Evenementen: JK Tabasalu U21
II Liiga | |||
Ronde 18 | |||
2024-09-01 | Paide Linnameeskond III - JK Tabasalu U21 | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-25 | Saku Sporting - JK Tabasalu U21 | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-18 | JK Tabasalu U21 - Harju Jalgpallikool U21 | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-10 | Keila JK - JK Tabasalu U21 | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-03 | FC Nõmme United U21 - JK Tabasalu U21 | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-15 | Tabasalu Ulasabat C.F. - JK Tabasalu U21 | 2 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-09 | Vändra JK Vaprus - JK Tabasalu U21 | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-26 | JK Tabasalu U21 - Tallinna FC Zapoos | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-22 | Tallinna FC Flora - JK Tabasalu U21 | 4 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-18 | JK Tabasalu U21 - Saue JK | 3 - 0 |
Serie 10
Algemeen
JK Tabasalu U21 + FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM Met tegendoelpunten 9
JK Tabasalu U21 Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
JK Tabasalu U21 Beide teams scoren 5 van 5
JK Tabasalu U21 More than 4.5 cards 7 van 9
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM Geen winst 3
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM Beide teams scoren 7 van 7
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM Eerste team dat scoort 4 van 5
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM Winnaar eerste helft 4 van 5
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM More than 4.5 cards 5 van 7
JK Tabasalu U21 - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM
Estland, II Liiga, match JK Tabasalu U21 - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM, starttijd 2024-05-12 14:00:47 internationale tijd.
JK Tabasalu U21 en FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM neemt deel aan het kampioenschap II Liiga, Estland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM
II Liiga | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-24 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Tabasalu Ulasabat C.F. | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-18 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Tallinna FC Flora | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-11 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Saue JK | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-04 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Raplamaa JK | - | |
Ronde 3 | |||
2024-07-27 | Tallinna FC Flora - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-16 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Paide Linnameeskond III | 1 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-08 | Harju Jalgpallikool U21 - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 1 - 3 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-25 | Vändra JK Vaprus - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 4 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-17 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Tallinna FC Zapoos | 3 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-12 | JK Tabasalu U21 - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 1 - 2 |
Klassement
II Liiga - Lõuna/Lääne piirkond 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pärnu JK Vaprus U21 | 12 | 10 | 0 | 2 | 54:17 | 30 |
2
|
FC Nõmme United U21 | 13 | 9 | 2 | 2 | 55:22 | 29 |
3
|
Saku Sporting | 13 | 6 | 4 | 3 | 33:25 | 22 |
4
|
Vändra JK Vaprus | 12 | 5 | 5 | 2 | 29:23 | 20 |
5
|
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 11 | 5 | 3 | 3 | 20:26 | 18 |
6
|
Tallinna FC Flora | 12 | 5 | 2 | 5 | 28:29 | 17 |
7
|
Tallinna FC Zapoos | 12 | 4 | 3 | 5 | 29:32 | 15 |
8
|
Keila JK | 12 | 4 | 3 | 5 | 21:26 | 15 |
9
|
Paide Linnameeskond III | 12 | 4 | 3 | 5 | 20:28 | 15 |
10
|
Raplamaa JK | 13 | 3 | 5 | 5 | 20:33 | 14 |
11
|
JK Tabasalu U21 | 13 | 3 | 3 | 7 | 16:22 | 12 |
12
|
Harju Jalgpallikool U21 | 13 | 3 | 3 | 7 | 19:29 | 12 |
13
|
Tabasalu Ulasabat C.F. | 13 | 3 | 2 | 8 | 16:31 | 11 |
14
|
Saue JK | 13 | 3 | 2 | 8 | 17:34 | 11 |
II Liiga - Põhja/Ida piirkond 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maardu Linnameeskond | 13 | 12 | 1 | 0 | 51:8 | 37 |
2
|
Tallinna JK Puuma | 13 | 9 | 3 | 1 | 54:27 | 30 |
3
|
Rakvere JK Tarvas | 13 | 9 | 2 | 2 | 37:14 | 29 |
4
|
Tallinna FCI Levadia U19 | 13 | 9 | 2 | 2 | 49:17 | 29 |
5
|
Viimsi JK II | 13 | 6 | 3 | 4 | 31:21 | 21 |
6
|
Võru FC Helios | 13 | 5 | 5 | 3 | 24:24 | 20 |
7
|
FA Tartu Kalev II | 13 | 6 | 1 | 6 | 29:28 | 19 |
8
|
FC Helios Tartu | 13 | 6 | 1 | 6 | 25:31 | 19 |
9
|
Tartu JK Welco II | 13 | 5 | 1 | 7 | 22:26 | 16 |
10
|
FC Tallinn U21 | 13 | 4 | 0 | 9 | 25:25 | 12 |
11
|
Sillamäe FC NPM Silmet | 13 | 3 | 2 | 8 | 19:32 | 11 |
12
|
Tallinna FC Ararat TTU | 13 | 2 | 1 | 10 | 12:43 | 7 |
13
|
FC Elva II | 13 | 2 | 0 | 11 | 9:45 | 6 |
14
|
Ajax Lasnamäe | 13 | 1 | 2 | 10 | 17:63 | 5 |