ACS Biharea Marmogranit Vașcău - AS Olcea (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ACS Biharea Marmogranit Vașcău
Cupa României Bihor | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-11 | ACS Biharea Marmogranit Vașcău - AS Zorile Buntești | 0 - 5 | |
Liga 5 Bihor | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-16 | ACS Biharea Marmogranit Vașcău - AS Zorile Buntești | 0 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-08 | ACS Transilvania Academy - ACS Biharea Marmogranit Vașcău | 2 - 0 | |
Ronde 24 | |||
2024-06-02 | ACS Biharea Marmogranit Vașcău - ACS Viitorul Gepiu | 4 - 1 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-26 | ACS Vida Pomezeu - ACS Biharea Marmogranit Vașcău | 3 - 3 |
ACS Biharea Marmogranit Vașcău - AS Olcea
Romania Amateur, Liga 5 Bihor, match ACS Biharea Marmogranit Vașcău - AS Olcea, starttijd 2024-05-12 15:00:57 internationale tijd.
ACS Biharea Marmogranit Vașcău en AS Olcea neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Bihor, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AS Olcea
Liga 4 Bihor | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-14 | AS Izvorul Cociuba Mare - AS Olcea | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-07 | AS Olcea - ACS Victoria Avram Iancu | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | CSO Ștei - AS Olcea | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | AS Olcea - CS Unirea Valea lui Mihai | - | |
Cupa României Bihor | |||
Ronde 202 | |||
2024-08-18 | AS Olcea - AS Izvorul Cociuba Mare | - | |
Liga 5 Bihor | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-16 | AS Olcea - ACS Voința Ciumeghiu | 3 - 0 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-08 | AS Zorile Buntești - AS Olcea | 2 - 2 | |
Ronde 24 | |||
2024-06-02 | AS Olcea - ACS Transilvania Academy | 3 - 1 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-26 | ACS Viitorul Gepiu - AS Olcea | 2 - 4 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-19 | AS Olcea - ACS Vida Pomezeu | 3 - 1 |
Klassement
Liga 5 Bihor 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Olcea | 26 | 17 | 6 | 3 | 65:29 | 57 |
2
|
CSC Hidișelu de Sus | 26 | 18 | 3 | 5 | 95:49 | 57 |
3
|
CSC Nojorid Livada | 26 | 18 | 1 | 7 | 72:35 | 55 |
4
|
AS Zorile Buntești | 26 | 17 | 3 | 6 | 92:23 | 54 |
5
|
ACS Transilvania Academy | 26 | 15 | 3 | 8 | 83:48 | 48 |
6
|
CS Inter Aștileu | 26 | 15 | 0 | 11 | 78:81 | 45 |
7
|
ACS Biharea Marmogranit Vașcău | 26 | 11 | 6 | 9 | 51:46 | 39 |
8
|
ACS Voința Ciumeghiu | 26 | 11 | 0 | 15 | 58:80 | 33 |
9
|
CSC Viitorul Bratca | 26 | 10 | 2 | 14 | 62:60 | 32 |
10
|
ACS Viitorul Gepiu | 26 | 9 | 3 | 14 | 48:72 | 30 |
11
|
AS Locadin Țețchea | 26 | 8 | 5 | 13 | 52:85 | 29 |
12
|
CS Minerul Șuncuiuș | 26 | 8 | 2 | 16 | 54:69 | 26 |
13
|
ACS Vida Pomezeu | 26 | 6 | 3 | 17 | 56:88 | 21 |
14
|
AFC Crișana Oradea | 26 | 0 | 1 | 25 | 17:118 | 1 |