
Midwest Premier League | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | Indy Boyz FC - Lansing Common FC | 0 - 3 | |
2024-07-13 | 1927SC - Indy Boyz FC | 13 - 0 | |
2024-06-29 | Indy Boyz FC - Tulip City United SC | 2 - 3 | |
2024-06-22 | Holland Rovers - Indy Boyz FC | 12 - 1 | |
2024-06-15 | Northern Indiana FC - Indy Boyz FC | 6 - 0 |
Indy Boyz FC - Holland Rovers
USA Amateur, Midwest Premier League, match Indy Boyz FC - Holland Rovers, starttijd 2024-05-11 18:00:14 internationale tijd.
Indy Boyz FC en Holland Rovers neemt deel aan het kampioenschap Midwest Premier League, USA Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Holland Rovers
Midwest Premier League | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-12 | Holland Rovers - Northern Indiana FC | 2 - 5 | |
2024-07-10 | Holland Rovers - Lansing Common FC | 1 - 3 | |
2024-07-06 | Tulip City United SC - Holland Rovers | geannuleerd | |
2024-06-29 | 1927SC - Holland Rovers | 6 - 1 | |
2024-06-22 | Holland Rovers - Indy Boyz FC | 12 - 1 |
Klassement
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cedar Rapids Inferno | 10 | 6 | 3 | 1 | 23:12 | 21 |
2
|
Ajax St. Louis | 10 | 6 | 1 | 3 | 23:16 | 19 |
3
|
AFC Columbia | 10 | 4 | 3 | 3 | 19:15 | 15 |
4
|
St. Louis Stars SC | 9 | 4 | 1 | 4 | 10:15 | 13 |
5
|
Pearl City Soccer Club | 9 | 3 | 3 | 3 | 23:17 | 12 |
6
|
Junction Football Club | 10 | 3 | 3 | 4 | 21:23 | 12 |
7
|
Club Atletico Saint Louis U21 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10:19 | 10 |
8
|
Southeast Soccer Academy | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:27 | 7 |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cedars FC | 9 | 7 | 0 | 2 | 29:11 | 21 |
2
|
Michigan Stars FC U23 | 9 | 6 | 2 | 1 | 27:13 | 20 |
3
|
Thundercats FC | 10 | 6 | 2 | 2 | 23:20 | 20 |
4
|
Liquid Football | 10 | 5 | 3 | 2 | 27:23 | 18 |
5
|
Troy United FC | 10 | 5 | 1 | 4 | 24:26 | 16 |
6
|
Inter Detroit | 9 | 4 | 1 | 4 | 26:23 | 13 |
7
|
Jaguars FC | 10 | 3 | 1 | 6 | 13:24 | 10 |
8
|
Futsal Factory Academy | 10 | 2 | 2 | 6 | 24:31 | 8 |
9
|
Livonia City FC | 9 | 2 | 1 | 6 | 21:23 | 7 |
10
|
Ypsi Yetis FC | 10 | 1 | 1 | 8 | 7:27 | 4 |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Northern Indiana FC | 10 | 9 | 1 | 0 | 34:9 | 28 |
2
|
1927SC | 10 | 8 | 1 | 1 | 35:5 | 25 |
3
|
Lansing Common FC | 10 | 4 | 1 | 5 | 20:18 | 13 |
4
|
Holland Rovers | 10 | 4 | 0 | 6 | 23:24 | 12 |
5
|
Tulip City United SC | 10 | 3 | 1 | 6 | 16:19 | 10 |
6
|
Indy Boyz FC | 10 | 0 | 0 | 10 | 8:61 | 0 |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CNSC RWB Adria Chicago | 8 | 6 | 1 | 1 | 18:10 | 19 |
2
|
Bavarian United SC II | 9 | 6 | 1 | 2 | 20:13 | 19 |
3
|
Chicago House AC | 8 | 6 | 0 | 2 | 19:9 | 18 |
4
|
Dekalb United | 10 | 2 | 3 | 5 | 13:20 | 9 |
5
|
Steel City FC | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:16 | 5 |
6
|
Czarni Jaslo | 8 | 1 | 1 | 6 | 12:20 | 4 |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AFC Roscoe | 11 | 8 | 2 | 1 | 30:15 | 26 |
2
|
Green Bay Glory | 11 | 8 | 1 | 2 | 29:9 | 25 |
3
|
Rockford FC | 12 | 6 | 2 | 4 | 24:24 | 20 |
4
|
Edgewater Castle FC | 11 | 5 | 3 | 3 | 23:17 | 18 |
5
|
Chicago Ghost FC | 12 | 3 | 4 | 5 | 13:25 | 13 |
6
|
Berber City FC | 11 | 2 | 2 | 7 | 19:30 | 8 |
7
|
Strikers Fox Valley SC | 12 | 0 | 2 | 10 | 17:35 | 2 |
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
St. Louis Stars SC | ||||||
|
Southeast Soccer Academy | ||||||
|
Pearl City Soccer Club | ||||||
|
Junction Football Club | ||||||
|
Club Atletico Saint Louis | ||||||
|
Cedar Rapids Inferno | ||||||
|
Ajax St. Louis | ||||||
|
AFC Columbia |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Michigan Stars FC U23 | ||||||
|
Jaguars FC | ||||||
|
Inter Detroit | ||||||
|
Liquid Football | ||||||
|
Futsal Factory Academy | ||||||
|
Cedars FC | ||||||
|
Livonia City FC | ||||||
|
Troy United FC | ||||||
|
Thundercats FC | ||||||
|
Ypsi Yetis FC |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tulip City United SC | ||||||
|
Northern Indiana FC | ||||||
|
Lansing Common FC | ||||||
|
Indy Boyz FC | ||||||
|
Holland Rovers | ||||||
|
1927SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
Chicago House AC | ||||||
|
Steel City FC | ||||||
|
Dekalb United | ||||||
|
Bavarian United SC | ||||||
|
Czarni Jaslo |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rockford FC | ||||||
|
Green Bay Glory | ||||||
|
Edgewater Castle FC | ||||||
|
Chicago Ghost FC | ||||||
|
Strikers Fox Valley SC | ||||||
|
Berber City FC | ||||||
|
AFC Roscoe |
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
St. Louis Stars SC | ||||||
|
Southeast Soccer Academy | ||||||
|
Pearl City Soccer Club | ||||||
|
Junction Football Club | ||||||
|
Club Atletico Saint Louis | ||||||
|
Cedar Rapids Inferno | ||||||
|
Ajax St. Louis | ||||||
|
AFC Columbia |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jaguars FC | ||||||
|
Inter Detroit | ||||||
|
Liquid Football | ||||||
|
Futsal Factory Academy | ||||||
|
Cedars FC | ||||||
|
Troy United FC | ||||||
|
Thundercats FC | ||||||
|
Ypsi Yetis FC | ||||||
|
Michigan Stars FC U23 | ||||||
|
Livonia City FC |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tulip City United SC | ||||||
|
Northern Indiana FC | ||||||
|
Lansing Common FC | ||||||
|
Indy Boyz FC | ||||||
|
Holland Rovers | ||||||
|
1927SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
Chicago House AC | ||||||
|
Steel City FC | ||||||
|
Dekalb United | ||||||
|
Czarni Jaslo | ||||||
|
Bavarian United SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rockford FC | ||||||
|
Green Bay Glory | ||||||
|
Edgewater Castle FC | ||||||
|
Chicago Ghost FC | ||||||
|
Strikers Fox Valley SC | ||||||
|
Berber City FC | ||||||
|
AFC Roscoe |