Piast Gliwice II - KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Piast Gliwice II
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-28 | Piast Gliwice II - Polonia Łaziska Górne | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | Ruch Radzionków - Piast Gliwice II | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | Piast Gliwice II - LKS Drama Zbroslawice | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-15 | KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce - Piast Gliwice II | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | Piast Gliwice II - Spojnia Landek | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | KS Kuznia Ustron - Piast Gliwice II | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Piast Gliwice II - GKS Unia Rędziny | 1 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | Ruch Radzionków - Piast Gliwice II | 2 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | Piast Gliwice II - Rozwoj Katowice | 1 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | MKS Myszków - Piast Gliwice II | 1 - 3 |
Serie 6
Algemeen
Piast Gliwice II + KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce Less than 4.5 cards 10 van 10
Piast Gliwice II Geen nederlagen 7
Piast Gliwice II Met tegendoelpunten 3
Piast Gliwice II Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 7
Piast Gliwice II Beide teams scoren 6 van 7
Persoonlijke ontmoetingen
Piast Gliwice II + KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce Met tegendoelpunten 3
Piast Gliwice II - KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce
Poland Amateur, IV. Liga - Śląska, match Piast Gliwice II - KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce, starttijd 2024-05-11 09:00:00 internationale tijd.
Piast Gliwice II en KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Śląska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-28 | Victoria Częstochowa - KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce - Przemsza Siewierz | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | Energetyk Row Rybnik - KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-15 | KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce - Piast Gliwice II | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce - BKS Sparta Katowice | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce - Rozwoj Katowice | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | MLKS Znicz Kłobuck - KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 1 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce - Victoria Częstochowa | 3 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | LKS Drama Zbroslawice - KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 6 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce - Jsp Szczakowianka Jaworzno | 2 - 1 |
Klassement
IV. Liga - Śląska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podlesianka Katowice | 30 | 18 | 8 | 4 | 59:29 | 62 |
2
|
LKS Drama Zbroslawice | 30 | 18 | 5 | 7 | 83:39 | 59 |
3
|
BKS Sparta Katowice | 30 | 16 | 8 | 6 | 64:43 | 56 |
4
|
Ruch Radzionków | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:32 | 54 |
5
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 46:43 | 50 |
6
|
Victoria Częstochowa | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:49 | 50 |
7
|
Piast Gliwice II | 30 | 11 | 14 | 5 | 59:42 | 47 |
8
|
Rozwoj Katowice | 30 | 14 | 4 | 12 | 48:41 | 46 |
9
|
Przemsza Siewierz | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:56 | 45 |
10
|
MKS Myszków | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:61 | 39 |
11
|
GKS Szombierki Bytom | 30 | 9 | 9 | 12 | 41:56 | 36 |
12
|
Zaglebie Sosnowiec II | 30 | 8 | 8 | 14 | 46:53 | 32 |
13
|
Jsp Szczakowianka Jaworzno | 30 | 5 | 8 | 17 | 36:54 | 23 |
14
|
GKS Unia Rędziny | 30 | 6 | 4 | 20 | 26:58 | 22 |
15
|
LKS Orzeł Miedary | 30 | 4 | 9 | 17 | 31:76 | 21 |
16
|
MLKS Znicz Kłobuck | 30 | 5 | 6 | 19 | 31:66 | 21 |
IV. Liga - Śląska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 30 | 19 | 6 | 5 | 91:37 | 63 |
2
|
Spojnia Landek | 30 | 17 | 5 | 8 | 54:33 | 56 |
3
|
Polonia Łaziska Górne | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:35 | 54 |
4
|
Rekord II Bielsko Biala | 30 | 17 | 2 | 11 | 59:45 | 53 |
5
|
KS Decor Belk | 30 | 15 | 7 | 8 | 63:39 | 52 |
6
|
GKS Gwarek Ornontowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:31 | 50 |
7
|
MKS Odra Wodzislaw Slaski | 30 | 14 | 7 | 9 | 59:48 | 49 |
8
|
GKS II Tychy | 30 | 14 | 6 | 10 | 60:41 | 48 |
9
|
KS Kuznia Ustron | 30 | 13 | 8 | 9 | 60:46 | 47 |
10
|
Energetyk Row Rybnik | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:67 | 41 |
11
|
Tempo Puncow | 30 | 11 | 7 | 12 | 54:64 | 40 |
12
|
LKS Orzeł Łękawica | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:42 | 39 |
13
|
MRKS Czechowice-Dziedzice | 30 | 11 | 5 | 14 | 44:47 | 38 |
14
|
LKS Czaniec | 30 | 5 | 7 | 18 | 41:64 | 22 |
15
|
LKS Tworków | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:84 | 21 |
16
|
MKS Ledziny | 30 | 1 | 0 | 29 | 13:135 | 3 |