CDCP Oliveira do Douro - ADR Tarouquense , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CDCP Oliveira do Douro
A.F. Viseu I Divisão | |||
Ronde 14 | |||
2024-05-12 | CDCP Oliveira do Douro - ADR Tarouquense | geannuleerd | |
Ronde 13 | |||
2024-05-05 | GD Campia - CDCP Oliveira do Douro | 1 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-01 | CF Carregal Do Sal - CDCP Oliveira do Douro | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-04-28 | CDCP Oliveira do Douro - AD Piães | 3 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-04-21 | Carvalhais FC - CDCP Oliveira do Douro | 1 - 0 |
Serie 6
Algemeen
CDCP Oliveira do Douro + ADR Tarouquense Less than 4.5 cards 10 van 10
CDCP Oliveira do Douro Geen nederlagen 3
ADR Tarouquense Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
CDCP Oliveira do Douro + ADR Tarouquense Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
CDCP Oliveira do Douro + ADR Tarouquense Less than 4.5 cards 7 van 7
CDCP Oliveira do Douro Met tegendoelpunten 4
CDCP Oliveira do Douro - ADR Tarouquense
Portugal Amateur, A.F. Viseu I Divisão, match CDCP Oliveira do Douro - ADR Tarouquense, starttijd 2024-05-12 14:00:00 internationale tijd.
CDCP Oliveira do Douro en ADR Tarouquense neemt deel aan het kampioenschap A.F. Viseu I Divisão, Portugal Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ADR Tarouquense
A.F. Viseu I Divisão | |||
Ronde 14 | |||
2024-05-12 | CDCP Oliveira do Douro - ADR Tarouquense | geannuleerd | |
Ronde 13 | |||
2024-05-05 | ADR Tarouquense - CF Carregal Do Sal | 0 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-01 | AD Piães - ADR Tarouquense | 0 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-04-28 | ADR Tarouquense - Carvalhais FC | 0 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-04-21 | CA Molelos - ADR Tarouquense | 1 - 1 |
Klassement
Zona Norte 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ADR Tarouquense | 16 | 12 | 1 | 3 | 40:10 | 37 |
2
|
CDCP Oliveira do Douro | 16 | 11 | 2 | 3 | 34:13 | 35 |
3
|
AD Piães | 16 | 11 | 1 | 4 | 34:17 | 34 |
4
|
GD Parada | 16 | 8 | 3 | 5 | 33:17 | 27 |
5
|
GN Alvite | 16 | 6 | 2 | 8 | 22:29 | 20 |
6
|
ARCD Boassas | 16 | 6 | 1 | 9 | 19:47 | 19 |
7
|
UD Vilamaiorense | 16 | 5 | 3 | 8 | 22:29 | 18 |
8
|
OS Ceireiros | 16 | 5 | 1 | 10 | 25:27 | 16 |
9
|
Arcos FC | 16 | 1 | 0 | 15 | 9:49 | 3 |
Zona Centro 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Carvalhais FC | 16 | 14 | 0 | 2 | 53:15 | 42 |
2
|
GD Campia | 16 | 11 | 3 | 2 | 43:14 | 36 |
3
|
Viseu United FC | 16 | 9 | 4 | 3 | 28:12 | 31 |
4
|
ASSRD Vila Chã de Sá | 16 | 8 | 3 | 5 | 41:21 | 27 |
5
|
AC Travanca | 16 | 6 | 2 | 8 | 20:25 | 20 |
