AS Recolta Sălcioara - FC Petrolul Berca (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AS Recolta Sălcioara
Liga 4 Buzau | |||
Ronde 6 | |||
2024-10-05 | AS Recolta Sălcioara - AS Diadema Gheraseni | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-28 | AS Recolta Sălcioara - CS Voința Lanurile | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-21 | AS Recolta Smeeni - AS Recolta Sălcioara | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-14 | AS Recolta Sălcioara - AS Progresul Beceni | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-07 | FC Petrolul Berca - AS Recolta Sălcioara | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | AS Recolta Sălcioara - AS Șoimii Siriu | 6 - 0 | |
Cupa României Buzău | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-25 | AS Vulturul Topliceni - AS Recolta Sălcioara | 2 - 1 | |
Liga 4 Buzau | |||
Ronde 14 | |||
2024-06-01 | AS Recolta Sălcioara - AFC Metalul Buzău II | 3 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-25 | CS Voința Lanurile - AS Recolta Sălcioara | 4 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-18 | AS Recolta Sălcioara - FC Petrolul Berca | 0 - 1 |
AS Recolta Sălcioara - FC Petrolul Berca
Romania Amateur, Liga 4 Buzau, match AS Recolta Sălcioara - FC Petrolul Berca, starttijd 2024-05-18 15:00:00 internationale tijd.
AS Recolta Sălcioara en FC Petrolul Berca neemt deel aan het kampioenschap Liga 4 Buzau, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Petrolul Berca
Liga 4 Buzau | |||
Ronde 6 | |||
2024-10-05 | FC Petrolul Berca - AS Sport Club Vernesti | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-28 | ACS Montana Pătârlagele - FC Petrolul Berca | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-21 | FC Petrolul Berca - ACS Team Săgeata | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-14 | AS Diadema Gheraseni - FC Petrolul Berca | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-07 | FC Petrolul Berca - AS Recolta Sălcioara | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | AS Recolta Smeeni - FC Petrolul Berca | 1 - 2 | |
Cupa României Buzău | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-25 | AS Energia Clondiru - FC Petrolul Berca | 0 - 6 | |
Liga 4 Buzau | |||
Ronde 14 | |||
2024-06-01 | FC Petrolul Berca - CS Voința Lanurile | 2 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-25 | ACS Team Săgeata - FC Petrolul Berca | 5 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-18 | AS Recolta Sălcioara - FC Petrolul Berca | 0 - 1 |
Klassement
Liga 4 Buzau 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Voința Lanurile | 14 | 13 | 1 | 0 | 43:12 | 40 |
2
|
ACS Team Săgeata | 14 | 11 | 0 | 3 | 46:13 | 33 |
3
|
CS Știința Cernătești | 14 | 10 | 2 | 2 | 50:25 | 32 |
4
|
ACS Montana Pătârlagele | 14 | 9 | 1 | 4 | 43:26 | 28 |
5
|
ACS Gloria Vadu Pașii | 14 | 8 | 2 | 4 | 35:25 | 26 |
6
|
FC Petrolul Berca | 14 | 7 | 2 | 5 | 18:16 | 23 |
7
|
AS Recolta Sălcioara | 14 | 6 | 3 | 5 | 28:24 | 21 |
8
|
AFC Metalul Buzău II | 14 | 6 | 2 | 6 | 25:24 | 20 |
9
|
CS Voința Balta Alba | 14 | 5 | 2 | 7 | 23:38 | 17 |
10
|
AS Pescărusul Luciu | 14 | 3 | 4 | 7 | 22:32 | 13 |
11
|
AS Progresul Beceni | 14 | 2 | 5 | 7 | 16:26 | 11 |
12
|
ASC Unirea Stâlpu 2022 | 14 | 2 | 5 | 7 | 17:32 | 11 |
13
|
AS Șoimii Siriu | 14 | 3 | 2 | 9 | 14:40 | 11 |
14
|
ACS FC Luceafărul Maxenu | 14 | 2 | 2 | 10 | 14:36 | 8 |
15
|
CS Carpați Nehoiu | 14 | 1 | 1 | 12 | 21:46 | 4 |
Liga 4 Buzau - Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Voința Lanurile | 14 | 9 | 3 | 2 | 31:11 | 70 |
2
|
ACS Team Săgeata | 14 | 8 | 1 | 5 | 26:16 | 58 |
3
|
CS Știința Cernătești | 14 | 5 | 4 | 5 | 27:28 | 51 |
4
|
ACS Montana Pătârlagele | 14 | 7 | 1 | 6 | 27:27 | 50 |
5
|
FC Petrolul Berca | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:20 | 48 |
6
|
ACS Gloria Vadu Pașii | 14 | 6 | 2 | 6 | 30:24 | 46 |
7
|
AFC Metalul Buzău II | 14 | 4 | 1 | 9 | 18:30 | 33 |
8
|
AS Recolta Sălcioara | 14 | 1 | 2 | 11 | 11:34 | 26 |
Liga 4 Buzau - Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Pescărusul Luciu | 12 | 8 | 2 | 2 | 36:19 | 39 |
2
|
CS Carpați Nehoiu | 12 | 8 | 2 | 2 | 27:5 | 30 |
3
|
CS Voința Balta Alba | 12 | 3 | 2 | 7 | 14:29 | 28 |
4
|
ASC Unirea Stâlpu 2022 | 12 | 4 | 4 | 4 | 26:23 | 27 |
5
|
AS Progresul Beceni | 12 | 4 | 2 | 6 | 19:23 | 25 |
6
|
AS Șoimii Siriu | 12 | 4 | 1 | 7 | 14:32 | 24 |
7
|
ACS FC Luceafărul Maxenu | 12 | 4 | 1 | 7 | 21:26 | 21 |