Evenementen: Tallinna FC Olympic Olybet
IV Liiga | |||
Ronde 15 | |||
2024-08-18 | Kohila Püsivus - Tallinna FC Olympic Olybet | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-11 | Tallinna FC Olympic Olybet - Tallinna FC Eston Villa II | - | |
Cup | |||
Ronde 32 | |||
2024-08-07 | Parnu JK Vaprus - Tallinna FC Olympic Olybet | - | |
IV Liiga | |||
Ronde 13 | |||
2024-08-02 | Tallinna FC Olympic Olybet - Pohja-Tallinna JK Volta II | - | |
Ronde 12 | |||
2024-07-25 | Aruküla FC Vigri - Tallinna FC Olympic Olybet | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-20 | Tallinna FC Olympic Olybet - FC Toompea | 3 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-13 | Tallinna FC Olympic Olybet - Tallinna FC GameSport | 0 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-09 | Tallinna FC Olympic Olybet - Tallinna FC Soccernet | 1 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-01 | Tallinna Mustamäe Jalgpalliklubi - Tallinna FC Olympic Olybet | 1 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-26 | Tallinna FC Maksatransport II - Tallinna FC Olympic Olybet | 3 - 5 |
Serie 5
Algemeen
Tallinna FC Olympic Olybet + FC Kose II Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
Tallinna FC Olympic Olybet Zeges 3
Tallinna FC Olympic Olybet Less than 4.5 cards 5 van 5
FC Kose II Geen nederlagen 3
FC Kose II Less than 4.5 cards 6 van 6
Tallinna FC Olympic Olybet - FC Kose II
Estland, IV Liiga, match Tallinna FC Olympic Olybet - FC Kose II, starttijd 2024-05-13 16:00:21 internationale tijd.
Tallinna FC Olympic Olybet en FC Kose II neemt deel aan het kampioenschap IV Liiga, Estland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Kose II
IV Liiga | |||
Ronde 16 | |||
2024-08-23 | FC Kose II - Tallinna FC Olympic Olybet | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-16 | FC Kose II - Tallinna FC Eston Villa II | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-09 | FC Kose II - Aruküla FC Vigri | - | |
Ronde 13 | |||
2024-08-04 | FC Kose II - Tallinna FC GameSport | - | |
Ronde 12 | |||
2024-07-28 | FC Kose II - Tallinna Mustamäe Jalgpalliklubi | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-12 | Kohila Püsivus - FC Kose II | 6 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-09 | Pohja-Tallinna JK Volta II - FC Kose II | 5 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-05 | Vaimastvere Sk Illi - FC Kose II | 6 - 3 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-31 | FC Kose II - FC Toompea | 5 - 3 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-26 | Tallinna FC Soccernet - FC Kose II | 6 - 2 |
Klassement
IV Liiga - Põhja/Ida piirkond 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tallinna Mustamäe Jalgpalliklubi | 11 | 8 | 3 | 0 | 38:12 | 27 |
2
|
Tallinna FC Olympic Olybet | 10 | 6 | 4 | 0 | 25:8 | 22 |
3
|
Pohja-Tallinna JK Volta II | 11 | 7 | 0 | 4 | 32:23 | 21 |
4
|
Tallinna FC Soccernet | 11 | 6 | 1 | 4 | 37:31 | 19 |
5
|
Vaimastvere Sk Illi | 11 | 5 | 2 | 4 | 34:30 | 17 |
6
|
Tallinna FC Eston Villa II | 10 | 4 | 4 | 2 | 25:16 | 16 |
7
|
Tallinna FC Maksatransport II | 11 | 5 | 0 | 6 | 28:28 | 15 |
8
|
Aruküla FC Vigri | 11 | 4 | 2 | 5 | 21:23 | 14 |
9
|
FC Kose II | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:39 | 13 |
10
|
FC Toompea | 11 | 3 | 2 | 6 | 33:33 | 11 |
11
|
Kohila Püsivus | 11 | 3 | 0 | 8 | 21:36 | 9 |
12
|
Tallinna FC GameSport | 11 | 0 | 1 | 10 | 7:48 | 1 |
IV Liiga - Põhja/Lääne piirkond 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tabasalu Ulasabat C.F. II | 9 | 7 | 1 | 1 | 30:8 | 22 |
2
|
FCP Pärnu | 9 | 6 | 3 | 0 | 25:6 | 21 |
3
|
Tallinna FC EstHam United | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:13 | 19 |
4
|
FC Tallinna Wolves | 9 | 5 | 2 | 2 | 24:22 | 17 |
5
|
Rumori Calcio II Tallinn | 9 | 3 | 2 | 4 | 14:20 | 11 |
6
|
JK Jalgpallihaigla | 9 | 3 | 1 | 5 | 23:19 | 10 |
7
|
Saue JK II | 8 | 2 | 4 | 2 | 21:20 | 10 |
8
|
Pärnu JK Poseidon II | 9 | 2 | 1 | 6 | 20:28 | 7 |
9
|
Tallinna FC Reaal | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:26 | 4 |
10
|
Tallinna FC TransferWise | 9 | 1 | 0 | 8 | 8:37 | 3 |
IV Liiga - Põhja/Ida piirkond 2024: 2024
IV Liiga - Põhja/Lääne piirkond 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FCP Pärnu | ||||||
|
Tabasalu Ulasabat C.F. II | ||||||
|
Tallinna FC Reaal | ||||||
|
Saue JK II | ||||||
|
Tallinna FC EstHam United | ||||||
|
FC Tallinna Wolves | ||||||
|
Rumori Calcio II Tallinn | ||||||
|
JK Jalgpallihaigla | ||||||
|
Tallinna FC TransferWise | ||||||
|
Pärnu JK Poseidon II |
IV Liiga - Põhja/Ida piirkond 2024: 2024
IV Liiga - Põhja/Lääne piirkond 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FCP Pärnu | ||||||
|
Tabasalu Ulasabat C.F. II | ||||||
|
Tallinna FC Reaal | ||||||
|
Saue JK II | ||||||
|
Tallinna FC EstHam United | ||||||
|
FC Tallinna Wolves | ||||||
|
Rumori Calcio II Tallinn | ||||||
|
JK Jalgpallihaigla | ||||||
|
Tallinna FC TransferWise | ||||||
|
Pärnu JK Poseidon II |