AS Speranța Săbăreni - CS Buturugeni (5-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AS Speranța Săbăreni
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-30 | AS Speranța Săbăreni - AS Stejarul Bulbucata | 8 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | AS Viitorul Goleasca - AS Speranța Săbăreni | 2 - 4 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-16 | AS Speranța Săbăreni - AS Unirea Cosoba | 2 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | CS Progresul Palanca - AS Speranța Săbăreni | 3 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | AS Speranța Săbăreni - CS Zmeii Ogrezeni II | 4 - 2 |
Serie 8
Algemeen
AS Speranța Săbăreni + CS Buturugeni Less than 4.5 cards 10 van 10
AS Speranța Săbăreni Met tegendoelpunten 3
AS Speranța Săbăreni Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 7
AS Speranța Săbăreni Beide teams scoren 6 van 7
CS Buturugeni Zeges 3
CS Buturugeni Geen nederlagen 5
Persoonlijke ontmoetingen
AS Speranța Săbăreni + CS Buturugeni Met tegendoelpunten 3
CS Buturugeni Geen nederlagen 3
AS Speranța Săbăreni - CS Buturugeni
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, match AS Speranța Săbăreni - CS Buturugeni, starttijd 2024-05-12 08:00:24 internationale tijd.
AS Speranța Săbăreni en CS Buturugeni neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CS Buturugeni
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-30 | CS Buturugeni - CS Zmeii Ogrezeni II | 2 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | AS Roneda Naipu - CS Buturugeni | 1 - 9 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-16 | ACS Mihai Voda - CS Buturugeni | 4 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | CS Buturugeni - AS Olimpia Mirsa | 1 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | AS Crevedia Mare - CS Buturugeni | 3 - 1 |
Klassement
Liga 5 Giurgiu North 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Speranța Săbăreni | 30 | 23 | 5 | 2 | 110:46 | 74 |
2
|
CS Progresul Palanca | 30 | 23 | 0 | 7 | 107:56 | 69 |
3
|
AS Unirea Cosoba | 30 | 21 | 4 | 5 | 91:39 | 67 |
4
|
AS Crevedia Mare | 30 | 17 | 7 | 6 | 79:47 | 58 |
5
|
CS Buturugeni | 30 | 18 | 3 | 9 | 95:49 | 57 |
6
|
AS Olimpia Mirsa | 30 | 14 | 4 | 12 | 68:58 | 46 |
7
|
CS Padureni | 30 | 13 | 4 | 13 | 68:73 | 43 |
8
|
AFC Tântava II | 30 | 11 | 5 | 14 | 63:68 | 38 |
9
|
AS Iepurești | 30 | 12 | 1 | 17 | 74:84 | 37 |
10
|
AS Stejarul Bulbucata | 30 | 13 | 0 | 17 | 79:84 | 37 |
11
|
CS Zmeii Ogrezeni II | 30 | 10 | 3 | 17 | 59:101 | 33 |
12
|
ACS Mihai Voda | 29 | 9 | 6 | 14 | 49:80 | 33 |
13
|
ASFC Podisor | 30 | 9 | 5 | 16 | 61:83 | 32 |
14
|
AS Tineretul Vadu Lat | 30 | 8 | 1 | 21 | 58:82 | 25 |
15
|
AS Viitorul Goleasca | 30 | 7 | 4 | 19 | 66:102 | 25 |
16
|
AS Roneda Naipu | 29 | 5 | 0 | 24 | 38:113 | 13 |
Liga 5 Giurgiu South 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Viitorul Baneasa | 30 | 26 | 2 | 2 | 120:24 | 80 |
2
|
AS Unirea Slobozia | 30 | 23 | 2 | 5 | 126:48 | 71 |
3
|
CS Mihai Bravu | 30 | 19 | 0 | 11 | 81:48 | 57 |
4
|
ACS Litoral Gostinu | 30 | 17 | 5 | 8 | 71:56 | 56 |
5
|
ACS Unirea Pietrisu | 30 | 15 | 7 | 8 | 71:45 | 52 |
6
|
AS Viitorul Hulubesti | 30 | 13 | 8 | 9 | 73:63 | 47 |
7
|
AS Greaca | 29 | 14 | 2 | 13 | 73:65 | 44 |
8
|
ACS Pro Gostinu | 30 | 12 | 7 | 11 | 52:71 | 43 |
9
|
AS Olimpia Malu | 30 | 12 | 1 | 17 | 65:84 | 37 |
10
|
AS Unirea Fratesti | 29 | 10 | 6 | 13 | 46:70 | 36 |
11
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 30 | 10 | 4 | 16 | 62:83 | 34 |
12
|
AS Agrogold Vlad Tepes | 30 | 10 | 4 | 16 | 55:91 | 34 |
13
|
AS Sabarelul Ciocoveni | 30 | 10 | 3 | 17 | 55:82 | 33 |
14
|
AS Fortuna Herasti | 30 | 6 | 5 | 19 | 60:109 | 23 |
15
|
AS Scarisoara | 30 | 5 | 5 | 20 | 61:83 | 20 |
16
|
AS Gloria Schitu | 30 | 4 | 5 | 21 | 57:106 | 17 |