ACS Inainte Modelu - ACS Recolta Gheorghe Doja (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ACS Inainte Modelu
Liga III Seria 3 | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-25 | CS Gloria Băneasa - ACS Inainte Modelu | 2 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-17 | ACS Inainte Modelu - ACS Recolta Gheorghe Doja | 3 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-11 | ACS Progresul Fundulea - ACS Inainte Modelu | 0 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-08 | ACS Inainte Modelu - FC Voluntari II | 0 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-03 | ACS Inainte Modelu - CS Axiopolis Cernavodă | 2 - 2 |
Serie 11
Algemeen
ACS Inainte Modelu + ACS Recolta Gheorghe Doja Less than 4.5 cards 10 van 10
ACS Inainte Modelu Geen nederlagen 4
ACS Inainte Modelu Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 8
ACS Inainte Modelu Geen winst 3
ACS Recolta Gheorghe Doja Met tegendoelpunten 5
ACS Recolta Gheorghe Doja Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
ACS Recolta Gheorghe Doja Beide teams scoren 4 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
ACS Inainte Modelu + ACS Recolta Gheorghe Doja Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
ACS Inainte Modelu + ACS Recolta Gheorghe Doja Beide teams scoren 5 van 6
ACS Inainte Modelu + ACS Recolta Gheorghe Doja Less than 4.5 cards 10 van 10
ACS Inainte Modelu Met tegendoelpunten 10
ACS Recolta Gheorghe Doja Zeges 3
ACS Recolta Gheorghe Doja Geen nederlagen 4
ACS Inainte Modelu - ACS Recolta Gheorghe Doja
Roemenië, Liga III Seria 3, match ACS Inainte Modelu - ACS Recolta Gheorghe Doja, starttijd 2024-05-17 15:00:00 internationale tijd.
ACS Inainte Modelu en ACS Recolta Gheorghe Doja neemt deel aan het kampioenschap Liga III Seria 3, Roemenië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACS Recolta Gheorghe Doja
Liga III Seria 3 | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-25 | ACS Recolta Gheorghe Doja - ACS Progresul Fundulea | 1 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-17 | ACS Inainte Modelu - ACS Recolta Gheorghe Doja | 3 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-11 | ACS Recolta Gheorghe Doja - CS Axiopolis Cernavodă | 2 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-08 | CS Gloria Băneasa - ACS Recolta Gheorghe Doja | 1 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-03 | FC Voluntari II - ACS Recolta Gheorghe Doja | 3 - 1 |
Klassement
Liga III Seria 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Afumați | 18 | 14 | 3 | 1 | 51:16 | 45 |
2
|
Dunărea Călărași | 18 | 13 | 2 | 3 | 43:22 | 41 |
3
|
FC Agricola Borcea | 18 | 10 | 4 | 4 | 37:24 | 34 |
4
|
ACS LPS HD Clinceni | 18 | 10 | 2 | 6 | 41:33 | 32 |
5
|
ACS Recolta Gheorghe Doja | 18 | 7 | 3 | 8 | 38:42 | 24 |
6
|
CS Gloria Băneasa | 18 | 6 | 2 | 10 | 29:37 | 20 |
7
|
CS Axiopolis Cernavodă | 18 | 5 | 1 | 12 | 33:39 | 16 |
8
|
ACS Inainte Modelu | 18 | 5 | 1 | 12 | 24:37 | 16 |
9
|
ACS Progresul Fundulea | 18 | 4 | 3 | 11 | 11:37 | 15 |
10
|
FC Voluntari II | 18 | 3 | 5 | 10 | 22:42 | 14 |
Liga III Seria 3 - Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Afumați | 9 | 7 | 2 | 0 | 26:5 | 68 |
2
|
Dunărea Călărași | 9 | 3 | 2 | 4 | 10:12 | 52 |
3
|
FC Agricola Borcea | 9 | 3 | 2 | 4 | 9:16 | 45 |
4
|
ACS LPS HD Clinceni | 9 | 1 | 2 | 6 | 12:24 | 37 |
Liga III Seria 3 - Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Recolta Gheorghe Doja | 10 | 5 | 1 | 4 | 17:13 | 40 |
2
|
CS Gloria Băneasa | 10 | 6 | 1 | 3 | 12:10 | 39 |
3
|
CS Axiopolis Cernavodă | 10 | 5 | 3 | 2 | 19:15 | 34 |
4
|
ACS Inainte Modelu | 10 | 3 | 3 | 4 | 12:15 | 28 |
5
|
ACS Progresul Fundulea | 10 | 2 | 3 | 5 | 10:14 | 24 |
6
|
FC Voluntari II | 10 | 2 | 3 | 5 | 16:19 | 23 |
Liga III Seria 3 - Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dunărea Călărași | ||||||
|
ACS LPS HD Clinceni | ||||||
|
FC Agricola Borcea | ||||||
|
CS Afumați |
Liga III Seria 3 - Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Gloria Băneasa | ||||||
|
CS Axiopolis Cernavodă | ||||||
|
ACS Progresul Fundulea | ||||||
|
ACS Inainte Modelu | ||||||
|
FC Voluntari II | ||||||
|
ACS Recolta Gheorghe Doja |
Liga III Seria 3 - Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Agricola Borcea | ||||||
|
ACS LPS HD Clinceni | ||||||
|
Dunărea Călărași | ||||||
|
CS Afumați |
Liga III Seria 3 - Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Gloria Băneasa | ||||||
|
CS Axiopolis Cernavodă | ||||||
|
ACS Progresul Fundulea | ||||||
|
ACS Inainte Modelu | ||||||
|
FC Voluntari II | ||||||
|
ACS Recolta Gheorghe Doja |