Rotor-M Volgograd - FC Urozhay Elan (2-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Rotor-M Volgograd
Championship SFF Center | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-05 | Metallurg-M Lipetsk - Rotor-M Volgograd | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-26 | Akademia Football Tambov - Rotor-M Volgograd | - | |
Ronde 11 | |||
2024-07-23 | Rotor-M Volgograd - SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-19 | FC Urozhay Elan - Rotor-M Volgograd | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-14 | Rotor-M Volgograd - FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | Rotor-M Volgograd - FC Yelets | 3 - 2 | |
SFF Center Cup | |||
Ronde 27 | |||
2024-07-03 | FC Metallurg-Oskol - Rotor-M Volgograd | 2 - 2 | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | FC Khimmash-Servis Borisoglebsk - Rotor-M Volgograd | 1 - 1 | |
SFF Center Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-12 | Rotor-M Volgograd - FC Urozhay Elan | 0 - 0 | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | FC Lokomotiv Liski - Rotor-M Volgograd | 3 - 0 |
Serie 10
Algemeen
Rotor-M Volgograd Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 8
Rotor-M Volgograd Beide teams scoren 6 van 8
Rotor-M Volgograd Eerste tegendoelpunt 5 van 7
Rotor-M Volgograd Less than 4.5 cards 5 van 6
FC Urozhay Elan Zeges 4
FC Urozhay Elan Met tegendoelpunten 5
FC Urozhay Elan Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 8
FC Urozhay Elan Less than 4.5 cards 4 van 5
FC Urozhay Elan Beide teams scoren 5 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
Rotor-M Volgograd + FC Urozhay Elan Met tegendoelpunten 3
FC Urozhay Elan Zeges 3
Rotor-M Volgograd - FC Urozhay Elan
Russia Amateur, Championship SFF Center, match Rotor-M Volgograd - FC Urozhay Elan, starttijd 2024-05-18 13:00:00 internationale tijd.
Rotor-M Volgograd en FC Urozhay Elan neemt deel aan het kampioenschap Championship SFF Center, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Urozhay Elan
Championship SFF Center | |||
Ronde 17 | |||
2024-07-26 | FC Lokomotiv Liski - FC Urozhay Elan | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-19 | FC Urozhay Elan - Rotor-M Volgograd | - | |
Ronde 10 | |||
2024-07-16 | FC Urozhay Elan - Metallurg-M Lipetsk | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-12 | FC Urozhay Elan - Akademia Football Tambov | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-10 | FC Urozhay Elan - SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | - | |
Volgograd Oblast Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-07-06 | FC Urozhay Elan - FC ERS Complect Volgograd | 4 - 2 | |
Volgograd Oblast Cup | |||
Ronde 28 | |||
2024-07-03 | FC Ermak Volgograd - FC Urozhay Elan | 1 - 3 | |
Volgograd Oblast Liga | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-29 | FC Akhtuba - FC Urozhay Elan | 0 - 5 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-23 | FC Tekstilshchik Kamyshin - FC Urozhay Elan | 1 - 4 | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | FC Urozhay Elan - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 0 - 0 |
Klassement
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lokomotiv Liski | 12 | 9 | 3 | 0 | 35:10 | 30 |
2
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 12 | 7 | 4 | 1 | 21:6 | 25 |
3
|
FC Urozhay Elan | 10 | 7 | 2 | 1 | 28:13 | 23 |
4
|
Rotor-M Volgograd | 11 | 5 | 2 | 4 | 22:17 | 17 |
5
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 12 | 4 | 4 | 4 | 18:12 | 16 |
6
|
FC Yelets | 11 | 3 | 2 | 6 | 18:28 | 11 |
7
|
Akademia Football Tambov | 13 | 3 | 2 | 8 | 18:24 | 11 |
8
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | 11 | 2 | 3 | 6 | 19:27 | 9 |
9
|
Metallurg-M Lipetsk | 12 | 0 | 2 | 10 | 3:45 | 2 |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Atom Novovoronezh | 14 | 12 | 1 | 1 | 57:14 | 37 |
2
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 14 | 10 | 1 | 3 | 26:16 | 31 |
3
|
FC Metallurg-Oskol | 14 | 10 | 0 | 4 | 33:14 | 30 |
4
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 14 | 8 | 3 | 3 | 27:14 | 27 |
5
|
Dinamo-M Bryansk | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:21 | 22 |
6
|
FC Orel-2 | 14 | 5 | 0 | 9 | 13:20 | 15 |
7
|
Kaluga-M | 14 | 3 | 4 | 7 | 15:25 | 13 |
8
|
Dnepr Smolensk | 14 | 3 | 3 | 8 | 9:25 | 12 |
9
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 14 | 3 | 1 | 10 | 14:30 | 10 |
10
|
Avangard-M Kursk | 14 | 1 | 1 | 12 | 9:44 | 4 |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |