Fakel Voronezh Youth - FK Zenit St Petersburg (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Fakel Voronezh Youth
Youth League | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-09 | Ural Ekaterinburg - Fakel Voronezh Youth | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-02 | Fakel Voronezh Youth - Pari Nizhny Novgorod Youth | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-26 | CSKA Moskou - Fakel Voronezh Youth | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-19 | Fakel Voronezh Youth - FK Rostov | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-12 | CSKA Moskou - Fakel Voronezh Youth | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-05 | Fakel Voronezh Youth - Akhmat Youth | 3 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-28 | Fakel Voronezh Youth - Dinamo Moskou | 0 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-21 | Fakel Voronezh Youth - Orenburg Youth | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-17 | Fakel Voronezh Youth - FK Zenit St Petersburg | 0 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-10 | Pari Nizhny Novgorod Youth - Fakel Voronezh Youth | 0 - 0 |
Serie 8
Algemeen
FK Zenit St Petersburg Zeges 10
FK Zenit St Petersburg Met tegendoelpunten 4
FK Zenit St Petersburg Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
FK Zenit St Petersburg Beide teams scoren 4 van 5
FK Zenit St Petersburg Winnaar eerste helft 8 van 10
FK Zenit St Petersburg Less than 4.5 cards 10 van 10
Fakel Voronezh Youth Minder dan 2.5 doelpunten 7 van 8
Fakel Voronezh Youth Less than 4.5 cards 9 van 9
Fakel Voronezh Youth Geen nederlagen 3
Fakel Voronezh Youth - FK Zenit St Petersburg
Rusland, Youth League, match Fakel Voronezh Youth - FK Zenit St Petersburg, starttijd 2024-05-17 10:00:00 internationale tijd.
Fakel Voronezh Youth en FK Zenit St Petersburg neemt deel aan het kampioenschap Youth League, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Zenit St Petersburg
Youth League | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-09 | Orenburg Youth - FK Zenit St Petersburg | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-02 | FK Zenit St Petersburg - Ural Ekaterinburg | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-26 | Pari Nizhny Novgorod Youth - FK Zenit St Petersburg | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-19 | FK Zenit St Petersburg - Chertanovo Moscow Youth | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-12 | FK Rostov - FK Zenit St Petersburg | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-05 | FK Zenit St Petersburg - CSKA Moskou | 1 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-28 | Akhmat Youth - FK Zenit St Petersburg | 2 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-21 | FK Zenit St Petersburg - Dinamo Moskou | 1 - 3 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-17 | Fakel Voronezh Youth - FK Zenit St Petersburg | 0 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-10 | Ural Ekaterinburg - FK Zenit St Petersburg | 0 - 3 |
Klassement
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spartak Moscow Youth | 13 | 9 | 2 | 2 | 25:12 | 29 |
2
|
Lokomotiv Moskou | 13 | 9 | 0 | 4 | 35:15 | 27 |
3
|
Krasnodar Youth | 13 | 8 | 2 | 3 | 30:18 | 26 |
4
|
Sochi Youth | 13 | 6 | 4 | 3 | 19:11 | 22 |
5
|
Rubin Kazan | 13 | 6 | 2 | 5 | 11:9 | 20 |
6
|
Baltika Kaliningrad Youth | 13 | 5 | 4 | 4 | 19:23 | 19 |
7
|
Akron Akademia Konoplev | 13 | 5 | 1 | 7 | 18:27 | 16 |
8
|
Samara Kryliya Sovetov | 13 | 3 | 3 | 7 | 20:29 | 12 |
9
|
Strogino Moscow Youth | 13 | 2 | 3 | 8 | 15:29 | 9 |
10
|
Master-Saturn Egorjevsk | 13 | 0 | 3 | 10 | 7:26 | 3 |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Zenit St Petersburg | 13 | 11 | 0 | 2 | 31:11 | 33 |
2
|
CSKA Moskou | 13 | 10 | 0 | 3 | 38:11 | 30 |
3
|
FK Rostov | 13 | 10 | 0 | 3 | 28:15 | 30 |
4
|
Dinamo Moskou | 13 | 7 | 3 | 3 | 23:13 | 24 |
5
|
Chertanovo Moscow Youth | 13 | 4 | 4 | 5 | 25:25 | 16 |
6
|
Fakel Voronezh Youth | 13 | 3 | 4 | 6 | 9:18 | 13 |
7
|
Ural Ekaterinburg | 13 | 3 | 4 | 6 | 14:23 | 13 |
8
|
Akhmat Youth | 13 | 3 | 4 | 6 | 16:25 | 13 |
9
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | 13 | 1 | 4 | 8 | 14:36 | 7 |
10
|
Orenburg Youth | 13 | 1 | 1 | 11 | 8:29 | 4 |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Master-Saturn Egorjevsk | ||||||
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Krasnodar Youth | ||||||
|
Spartak Moscow Youth | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskou | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moscow Youth |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskou | ||||||
|
Chertanovo Moscow Youth | ||||||
|
CSKA Moskou | ||||||
|
Akhmat Youth | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Master-Saturn Egorjevsk | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Krasnodar Youth | ||||||
|
Spartak Moscow Youth | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskou | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moscow Youth |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskou | ||||||
|
Chertanovo Moscow Youth | ||||||
|
CSKA Moskou | ||||||
|
Akhmat Youth | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |