FK Omladinac Novo Selo - FK Koštam Polje Delimeđe (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Omladinac Novo Selo
Zona Morava | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-14 | FK Budućnost Konarevo - FK Omladinac Novo Selo | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-07 | FK Omladinac Novo Selo - FK Bane 1931 Raška | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | FK Mokra Gora Zubin Potok - FK Omladinac Novo Selo | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | FK Šumadija 1903 Kragujevac - FK Omladinac Novo Selo | - | |
Raška Okružna Liga | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-08 | FK Ibar Mataruška Banja - FK Omladinac Novo Selo | 2 - 2 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-01 | FK Omladinac Novo Selo - FK Rudar Baljevac | 3 - 0 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-26 | FK Radnik Ušće - FK Omladinac Novo Selo | 3 - 2 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-19 | FK Omladinac Novo Selo - FK Miločajac | 1 - 1 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-12 | FK Omladinac Novo Selo - FK Koštam Polje Delimeđe | 1 - 0 |
FK Omladinac Novo Selo - FK Koštam Polje Delimeđe
Serbia Amateur, Raška Okružna Liga, match FK Omladinac Novo Selo - FK Koštam Polje Delimeđe, starttijd 2024-05-12 15:00:11 internationale tijd.
FK Omladinac Novo Selo en FK Koštam Polje Delimeđe neemt deel aan het kampioenschap Raška Okružna Liga, Serbia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Koštam Polje Delimeđe
Raška Okružna Liga | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-08 | FK Borac Vraneši - FK Koštam Polje Delimeđe | 4 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-01 | FK Koštam Polje Delimeđe - FK Ibar Mataruška Banja | 3 - 0 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-25 | FK Rudar Baljevac - FK Koštam Polje Delimeđe | 2 - 2 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-18 | FK Koštam Polje Delimeđe - FK Radnik Ušće | 5 - 1 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-12 | FK Omladinac Novo Selo - FK Koštam Polje Delimeđe | 1 - 0 |
Klassement
Raška Okružna Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Progorelica | 24 | 13 | 7 | 4 | 52:31 | 46 |
2
|
OFK Ras Novi Pazar | 24 | 14 | 4 | 6 | 51:23 | 45 |
3
|
FK Borac Vraneši | 24 | 12 | 6 | 6 | 39:28 | 42 |
4
|
FK Miločajac | 24 | 11 | 8 | 5 | 34:28 | 41 |
5
|
FK Morava Mrsać | 24 | 9 | 10 | 5 | 32:17 | 37 |
6
|
FK Omladinac Novo Selo | 24 | 10 | 6 | 8 | 43:25 | 36 |
7
|
FK Proleter Pečenog | 24 | 13 | 4 | 7 | 47:33 | 35 |
8
|
FK Ibar Mataruška Banja | 24 | 8 | 5 | 11 | 30:38 | 29 |
9
|
FK Radnik Ušće | 24 | 8 | 4 | 12 | 39:49 | 28 |
10
|
FK Koštam Polje Delimeđe | 24 | 6 | 9 | 9 | 33:30 | 27 |
11
|
FK Karađorđe Ribnica | 24 | 8 | 2 | 14 | 31:49 | 25 |
12
|
FK Rudar Baljevac | 24 | 7 | 3 | 14 | 31:40 | 24 |
13
|
FK Zvezda Čukojevac | 24 | 1 | 4 | 19 | 17:88 | 1 |
14
|
FK Mladost Vrdila | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |