AS Internațional Brebeni - ACS Valea Oltului Ipotești (3-6), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AS Internațional Brebeni
Liga 5 Olt | |||
Ronde 22 | |||
2024-05-12 | AS Internațional Brebeni - ACS Valea Oltului Ipotești | 3 - 6 | |
Ronde 21 | |||
2024-04-28 | AS Vulturelul Poboru - AS Internațional Brebeni | 7 - 2 | |
Ronde 20 | |||
2024-04-21 | AS Internațional Brebeni - AS Milcov 2020 | 1 - 0 | |
Ronde 19 | |||
2024-04-14 | AS Voința Margineni - AS Internațional Brebeni | geannuleerd | |
Ronde 18 | |||
2024-04-07 | AS Internațional Brebeni - CSC Viitorul Bărăști | 1 - 5 |
AS Internațional Brebeni - ACS Valea Oltului Ipotești
Romania Amateur, Liga 5 Olt, match AS Internațional Brebeni - ACS Valea Oltului Ipotești, starttijd 2024-05-12 08:00:23 internationale tijd.
AS Internațional Brebeni en ACS Valea Oltului Ipotești neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Olt, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACS Valea Oltului Ipotești
Liga 5 Olt | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-15 | CSC Viitorul Bărăști - ACS Valea Oltului Ipotești | 5 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-08 | ACS Valea Oltului Ipotești - ACS Lupii Profa | 2 - 4 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-05 | ACS Dârjovul Valea Mare - ACS Valea Oltului Ipotești | 1 - 4 | |
Ronde 3 | |||
2024-06-02 | ACS Valea Oltului Ipotești - ACS Dârjovul Valea Mare | 5 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-26 | ACS Lupii Profa - ACS Valea Oltului Ipotești | 6 - 1 |
Klassement
Liga 5 Olt - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Lupii Profa | 22 | 21 | 0 | 1 | 133:20 | 63 |
2
|
ACS Valea Oltului Ipotești | 22 | 18 | 1 | 3 | 78:35 | 55 |
3
|
CSC Viitorul Bărăști | 22 | 16 | 1 | 5 | 83:41 | 49 |
4
|
ACS Dârjovul Valea Mare | 22 | 15 | 1 | 6 | 70:43 | 46 |
5
|
AS Internațional Brebeni | 22 | 13 | 0 | 9 | 60:51 | 39 |
6
|
AS Milcov 2020 | 22 | 13 | 0 | 9 | 58:47 | 39 |
7
|
CSO FC Olt Scornicești II | 22 | 8 | 1 | 13 | 40:55 | 25 |
8
|
AS Voința Margineni | 22 | 6 | 3 | 13 | 41:64 | 21 |
9
|
AS Vulturelul Poboru | 22 | 6 | 0 | 16 | 38:68 | 18 |
10
|
AS Recolta Movileni | 22 | 6 | 1 | 15 | 27:67 | 16 |
11
|
AS Recolta Balteni | 22 | 4 | 2 | 16 | 30:74 | 14 |
12
|
AS Avântul Oporelu | 22 | 0 | 2 | 20 | 17:110 | 2 |
Liga 5 Olt - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Voineasa | 20 | 15 | 2 | 3 | 85:39 | 47 |
2
|
AS Ceramica Oboga | 20 | 14 | 3 | 3 | 58:29 | 45 |
3
|
AS FC Birza | 20 | 14 | 0 | 6 | 55:40 | 42 |
4
|
ACS Victoria Dobrun | 20 | 11 | 2 | 7 | 54:40 | 35 |
5
|
AS Viitorul Leotești | 20 | 10 | 1 | 9 | 41:39 | 31 |
6
|
AS Speranța Sopârlița 2020 | 20 | 9 | 2 | 9 | 42:42 | 29 |
7
|
AS Rapid Piatra Olt | 20 | 8 | 4 | 8 | 44:34 | 28 |
8
|
AS Morunglav | 20 | 8 | 3 | 9 | 37:38 | 27 |
9
|
AS Branco Brâncoveni | 20 | 5 | 3 | 12 | 33:53 | 18 |
10
|
ACS Haiducii Iancu Jianu | 20 | 4 | 3 | 13 | 27:59 | 15 |
11
|
ACS Atletico Dranovatu | 20 | 0 | 1 | 19 | 15:78 | 1 |
Liga 5 Olt - Seria 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Șoimii Draghiceni | 22 | 16 | 1 | 5 | 66:28 | 49 |
2
|
AS Recolta Urzica | 22 | 15 | 3 | 4 | 60:23 | 48 |
3
|
ACS Gloria Vișina Veche | 22 | 13 | 6 | 3 | 65:29 | 45 |
4
|
AS Scărișoara | 22 | 13 | 3 | 6 | 64:38 | 42 |
5
|
ACS Oltul Tia Mare | 22 | 13 | 1 | 8 | 49:44 | 40 |
6
|
AS Columna Traian | 22 | 11 | 2 | 9 | 55:50 | 35 |
7
|
AS Viitorul Vladila | 22 | 8 | 4 | 10 | 55:55 | 28 |
8
|
AS Unirea Stoenești | 22 | 9 | 0 | 13 | 54:53 | 27 |
9
|
AS Cetatea Noua Vadastra | 22 | 6 | 3 | 13 | 44:51 | 21 |
10
|
AS Victoria Ianca | 22 | 6 | 2 | 14 | 53:87 | 20 |
11
|
AS Vădăstrița | 22 | 5 | 0 | 17 | 34:77 | 15 |
12
|
ACS Valea Oltului Cilieni | 22 | 3 | 3 | 16 | 47:111 | 12 |
Liga 5 Olt - Seria 1, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Lupii Profa | 5 | 5 | 0 | 0 | 22:6 | 78 |
2
|
CSC Viitorul Bărăști | 6 | 4 | 0 | 2 | 20:17 | 61 |
3
|
ACS Valea Oltului Ipotești | 6 | 2 | 0 | 4 | 17:22 | 61 |
4
|
ACS Dârjovul Valea Mare | 5 | 0 | 0 | 5 | 6:20 | 46 |
Liga 5 Olt - Seria 1, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ACS Valea Oltului Ipotești | ||||||
|
ACS Lupii Profa | ||||||
|
CSC Viitorul Bărăști | ||||||
|
ACS Dârjovul Valea Mare |
Liga 5 Olt - Seria 1, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ACS Valea Oltului Ipotești | ||||||
|
ACS Lupii Profa | ||||||
|
CSC Viitorul Bărăști | ||||||
|
ACS Dârjovul Valea Mare |