Podbeskidzie Bielsko-Biała II - Energetyk Row Rybnik (6-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Podbeskidzie Bielsko-Biała II
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | Podbeskidzie Bielsko-Biała II - Rozwoj Katowice | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | Gwarek Tarnowskie Gory - Podbeskidzie Bielsko-Biała II | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-15 | GKS II Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała II | - | |
2024-08-15 | Podbeskidzie Bielsko-Biała II - GKS Gwarek Ornontowice | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | KS Decor Belk - Podbeskidzie Bielsko-Biała II | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | Podbeskidzie Bielsko-Biała II - Raków Częstochowa II | geannuleerd | |
2024-06-18 | Podlesianka Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 1 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Spojnia Landek - Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 2 - 1 | |
ZZPN Szczecin Cup | |||
2024-06-04 | Podbeskidzie Bielsko-Biała II - LKS Goczałkowice-Zdrój | 0 - 0 | |
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | LKS Czaniec - Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 2 - 1 |
Serie 8
Algemeen
Podbeskidzie Bielsko-Biała II + Energetyk Row Rybnik Met tegendoelpunten 3
Podbeskidzie Bielsko-Biała II + Energetyk Row Rybnik Less than 4.5 cards 10 van 10
Energetyk Row Rybnik Geen winst 3
Energetyk Row Rybnik Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 9
Energetyk Row Rybnik Beide teams scoren 8 van 10
Podbeskidzie Bielsko-Biała II Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
Podbeskidzie Bielsko-Biała II Beide teams scoren 4 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
Podbeskidzie Bielsko-Biała II + Energetyk Row Rybnik Met tegendoelpunten 3
Podbeskidzie Bielsko-Biała II - Energetyk Row Rybnik
Poland Amateur, IV. Liga - Śląska, match Podbeskidzie Bielsko-Biała II - Energetyk Row Rybnik, starttijd 2024-05-12 14:30:00 internationale tijd.
Podbeskidzie Bielsko-Biała II en Energetyk Row Rybnik neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Śląska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Energetyk Row Rybnik
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-28 | Energetyk Row Rybnik - Ruch Radzionków | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | LKS Drama Zbroslawice - Energetyk Row Rybnik | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | Energetyk Row Rybnik - KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-15 | Spojnia Landek - Energetyk Row Rybnik | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | Energetyk Row Rybnik - KS Kuznia Ustron | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | MKS Odra Wodzislaw Slaski - Energetyk Row Rybnik | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | KS Decor Belk - Energetyk Row Rybnik | 3 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | Energetyk Row Rybnik - Spojnia Landek | 0 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | LKS Czaniec - Energetyk Row Rybnik | 2 - 4 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-17 | Energetyk Row Rybnik - Polonia Łaziska Górne | 1 - 3 |
Klassement
IV. Liga - Śląska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podlesianka Katowice | 30 | 18 | 8 | 4 | 59:29 | 62 |
2
|
LKS Drama Zbroslawice | 30 | 18 | 5 | 7 | 83:39 | 59 |
3
|
BKS Sparta Katowice | 30 | 16 | 8 | 6 | 64:43 | 56 |
4
|
Ruch Radzionków | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:32 | 54 |
5
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 46:43 | 50 |
6
|
Victoria Częstochowa | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:49 | 50 |
7
|
Piast Gliwice II | 30 | 11 | 14 | 5 | 59:42 | 47 |
8
|
Rozwoj Katowice | 30 | 14 | 4 | 12 | 48:41 | 46 |
9
|
Przemsza Siewierz | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:56 | 45 |
10
|
MKS Myszków | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:61 | 39 |
11
|
GKS Szombierki Bytom | 30 | 9 | 9 | 12 | 41:56 | 36 |
12
|
Zaglebie Sosnowiec II | 30 | 8 | 8 | 14 | 46:53 | 32 |
13
|
Jsp Szczakowianka Jaworzno | 30 | 5 | 8 | 17 | 36:54 | 23 |
14
|
GKS Unia Rędziny | 30 | 6 | 4 | 20 | 26:58 | 22 |
15
|
LKS Orzeł Miedary | 30 | 4 | 9 | 17 | 31:76 | 21 |
16
|
MLKS Znicz Kłobuck | 30 | 5 | 6 | 19 | 31:66 | 21 |
IV. Liga - Śląska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 30 | 19 | 6 | 5 | 91:37 | 63 |
2
|
Spojnia Landek | 30 | 17 | 5 | 8 | 54:33 | 56 |
3
|
Polonia Łaziska Górne | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:35 | 54 |
4
|
Rekord II Bielsko Biala | 30 | 17 | 2 | 11 | 59:45 | 53 |
5
|
KS Decor Belk | 30 | 15 | 7 | 8 | 63:39 | 52 |
6
|
GKS Gwarek Ornontowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:31 | 50 |
7
|
MKS Odra Wodzislaw Slaski | 30 | 14 | 7 | 9 | 59:48 | 49 |
8
|
GKS II Tychy | 30 | 14 | 6 | 10 | 60:41 | 48 |
9
|
KS Kuznia Ustron | 30 | 13 | 8 | 9 | 60:46 | 47 |
10
|
Energetyk Row Rybnik | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:67 | 41 |
11
|
Tempo Puncow | 30 | 11 | 7 | 12 | 54:64 | 40 |
12
|
LKS Orzeł Łękawica | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:42 | 39 |
13
|
MRKS Czechowice-Dziedzice | 30 | 11 | 5 | 14 | 44:47 | 38 |
14
|
LKS Czaniec | 30 | 5 | 7 | 18 | 41:64 | 22 |
15
|
LKS Tworków | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:84 | 21 |
16
|
MKS Ledziny | 30 | 1 | 0 | 29 | 13:135 | 3 |