FK Budućnost Konarevo - FK Polet Ratina (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Budućnost Konarevo
Zona Šumadijsko-Raška | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-02 | FK Zastava Kragujevac - FK Budućnost Konarevo | 1 - 3 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-25 | FK Budućnost Konarevo - FK Napredak Gračac | 0 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-18 | FK Goč Vrnjačka Banja - FK Budućnost Konarevo | 0 - 2 | |
2024-05-18 | FK Goč Vrnjačka Banja - FK Budućnost Konarevo | - | |
Ronde 2 | |||
2024-05-12 | FK Budućnost Konarevo - FK Polet Ratina | 3 - 1 |
Serie 3
Algemeen
FK Budućnost Konarevo + FK Polet Ratina Less than 4.5 cards 10 van 10
FK Budućnost Konarevo Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
FK Polet Ratina Zeges 4
FK Budućnost Konarevo - FK Polet Ratina
Serbia Amateur, Zona Šumadijsko-Raška, match FK Budućnost Konarevo - FK Polet Ratina, starttijd 2024-05-12 14:30:00 internationale tijd.
FK Budućnost Konarevo en FK Polet Ratina neemt deel aan het kampioenschap Zona Šumadijsko-Raška, Serbia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Polet Ratina
Zona Šumadijsko-Raška | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-02 | FK Napredak Gračac - FK Polet Ratina | 4 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-25 | FK Polet Ratina - FK Goč Vrnjačka Banja | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-12 | FK Budućnost Konarevo - FK Polet Ratina | 3 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-04 | FK Polet Ratina - FK Zastava Kragujevac | 4 - 3 | |
Ronde 22 | |||
2024-04-27 | FK Polet Ratina - FK Budućnost Konarevo | 1 - 0 |
Klassement
Zona Šumadijsko-Raška 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Sloga Kraljevo | 20 | 17 | 0 | 3 | 49:12 | 51 |
2
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | 20 | 13 | 3 | 4 | 40:12 | 42 |
3
|
FK Bane 1931 Raška | 20 | 12 | 4 | 4 | 45:16 | 40 |
4
|
Trepca Mitrovica | 20 | 11 | 1 | 8 | 33:31 | 34 |
5
|
FK Mokra Gora Zubin Potok | 20 | 9 | 2 | 9 | 23:22 | 29 |
6
|
FK Gruža | 20 | 8 | 5 | 7 | 27:33 | 29 |
7
|
FK Budućnost Konarevo | 20 | 9 | 1 | 10 | 29:24 | 28 |
8
|
FK Polet Ratina | 20 | 9 | 1 | 10 | 24:34 | 28 |
9
|
FK Goč Vrnjačka Banja | 20 | 6 | 3 | 11 | 14:30 | 21 |
10
|
FK Napredak Gračac | 20 | 4 | 1 | 15 | 15:46 | 13 |
11
|
FK Zastava Kragujevac | 20 | 1 | 1 | 18 | 16:55 | 4 |
12
|
FK Srbija Ilićevo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Zona Šumadijsko-Raška, Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Napredak Gračac | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:5 | 9 |
2
|
FK Budućnost Konarevo | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 9 |
3
|
FK Goč Vrnjačka Banja | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
4
|
FK Polet Ratina | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | 4 |
5
|
FK Zastava Kragujevac | 4 | 0 | 0 | 4 | 7:18 | 0 |
Zona Šumadijsko-Raška, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | 5 | 4 | 0 | 1 | 16:6 | 12 |
2
|
FK Gruža | 5 | 2 | 1 | 2 | 10:12 | 7 |
3
|
FK Mokra Gora Zubin Potok | 5 | 2 | 1 | 2 | 11:11 | 7 |
4
|
FK Sloga Kraljevo | 5 | 2 | 1 | 2 | 11:9 | 7 |
5
|
Trepca Mitrovica | 5 | 0 | 4 | 1 | 7:9 | 4 |
6
|
FK Bane 1931 Raška | 5 | 1 | 1 | 3 | 10:18 | 4 |
Zona Šumadijsko-Raška, Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Polet Ratina | ||||||
|
FK Goč Vrnjačka Banja | ||||||
|
FK Napredak Gračac | ||||||
|
FK Budućnost Konarevo | ||||||
|
FK Zastava Kragujevac |
Zona Šumadijsko-Raška, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | ||||||
|
FK Bane 1931 Raška | ||||||
|
FK Gruža | ||||||
|
Trepca Mitrovica | ||||||
|
FK Mokra Gora Zubin Potok | ||||||
|
FK Sloga Kraljevo |
Zona Šumadijsko-Raška, Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Polet Ratina | ||||||
|
FK Goč Vrnjačka Banja | ||||||
|
FK Budućnost Konarevo | ||||||
|
FK Napredak Gračac | ||||||
|
FK Zastava Kragujevac |
Zona Šumadijsko-Raška, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Gruža | ||||||
|
Trepca Mitrovica | ||||||
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | ||||||
|
FK Bane 1931 Raška | ||||||
|
FK Sloga Kraljevo | ||||||
|
FK Mokra Gora Zubin Potok |