6
|
ARC Sezurense | 16 | 4 | 4 | 8 | 29:27 | 16 |
7
|
CD Santacruzense | 16 | 4 | 4 | 8 | 21:38 | 16 |
8
|
GDC Roriz | 16 | 4 | 2 | 10 | 15:36 | 14 |
9
|
ACD Os Ciências | 16 | 0 | 2 | 14 | 10:72 | 2 |
Zona Sul 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CF Carregal Do Sal | 18 | 13 | 4 | 1 | 53:10 | 43 |
2
|
CA Molelos | 18 | 13 | 3 | 2 | 61:14 | 42 |
3
|
GD Santacombadense | 18 | 12 | 3 | 3 | 52:19 | 39 |
4
|
Besteiros FC | 18 | 11 | 2 | 5 | 36:19 | 35 |
5
|
SC Santar | 18 | 9 | 5 | 4 | 21:14 | 32 |
6
|
Sport Cabanas de Viriato e Benfica | 18 | 5 | 4 | 9 | 24:33 | 19 |
7
|
GDCRS Vila Silgueiros | 18 | 5 | 0 | 13 | 26:63 | 15 |
8
|
Sport Vale de Madeiros e Benfica | 18 | 3 | 3 | 12 | 18:47 | 12 |
9
|
Moimenta do Dão FC | 18 | 3 | 3 | 12 | 20:55 | 12 |
10
|
SC Nandufe | 18 | 2 | 1 | 15 | 11:48 | 7 |
Apuramento de Campeão 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Carvalhais FC | 13 | 10 | 3 | 0 | 32:11 | 33 |
2
|
CF Carregal Do Sal | 13 | 9 | 1 | 3 | 24:15 | 28 |
3
|
GD Campia | 13 | 8 | 1 | 4 | 23:18 | 25 |
4
|
CDCP Oliveira do Douro | 13 | 6 | 3 | 4 | 23:16 | 21 |
5
|
CA Molelos | 13 | 4 | 3 | 6 | 20:20 | 15 |
6
|
ADR Tarouquense | 13 | 3 | 2 | 8 | 12:19 | 11 |
7
|
GD Santacombadense | 13 | 2 | 3 | 8 | 10:27 | 9 |
8
|
AD Piães | 13 | 1 | 2 | 10 | 13:31 | 5 |
Taça da 1ª Divisão - Grupo A 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Besteiros FC | 8 | 7 | 0 | 1 | 34:7 | 21 |
2
|
ARCD Boassas | 8 | 4 | 1 | 3 | 14:13 | 13 |
3
|
UD Vilamaiorense | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:12 | 11 |
4
|
GDCRS Vila Silgueiros | 7 | 1 | 2 | 4 | 6:17 | 5 |
5
|
ACD Os Ciências | 7 | 1 | 1 | 5 | 6:24 | 4 |
Taça da 1ª Divisão - Grupo B 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viseu United FC | 8 | 5 | 1 | 2 | 22:8 | 16 |
2
|
ARC Sezurense | 8 | 4 | 2 | 2 | 14:7 | 14 |
3
|
GN Alvite | 8 | 4 | 1 | 3 | 13:13 | 13 |
4
|
GDC Roriz | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:16 | 11 |
5
|
Arcos FC | 8 | 1 | 0 | 7 | 8:24 | 3 |
Taça da 1ª Divisão - Grupo C 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Santar | 8 | 6 | 2 | 0 | 17:4 | 20 |
2
|
Sport Cabanas de Viriato e Benfica | 8 | 3 | 3 | 2 | 11:7 | 12 |
3
|
AC Travanca | 8 | 3 | 1 | 4 | 9:10 | 10 |
4
|
Sport Vale de Madeiros e Benfica | 8 | 2 | 1 | 5 | 7:14 | 7 |
5
|
Moimenta do Dão FC | 8 | 2 | 1 | 5 | 6:15 | 7 |
Taça da 1ª Divisão - Grupo D 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ASSRD Vila Chã de Sá | 8 | 5 | 2 | 1 | 25:6 | 17 |
2
|
GD Parada | 7 | 5 | 0 | 2 | 24:5 | 15 |
3
|
CD Santacruzense | 8 | 4 | 1 | 3 | 12:10 | 13 |
4
|
OS Ceireiros | 7 | 3 | 1 | 3 | 8:7 | 10 |
5
|
SC Nandufe | 8 | 0 | 0 | 8 | 5:46 | 0 |