CA River Plate - Independiente (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CA River Plate
Primera Division, Women | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-30 | Newells Old Boys - CA River Plate | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-25 | CA River Plate - San Luis FC | - | |
Ronde 5 | |||
2024-06-20 | CA River Plate - CA San Lorenzo de Almagro | 2 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-17 | Platense - CA River Plate | 0 - 3 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-12 | Gimnasia y Esgrima - CA River Plate | 1 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-07 | CA River Plate - Excursionistas | 7 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-26 | CD UAI Urquiza - CA River Plate | 3 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.73
|
3.5
|
4
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 9
Algemeen
Independiente Geen nederlagen 5
Independiente Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Independiente Eerste team dat scoort 4 van 5
Independiente Winnaar eerste helft 4 van 5
Independiente Less than 4.5 cards 9 van 9
CA River Plate Less than 4.5 cards 5 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
CA River Plate + Independiente Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
CA River Plate + Independiente Less than 4.5 cards 7 van 7
CA River Plate Eerste team dat scoort 5 van 7
CA River Plate - Independiente
Argentinië, Primera Division, Women, match CA River Plate - Independiente, starttijd 2024-05-10 18:00:00 internationale tijd.
CA River Plate en Independiente neemt deel aan het kampioenschap Primera Division, Women, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Independiente
Primera Division, Women | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-30 | Satsaid - Independiente | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-23 | Independiente - Newells Old Boys | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-15 | San Luis FC - Independiente | 3 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-09 | Independiente - Platense | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-06-03 | Independiente - CA Banfield | 0 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-25 | Excursionistas - Independiente | 0 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | Independiente - CD UAI Urquiza | 0 - 0 |
Klassement
Primera Division A, Women 2024, Apertura: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boca Juniors | 13 | 12 | 1 | 0 | 41:4 | 37 |
2
|
Racing Club | 13 | 7 | 5 | 1 | 26:9 | 26 |
3
|
CA River Plate | 11 | 8 | 1 | 2 | 23:10 | 25 |
4
|
Ferro Carril Oeste | 13 | 7 | 3 | 3 | 25:15 | 24 |
5
|
Belgrano | 12 | 6 | 4 | 2 | 19:7 | 22 |
6
|
San Luis FC | 13 | 6 | 4 | 3 | 19:13 | 22 |
7
|
Gimnasia y Esgrima | 13 | 6 | 3 | 4 | 23:14 | 21 |
8
|
Independiente | 13 | 6 | 3 | 4 | 16:17 | 21 |
9
|
CA San Lorenzo de Almagro | 13 | 6 | 2 | 5 | 19:16 | 20 |
10
|
Newells Old Boys | 13 | 6 | 1 | 6 | 12:15 | 19 |
11
|
Satsaid | 13 | 5 | 2 | 6 | 16:15 | 17 |
12
|
CD UAI Urquiza | 13 | 5 | 1 | 7 | 14:16 | 16 |
13
|
CA Banfield | 13 | 4 | 2 | 7 | 14:19 | 14 |
14
|
Rosario Central | 12 | 4 | 2 | 6 | 8:14 | 14 |
15
|
Platense | 13 | 2 | 6 | 5 | 9:16 | 12 |
16
|
Estudiantes de Buenos Aires | 13 | 3 | 0 | 10 | 12:27 | 9 |
17
|
CA Huracán | 13 | 2 | 0 | 11 | 7:21 | 6 |
18
|
Excursionistas | 13 | 0 | 0 | 13 | 2:57 | 0 |
Primera Division A, Women 2024, Apertura: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Independiente | ||||||
|
Belgrano | ||||||
|
Gimnasia y Esgrima | ||||||
|
Platense | ||||||
|
Satsaid | ||||||
|
Boca Juniors | ||||||
|
CA Banfield | ||||||
|
San Luis FC | ||||||
|
Ferro Carril Oeste | ||||||
|
Newells Old Boys | ||||||
|
CA San Lorenzo de Almagro | ||||||
|
Racing Club | ||||||
|
Estudiantes de Buenos Aires | ||||||
|
CA Huracán | ||||||
|
Rosario Central | ||||||
|
CD UAI Urquiza | ||||||
|
CA River Plate | ||||||
|
Excursionistas |
Primera Division A, Women 2024, Apertura: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Satsaid | ||||||
|
Boca Juniors | ||||||
|
Racing Club | ||||||
|
CA Banfield | ||||||
|
San Luis FC | ||||||
|
Ferro Carril Oeste | ||||||
|
Newells Old Boys | ||||||
|
Independiente | ||||||
|
Gimnasia y Esgrima | ||||||
|
Platense | ||||||
|
Belgrano | ||||||
|
CD UAI Urquiza | ||||||
|
CA Huracán | ||||||
|
Rosario Central | ||||||
|
CA River Plate | ||||||
|
Excursionistas | ||||||
|
Estudiantes de Buenos Aires | ||||||
|
CA San Lorenzo de Almagro |