Evenementen: Maccabi Kiryat Ata Bialik
Liga Alef | |||
Ronde 27 | |||
2024-05-16 | Maccabi Kiryat Ata Bialik - SC Kiryat Yam | 0 - 0 | |
Liga Alef North A | |||
2024-05-10 | Maccabi Kiryat Ata Bialik - SC Kiryat Yam | geannuleerd | |
2024-04-09 | Ironi N. - Maccabi Kiryat Ata Bialik | 1 - 3 | |
Liga Alef | |||
2024-04-05 | Maccabi Kiryat Ata Bialik - Maccabi Nujeidat Ahmad | 5 - 0 | |
Liga Alef North A | |||
2024-03-29 | Maccabi Ahi Nazareth - Maccabi Kiryat Ata Bialik | 1 - 0 |
Maccabi Kiryat Ata Bialik - SC Kiryat Yam
Israël, Liga Alef, match Maccabi Kiryat Ata Bialik - SC Kiryat Yam, starttijd 2024-05-16 15:00:00 internationale tijd.
Maccabi Kiryat Ata Bialik en SC Kiryat Yam neemt deel aan het kampioenschap Liga Alef, Israël.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SC Kiryat Yam
Liga Alef | |||
Ronde 27 | |||
2024-05-16 | Maccabi Kiryat Ata Bialik - SC Kiryat Yam | 0 - 0 | |
Liga Alef North A | |||
2024-05-10 | Maccabi Kiryat Ata Bialik - SC Kiryat Yam | geannuleerd | |
2024-04-12 | MS Tira - SC Kiryat Yam | 2 - 2 | |
2024-04-04 | Tzeirey UM EL Fahem - SC Kiryat Yam | 0 - 5 | |
2024-03-28 | SC Kiryat Yam - Hapoel Bueine | 3 - 1 |
Klassement
Liga Alef North 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Kiryat Yam | 10 | 5 | 2 | 3 | 18:12 | 17 |
2
|
SC Tira | 6 | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 15 |
3
|
Hapoel Ironi Baqa Al Gharbiyye | 8 | 4 | 2 | 2 | 8:6 | 14 |
4
|
Hapoel Raanana FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 14:3 | 12 |
5
|
Hapoel Bueine | 7 | 3 | 2 | 2 | 11:8 | 11 |
6
|
Ironi N. | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:3 | 10 |
7
|
Maccabi Ahi Nazareth | 8 | 3 | 1 | 4 | 9:13 | 10 |
8
|
Maccabi Kiryat Ata Bialik | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:5 | 9 |
9
|
Hapoel Migdal Haemeq | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:7 | 7 |
10
|
FC Tzeirei Kfar Kanna | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | 7 |
11
|
Hapoel Bnei-Zalafa | 5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | 7 |
12
|
Maccabi Nujeidat Ahmad | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
13
|
MS Tirat Hacarmel | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
14
|
Tzeirey Umm al-Fahm | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 4 |
15
|
SC Tzeirey Taibe | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | 4 |
16
|
AS Nordia Jerusalem | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
17
|
Maccabi Ironi Ashdod | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
18
|
El Fahem | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
19
|
Hapoel Kaukab | 10 | 0 | 2 | 8 | 5:24 | 2 |
20
|
FC Tzeirey Tira | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
21
|
Hapoel Kfar Shalem FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
22
|
Hapoel Bikat Hayarden | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
23
|
Hapoel Kafr Kanna | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |