CSKA Moskou - Chertanovo Moscow Youth (5-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CSKA Moskou
Youth League | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-02 | CSKA Moskou - Orenburg Youth | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-26 | CSKA Moskou - Akhmat Youth | - | |
2024-07-26 | CSKA Moskou - Fakel Voronezh Youth | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-19 | Dinamo Moskou - CSKA Moskou | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-12 | CSKA Moskou - Fakel Voronezh Youth | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-05 | FK Zenit St Petersburg - CSKA Moskou | 1 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-28 | CSKA Moskou - Ural Ekaterinburg | 3 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-21 | Pari Nizhny Novgorod Youth - CSKA Moskou | 0 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-17 | CSKA Moskou - Chertanovo Moscow Youth | 5 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-10 | Orenburg Youth - CSKA Moskou | 0 - 5 |
Serie 9
Algemeen
CSKA Moskou + Chertanovo Moscow Youth Less than 4.5 cards 10 van 10
CSKA Moskou Zeges 5
CSKA Moskou Eerste team dat scoort 4 van 5
CSKA Moskou Winnaar eerste helft 4 van 5
Chertanovo Moscow Youth Geen winst 6
Chertanovo Moscow Youth Met tegendoelpunten 8
Chertanovo Moscow Youth Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Chertanovo Moscow Youth Beide teams scoren 7 van 8
Persoonlijke ontmoetingen
CSKA Moskou + Chertanovo Moscow Youth Less than 4.5 cards 5 van 6
CSKA Moskou - Chertanovo Moscow Youth
Rusland, Youth League, match CSKA Moskou - Chertanovo Moscow Youth, starttijd 2024-05-17 16:00:00 internationale tijd.
CSKA Moskou en Chertanovo Moscow Youth neemt deel aan het kampioenschap Youth League, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Chertanovo Moscow Youth
Youth League | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-02 | Dinamo Moskou - Chertanovo Moscow Youth | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-19 | FK Zenit St Petersburg - Chertanovo Moscow Youth | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-12 | Chertanovo Moscow Youth - Ural Ekaterinburg | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-05 | Pari Nizhny Novgorod Youth - Chertanovo Moscow Youth | 1 - 5 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-28 | Orenburg Youth - Chertanovo Moscow Youth | 1 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-21 | Chertanovo Moscow Youth - FK Rostov | 2 - 3 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-17 | CSKA Moskou - Chertanovo Moscow Youth | 5 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-10 | Chertanovo Moscow Youth - Dinamo Moskou | 0 - 2 |
Klassement
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spartak Moscow Youth | 13 | 9 | 2 | 2 | 25:12 | 29 |
2
|
Lokomotiv Moskou | 13 | 9 | 0 | 4 | 35:15 | 27 |
3
|
Krasnodar Youth | 13 | 8 | 2 | 3 | 30:18 | 26 |
4
|
Sochi Youth | 13 | 6 | 4 | 3 | 19:11 | 22 |
5
|
Rubin Kazan | 13 | 6 | 2 | 5 | 11:9 | 20 |
6
|
Baltika Kaliningrad Youth | 13 | 5 | 4 | 4 | 19:23 | 19 |
7
|
Akron Akademia Konoplev | 13 | 5 | 1 | 7 | 18:27 | 16 |
8
|
Samara Kryliya Sovetov | 13 | 3 | 3 | 7 | 20:29 | 12 |
9
|
Strogino Moscow Youth | 13 | 2 | 3 | 8 | 15:29 | 9 |
10
|
Master-Saturn Egorjevsk | 13 | 0 | 3 | 10 | 7:26 | 3 |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Zenit St Petersburg | 13 | 11 | 0 | 2 | 31:11 | 33 |
2
|
CSKA Moskou | 13 | 10 | 0 | 3 | 38:11 | 30 |
3
|
FK Rostov | 13 | 10 | 0 | 3 | 28:15 | 30 |
4
|
Dinamo Moskou | 13 | 7 | 3 | 3 | 23:13 | 24 |
5
|
Chertanovo Moscow Youth | 13 | 4 | 4 | 5 | 25:25 | 16 |
6
|
Fakel Voronezh Youth | 13 | 3 | 4 | 6 | 9:18 | 13 |
7
|
Ural Ekaterinburg | 13 | 3 | 4 | 6 | 14:23 | 13 |
8
|
Akhmat Youth | 13 | 3 | 4 | 6 | 16:25 | 13 |
9
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | 13 | 1 | 4 | 8 | 14:36 | 7 |
10
|
Orenburg Youth | 13 | 1 | 1 | 11 | 8:29 | 4 |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Master-Saturn Egorjevsk | ||||||
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Krasnodar Youth | ||||||
|
Spartak Moscow Youth | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskou | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moscow Youth |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskou | ||||||
|
Chertanovo Moscow Youth | ||||||
|
CSKA Moskou | ||||||
|
Akhmat Youth | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Master-Saturn Egorjevsk | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Krasnodar Youth | ||||||
|
Spartak Moscow Youth | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskou | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moscow Youth |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskou | ||||||
|
Chertanovo Moscow Youth | ||||||
|
CSKA Moskou | ||||||
|
Akhmat Youth | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |