Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
51.7
Algemene spelersbeoordeling
60 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Mateja Premović | G | 18 | ||
32 | Bojan Mijailović | D | 28 | 0,2M+ | 54.9 |
6 | Vladimir Tomovic | D | |||
3 | Nemanja Jovičić | D | |||
18 | Đorđe Popović | D | |||
11 | Abel Abah | M | |||
5 | Filip Bačkulja | D | 19 | ||
88 | Nemanja Milosevic | M | |||
14 | Adonija Ouanda | D | |||
30 | Nikola Žakula | M | 31 | 0,2M+ | 51.9 |
9 | Marko Mirić | M | 36 | 0,2M+ | 49.5 |
Plaatsvervanger | |||||
33 | Janko Barac | G | 18 | ||
41 | Aleksa Jordanov | G | 21 | ||
19 | Uroš Damnjanović | M | 28 | 0,3M+ | 51.7 |
10 | Stefan Ilić | M | 25 | 0,1M+ | 50.1 |
22 | Igor Maksimović | M | 24 | 0,1M+ | 52.3 |
21 | Nemanja Nedeljković | M | |||
20 | Andrija Savic | M | |||
8 | Bojan Aleksic | F | 32 | 0,2M+ | |
99 | Savo Arambasic | F | 22 | ||
4 | Nikola Živadinović |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
48.4
Algemene spelersbeoordeling
60.2 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
89 | Mladen Živković | G | 34 | 0,2M+ | 46.1 |
20 | Filip Jezdovic | D | 23 | ||
4 | Nemanja Ilić | D | 31 | 0,2M+ | 48.9 |
31 | Marko Bugarin | D | 23 | ||
30 | Damjan Daničić | D | 23 | 0,2M+ | |
13 | Vuk Mitošević | M | 32 | 0,3M+ | |
6 | Milan Jokić | M | 28 | 0,2M+ | 50.9 |
5 | Miljan Vukadinović | M | 30 | 0,3M+ | 45.5 |
17 | Nikola Pavlica | M | 18 | ||
37 | Bojan Čečarić | F | 30 | 0,3M+ | 46.1 |
14 | Đorđe Šušnjar | F | 31 | 0,2M+ | 51.3 |
Plaatsvervanger | |||||
12 | Vladan Elesin | G | 27 | 0,2M+ | 49.3 |
3 | Luka Drobnjak | D | |||
44 | Drazen Dubackic | D | |||
23 | Aleksandar Vidovic | D | 22 | ||
29 | Lukijan Abadzija | M | |||
27 | Milorad Balabanović | M | 33 | 0,3M+ | 47.3 |
8 | Miroslav Bjeloš | M | 33 | 0,5M+ | |
10 | Dragan Kokanović | M | 20 | ||
35 | Milos Popovic | M | |||
21 | Kristijan Zivkovic | M | 24 | 0,1M+ | 49.9 |
7 | Ognjen Đuričin | M | 28 | 0,8M+ |
Evenementen: FK Metalac GM
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-26 | GFK Dubočica Leskovac - FK Metalac GM | 0 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-19 | FK Metalac GM - FK Mladost GAT | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-13 | FK Metalac GM - FK Kolubara Lazarevac | 0 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-08 | OFK Vršac - FK Metalac GM | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-02 | FK Metalac GM - FK Sloboda Uzice | 1 - 2 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.63
|
3
|
2.5
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 6
Algemeen
FK Metalac GM Geen winst 4
FK Metalac GM Met tegendoelpunten 6
FK Metalac GM Beide teams scoren 4 van 5
FK Metalac GM More than 4.5 cards 4 van 5
FK Mladost GAT Geen nederlagen 8
FK Mladost GAT Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 5
FK Mladost GAT Eerste team dat scoort 8 van 9
FK Mladost GAT Less than 4.5 cards 9 van 10
FK Metalac GM - FK Mladost GAT
Servië, Prva Liga, match FK Metalac GM - FK Mladost GAT, starttijd 2024-05-19 15:00:00 internationale tijd.
FK Metalac GM en FK Mladost GAT neemt deel aan het kampioenschap Prva Liga, Servië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Mladost GAT
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-26 | FK Mladost GAT - RFK Novi Sad 1921 | 0 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-19 | FK Metalac GM - FK Mladost GAT | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-13 | FK Mladost GAT - FK Sloboda Uzice | 1 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-08 | FK Radnički Novi Beograd - FK Mladost GAT | 0 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-02 | GFK Dubočica Leskovac - FK Mladost GAT | 0 - 1 |
Klassement
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
FK Indija | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
FK Smederevo | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
Sremska Mitrovica | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
Macva Sabac | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
GFK Dubočica Leskovac | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
FK Metalac GM | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
FK Kolubara Lazarevac | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
FK Sloboda Uzice | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
RFK Novi Sad 1921 | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
FK Radnički Novi Beograd | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
FK Indija | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
FK Smederevo | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
Macva Sabac | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
Sremska Mitrovica | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
GFK Dubočica Leskovac | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
FK Sloboda Uzice | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
FK Metalac GM | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
FK Kolubara Lazarevac | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
RFK Novi Sad 1921 | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
FK Radnički Novi Beograd | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Macva Sabac | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
Macva Sabac |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 |