Cedars FC - Livonia City FC (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Cedars FC
Midwest Premier League | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | Cedars FC - Troy United FC | 4 - 0 | |
2024-07-17 | Cedars FC - Thundercats FC | 5 - 1 | |
2024-07-12 | Jaguars FC - Cedars FC | 0 - 1 | |
2024-06-29 | Cedars FC - Futsal Factory Academy | 4 - 2 | |
2024-06-23 | Ypsi Yetis FC - Cedars FC | 1 - 3 |
Cedars FC - Livonia City FC
USA Amateur, Midwest Premier League, match Cedars FC - Livonia City FC, starttijd 2024-05-18 01:00:31 internationale tijd.
Cedars FC en Livonia City FC neemt deel aan het kampioenschap Midwest Premier League, USA Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Livonia City FC
Midwest Premier League | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | Liquid Football - Livonia City FC | 5 - 4 | |
2024-07-13 | Livonia City FC - Thundercats FC | 2 - 3 | |
2024-07-08 | Jaguars FC - Livonia City FC | 2 - 1 | |
2024-06-28 | Livonia City FC - Ypsi Yetis FC | 7 - 0 | |
2024-06-22 | Livonia City FC - Troy United FC | 2 - 3 |
Klassement
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cedar Rapids Inferno | 10 | 6 | 3 | 1 | 23:12 | 21 |
2
|
Ajax St. Louis | 10 | 6 | 1 | 3 | 23:16 | 19 |
3
|
AFC Columbia | 10 | 4 | 3 | 3 | 19:15 | 15 |
4
|
St. Louis Stars SC | 9 | 4 | 1 | 4 | 10:15 | 13 |
5
|
Pearl City Soccer Club | 9 | 3 | 3 | 3 | 23:17 | 12 |
6
|
Junction Football Club | 10 | 3 | 3 | 4 | 21:23 | 12 |
7
|
Club Atletico Saint Louis U21 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10:19 | 10 |
8
|
Southeast Soccer Academy | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:27 | 7 |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cedars FC | 9 | 7 | 0 | 2 | 29:11 | 21 |
2
|
Michigan Stars FC U23 | 9 | 6 | 2 | 1 | 27:13 | 20 |
3
|
Thundercats FC | 10 | 6 | 2 | 2 | 23:20 | 20 |
4
|
Liquid Football | 10 | 5 | 3 | 2 | 27:23 | 18 |
5
|
Troy United FC | 10 | 5 | 1 | 4 | 24:26 | 16 |
6
|
Inter Detroit | 9 | 4 | 1 | 4 | 26:23 | 13 |
7
|
Jaguars FC | 10 | 3 | 1 | 6 | 13:24 | 10 |
8
|
Futsal Factory Academy | 10 | 2 | 2 | 6 | 24:31 | 8 |
9
|
Livonia City FC | 9 | 2 | 1 | 6 | 21:23 | 7 |
10
|
Ypsi Yetis FC | 10 | 1 | 1 | 8 | 7:27 | 4 |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Northern Indiana FC | 10 | 9 | 1 | 0 | 34:9 | 28 |
2
|
1927SC | 10 | 8 | 1 | 1 | 35:5 | 25 |
3
|
Lansing Common FC | 10 | 4 | 1 | 5 | 20:18 | 13 |
4
|
Holland Rovers | 10 | 4 | 0 | 6 | 23:24 | 12 |
5
|
Tulip City United SC | 10 | 3 | 1 | 6 | 16:19 | 10 |
6
|
Indy Boyz FC | 10 | 0 | 0 | 10 | 8:61 | 0 |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CNSC RWB Adria Chicago | 8 | 6 | 1 | 1 | 18:10 | 19 |
2
|
Bavarian United SC II | 9 | 6 | 1 | 2 | 20:13 | 19 |
3
|
Chicago House AC | 8 | 6 | 0 | 2 | 19:9 | 18 |
4
|
Dekalb United | 10 | 2 | 3 | 5 | 13:20 | 9 |
5
|
Steel City FC | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:16 | 5 |
6
|
Czarni Jaslo | 8 | 1 | 1 | 6 | 12:20 | 4 |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AFC Roscoe | 11 | 8 | 2 | 1 | 30:15 | 26 |
2
|
Green Bay Glory | 11 | 8 | 1 | 2 | 29:9 | 25 |
3
|
Rockford FC | 12 | 6 | 2 | 4 | 24:24 | 20 |
4
|
Edgewater Castle FC | 11 | 5 | 3 | 3 | 23:17 | 18 |
5
|
Chicago Ghost FC | 12 | 3 | 4 | 5 | 13:25 | 13 |
6
|
Berber City FC | 11 | 2 | 2 | 7 | 19:30 | 8 |
7
|
Strikers Fox Valley SC | 12 | 0 | 2 | 10 | 17:35 | 2 |
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
St. Louis Stars SC | ||||||
|
Southeast Soccer Academy | ||||||
|
Pearl City Soccer Club | ||||||
|
Junction Football Club | ||||||
|
Club Atletico Saint Louis | ||||||
|
Cedar Rapids Inferno | ||||||
|
Ajax St. Louis | ||||||
|
AFC Columbia |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Michigan Stars FC U23 | ||||||
|
Jaguars FC | ||||||
|
Inter Detroit | ||||||
|
Liquid Football | ||||||
|
Futsal Factory Academy | ||||||
|
Cedars FC | ||||||
|
Livonia City FC | ||||||
|
Troy United FC | ||||||
|
Thundercats FC | ||||||
|
Ypsi Yetis FC |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tulip City United SC | ||||||
|
Northern Indiana FC | ||||||
|
Lansing Common FC | ||||||
|
Indy Boyz FC | ||||||
|
Holland Rovers | ||||||
|
1927SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
Chicago House AC | ||||||
|
Steel City FC | ||||||
|
Dekalb United | ||||||
|
Bavarian United SC | ||||||
|
Czarni Jaslo |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rockford FC | ||||||
|
Green Bay Glory | ||||||
|
Edgewater Castle FC | ||||||
|
Chicago Ghost FC | ||||||
|
Strikers Fox Valley SC | ||||||
|
Berber City FC | ||||||
|
AFC Roscoe |
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
St. Louis Stars SC | ||||||
|
Southeast Soccer Academy | ||||||
|
Pearl City Soccer Club | ||||||
|
Junction Football Club | ||||||
|
Club Atletico Saint Louis | ||||||
|
Cedar Rapids Inferno | ||||||
|
Ajax St. Louis | ||||||
|
AFC Columbia |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jaguars FC | ||||||
|
Inter Detroit | ||||||
|
Liquid Football | ||||||
|
Futsal Factory Academy | ||||||
|
Cedars FC | ||||||
|
Troy United FC | ||||||
|
Thundercats FC | ||||||
|
Ypsi Yetis FC | ||||||
|
Michigan Stars FC U23 | ||||||
|
Livonia City FC |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tulip City United SC | ||||||
|
Northern Indiana FC | ||||||
|
Lansing Common FC | ||||||
|
Indy Boyz FC | ||||||
|
Holland Rovers | ||||||
|
1927SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
Chicago House AC | ||||||
|
Steel City FC | ||||||
|
Dekalb United | ||||||
|
Czarni Jaslo | ||||||
|
Bavarian United SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rockford FC | ||||||
|
Green Bay Glory | ||||||
|
Edgewater Castle FC | ||||||
|
Chicago Ghost FC | ||||||
|
Strikers Fox Valley SC | ||||||
|
Berber City FC | ||||||
|
AFC Roscoe |