ASFC Podisor - AS Roneda Naipu (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ASFC Podisor
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-30 | ASFC Podisor - AFC Tântava II | 2 - 4 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | AS Stejarul Bulbucata - ASFC Podisor | 4 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-16 | ASFC Podisor - AS Viitorul Goleasca | 5 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | AS Unirea Cosoba - ASFC Podisor | 4 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | ASFC Podisor - CS Progresul Palanca | 1 - 3 |
Serie 6
Algemeen
ASFC Podisor + AS Roneda Naipu Less than 4.5 cards 10 van 10
ASFC Podisor Met tegendoelpunten 6
ASFC Podisor Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
AS Roneda Naipu Beide teams scoren 4 van 5
AS Roneda Naipu Met tegendoelpunten 17
AS Roneda Naipu Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
ASFC Podisor - AS Roneda Naipu
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, match ASFC Podisor - AS Roneda Naipu, starttijd 2024-05-12 08:00:24 internationale tijd.
ASFC Podisor en AS Roneda Naipu neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AS Roneda Naipu
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-30 | ACS Mihai Voda - AS Roneda Naipu | geannuleerd | |
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | AS Roneda Naipu - CS Buturugeni | 1 - 9 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-16 | AS Olimpia Mirsa - AS Roneda Naipu | 9 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | AS Roneda Naipu - AS Crevedia Mare | 3 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | CS Padureni - AS Roneda Naipu | 3 - 1 |
Klassement
Liga 5 Giurgiu North 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Speranța Săbăreni | 30 | 23 | 5 | 2 | 110:46 | 74 |
2
|
CS Progresul Palanca | 30 | 23 | 0 | 7 | 107:56 | 69 |
3
|
AS Unirea Cosoba | 30 | 21 | 4 | 5 | 91:39 | 67 |
4
|
AS Crevedia Mare | 30 | 17 | 7 | 6 | 79:47 | 58 |
5
|
CS Buturugeni | 30 | 18 | 3 | 9 | 95:49 | 57 |
6
|
AS Olimpia Mirsa | 30 | 14 | 4 | 12 | 68:58 | 46 |
7
|
CS Padureni | 30 | 13 | 4 | 13 | 68:73 | 43 |
8
|
AFC Tântava II | 30 | 11 | 5 | 14 | 63:68 | 38 |
9
|
AS Iepurești | 30 | 12 | 1 | 17 | 74:84 | 37 |
10
|
AS Stejarul Bulbucata | 30 | 13 | 0 | 17 | 79:84 | 37 |
11
|
CS Zmeii Ogrezeni II | 30 | 10 | 3 | 17 | 59:101 | 33 |
12
|
ACS Mihai Voda | 29 | 9 | 6 | 14 | 49:80 | 33 |
13
|
ASFC Podisor | 30 | 9 | 5 | 16 | 61:83 | 32 |
14
|
AS Tineretul Vadu Lat | 30 | 8 | 1 | 21 | 58:82 | 25 |
15
|
AS Viitorul Goleasca | 30 | 7 | 4 | 19 | 66:102 | 25 |
16
|
AS Roneda Naipu | 29 | 5 | 0 | 24 | 38:113 | 13 |
Liga 5 Giurgiu South 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Viitorul Baneasa | 30 | 26 | 2 | 2 | 120:24 | 80 |
2
|
AS Unirea Slobozia | 30 | 23 | 2 | 5 | 126:48 | 71 |
3
|
CS Mihai Bravu | 30 | 19 | 0 | 11 | 81:48 | 57 |
4
|
ACS Litoral Gostinu | 30 | 17 | 5 | 8 | 71:56 | 56 |
5
|
ACS Unirea Pietrisu | 30 | 15 | 7 | 8 | 71:45 | 52 |
6
|
AS Viitorul Hulubesti | 30 | 13 | 8 | 9 | 73:63 | 47 |
7
|
AS Greaca | 29 | 14 | 2 | 13 | 73:65 | 44 |
8
|
ACS Pro Gostinu | 30 | 12 | 7 | 11 | 52:71 | 43 |
9
|
AS Olimpia Malu | 30 | 12 | 1 | 17 | 65:84 | 37 |
10
|
AS Unirea Fratesti | 29 | 10 | 6 | 13 | 46:70 | 36 |
11
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 30 | 10 | 4 | 16 | 62:83 | 34 |
12
|
AS Agrogold Vlad Tepes | 30 | 10 | 4 | 16 | 55:91 | 34 |
13
|
AS Sabarelul Ciocoveni | 30 | 10 | 3 | 17 | 55:82 | 33 |
14
|
AS Fortuna Herasti | 30 | 6 | 5 | 19 | 60:109 | 23 |
15
|
AS Scarisoara | 30 | 5 | 5 | 20 | 61:83 | 20 |
16
|
AS Gloria Schitu | 30 | 4 | 5 | 21 | 57:106 | 17 |