AFC Tântava II - AS Unirea Cosoba (2-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AFC Tântava II
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-30 | ASFC Podisor - AFC Tântava II | 2 - 4 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | AFC Tântava II - AS Tineretul Vadu Lat | 4 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-16 | AS Iepurești - AFC Tântava II | 1 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | AFC Tântava II - ACS Mihai Voda | 1 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | AFC Tântava II - AS Stejarul Bulbucata | 0 - 1 |
Serie 8
Algemeen
AFC Tântava II + AS Unirea Cosoba Less than 4.5 cards 10 van 10
AFC Tântava II Met tegendoelpunten 15
AFC Tântava II Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
AFC Tântava II Beide teams scoren 4 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
AFC Tântava II + AS Unirea Cosoba Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
AFC Tântava II + AS Unirea Cosoba Less than 4.5 cards 5 van 5
AS Unirea Cosoba Geen nederlagen 4
AFC Tântava II Met tegendoelpunten 4
AFC Tântava II - AS Unirea Cosoba
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, match AFC Tântava II - AS Unirea Cosoba, starttijd 2024-05-12 08:00:24 internationale tijd.
AFC Tântava II en AS Unirea Cosoba neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AS Unirea Cosoba
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-30 | AS Crevedia Mare - AS Unirea Cosoba | 1 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | AS Unirea Cosoba - CS Padureni | 3 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-16 | AS Speranța Săbăreni - AS Unirea Cosoba | 2 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | AS Unirea Cosoba - ASFC Podisor | 4 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | AS Tineretul Vadu Lat - AS Unirea Cosoba | 2 - 1 |
Klassement
Liga 5 Giurgiu North 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Speranța Săbăreni | 30 | 23 | 5 | 2 | 110:46 | 74 |
2
|
CS Progresul Palanca | 30 | 23 | 0 | 7 | 107:56 | 69 |
3
|
AS Unirea Cosoba | 30 | 21 | 4 | 5 | 91:39 | 67 |
4
|
AS Crevedia Mare | 30 | 17 | 7 | 6 | 79:47 | 58 |
5
|
CS Buturugeni | 30 | 18 | 3 | 9 | 95:49 | 57 |
6
|
AS Olimpia Mirsa | 30 | 14 | 4 | 12 | 68:58 | 46 |
7
|
CS Padureni | 30 | 13 | 4 | 13 | 68:73 | 43 |
8
|
AFC Tântava II | 30 | 11 | 5 | 14 | 63:68 | 38 |
9
|
AS Iepurești | 30 | 12 | 1 | 17 | 74:84 | 37 |
10
|
AS Stejarul Bulbucata | 30 | 13 | 0 | 17 | 79:84 | 37 |
11
|
CS Zmeii Ogrezeni II | 30 | 10 | 3 | 17 | 59:101 | 33 |
12
|
ACS Mihai Voda | 29 | 9 | 6 | 14 | 49:80 | 33 |
13
|
ASFC Podisor | 30 | 9 | 5 | 16 | 61:83 | 32 |
14
|
AS Tineretul Vadu Lat | 30 | 8 | 1 | 21 | 58:82 | 25 |
15
|
AS Viitorul Goleasca | 30 | 7 | 4 | 19 | 66:102 | 25 |
16
|
AS Roneda Naipu | 29 | 5 | 0 | 24 | 38:113 | 13 |
Liga 5 Giurgiu South 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Viitorul Baneasa | 30 | 26 | 2 | 2 | 120:24 | 80 |
2
|
AS Unirea Slobozia | 30 | 23 | 2 | 5 | 126:48 | 71 |
3
|
CS Mihai Bravu | 30 | 19 | 0 | 11 | 81:48 | 57 |
4
|
ACS Litoral Gostinu | 30 | 17 | 5 | 8 | 71:56 | 56 |
5
|
ACS Unirea Pietrisu | 30 | 15 | 7 | 8 | 71:45 | 52 |
6
|
AS Viitorul Hulubesti | 30 | 13 | 8 | 9 | 73:63 | 47 |
7
|
AS Greaca | 29 | 14 | 2 | 13 | 73:65 | 44 |
8
|
ACS Pro Gostinu | 30 | 12 | 7 | 11 | 52:71 | 43 |
9
|
AS Olimpia Malu | 30 | 12 | 1 | 17 | 65:84 | 37 |
10
|
AS Unirea Fratesti | 29 | 10 | 6 | 13 | 46:70 | 36 |
11
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 30 | 10 | 4 | 16 | 62:83 | 34 |
12
|
AS Agrogold Vlad Tepes | 30 | 10 | 4 | 16 | 55:91 | 34 |
13
|
AS Sabarelul Ciocoveni | 30 | 10 | 3 | 17 | 55:82 | 33 |
14
|
AS Fortuna Herasti | 30 | 6 | 5 | 19 | 60:109 | 23 |
15
|
AS Scarisoara | 30 | 5 | 5 | 20 | 61:83 | 20 |
16
|
AS Gloria Schitu | 30 | 4 | 5 | 21 | 57:106 | 17 |