Noteć Czarnków - Starogard Gdański (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Noteć Czarnków
III Liga, Group 2 | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-08 | Noteć Czarnków - Zawisza Bydgoszcz | 1 - 5 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-01 | Blekitni Stargard Szczecinski - Noteć Czarnków | 2 - 4 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-25 | Noteć Czarnków - KS Stolem Gniewino | 3 - 0 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-18 | Pogoń Nowe Skalmierzyce - Noteć Czarnków | 3 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-15 | Noteć Czarnków - Starogard Gdański | 3 - 1 |
Serie 9
Algemeen
Noteć Czarnków + Starogard Gdański Less than 4.5 cards 10 van 10
Starogard Gdański Geen winst 26
Starogard Gdański Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
Starogard Gdański Beide teams scoren 7 van 8
Starogard Gdański Eerste tegendoelpunt 8 van 10
Starogard Gdański Less than 4.5 cards 10 van 10
Starogard Gdański Nederlagen 3
Starogard Gdański Met tegendoelpunten 3
Noteć Czarnków Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
Noteć Czarnków Beide teams scoren 5 van 6
Noteć Czarnków Less than 4.5 cards 9 van 9
Noteć Czarnków - Starogard Gdański
Polen, III Liga, Group 2, match Noteć Czarnków - Starogard Gdański, starttijd 2024-05-15 15:00:00 internationale tijd.
Noteć Czarnków en Starogard Gdański neemt deel aan het kampioenschap III Liga, Group 2, Polen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Starogard Gdański
III Liga, Group 2 | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-08 | MKS Flota Swinoujscie - Starogard Gdański | 2 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-30 | Starogard Gdański - KS Unia Solec Kujawski | 1 - 2 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-25 | Elana Torun - Starogard Gdański | 3 - 0 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-18 | Starogard Gdański - Wikęd Luzino | 1 - 5 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-15 | Noteć Czarnków - Starogard Gdański | 3 - 1 |
Klassement
III Liga, Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Świt Skolwin Szczecin | 34 | 27 | 4 | 3 | 75:17 | 85 |
2
|
Elana Torun | 34 | 21 | 8 | 5 | 56:21 | 71 |
3
|
Unia Swarzędz | 34 | 19 | 6 | 9 | 66:46 | 63 |
4
|
Zawisza Bydgoszcz | 34 | 17 | 7 | 10 | 73:38 | 58 |
5
|
Blekitni Stargard Szczecinski | 34 | 17 | 4 | 13 | 80:62 | 55 |
6
|
Noteć Czarnków | 34 | 15 | 5 | 14 | 73:63 | 50 |
7
|
GKS Gedania Gdańsk | 34 | 16 | 2 | 16 | 58:56 | 50 |
8
|
Polonia Środa Wielkopolska | 34 | 15 | 5 | 14 | 55:61 | 50 |
9
|
Pogoń Nowe Skalmierzyce | 34 | 14 | 7 | 13 | 56:50 | 49 |
10
|
Pogoń Szczecin II | 34 | 15 | 4 | 15 | 63:60 | 49 |
11
|
Sokol Kleczew | 34 | 14 | 6 | 14 | 59:65 | 48 |
12
|
MKS Flota Swinoujscie | 34 | 14 | 4 | 16 | 45:60 | 46 |
13
|
Vineta Wolin | 34 | 13 | 6 | 15 | 42:66 | 45 |
14
|
GKS Cartusia 1923 | 34 | 12 | 8 | 14 | 60:51 | 44 |
15
|
Wikęd Luzino | 34 | 10 | 4 | 19 | 48:71 | 34 |
16
|
KS Stolem Gniewino | 34 | 8 | 9 | 17 | 34:58 | 33 |
17
|
KS Unia Solec Kujawski | 34 | 6 | 4 | 23 | 37:80 | 22 |
18
|
Starogard Gdański | 34 | 2 | 7 | 25 | 39:97 | 13 |