Grasshopper Club Zurich II - AC Taverne (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Grasshopper Club Zurich II
1. Liga | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | FC Kreuzlingen - Grasshopper Club Zurich II | 5 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-18 | Grasshopper Club Zurich II - AC Taverne | 1 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-11 | FC Mendrisio - Grasshopper Club Zurich II | 1 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-04 | Grasshopper Club Zurich II - Juventus Zurich | 1 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-27 | FC Tuggen - Grasshopper Club Zurich II | 4 - 1 |
Serie 7
Algemeen
Grasshopper Club Zurich II + AC Taverne Less than 4.5 cards 6 van 6
AC Taverne Minder dan 2.5 doelpunten 7 van 9
AC Taverne Eerste team dat scoort 4 van 5
AC Taverne Winnaar eerste helft 4 van 5
Grasshopper Club Zurich II Met tegendoelpunten 3
Grasshopper Club Zurich II Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 7
Grasshopper Club Zurich II Beide teams scoren 6 van 8
Grasshopper Club Zurich II Eerste team dat scoort 8 van 10
Grasshopper Club Zurich II Less than 4.5 cards 5 van 6
Grasshopper Club Zurich II - AC Taverne
Switzerland Amateur, 1. Liga, match Grasshopper Club Zurich II - AC Taverne, starttijd 2024-05-18 14:00:00 internationale tijd.
Grasshopper Club Zurich II en AC Taverne neemt deel aan het kampioenschap 1. Liga, Switzerland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AC Taverne
1. Liga | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | AC Taverne - FC Freienbach | 2 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-18 | Grasshopper Club Zurich II - AC Taverne | 1 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-11 | AC Taverne - FC Kosova Zürich | 1 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-04 | FC Linth 04 - AC Taverne | 2 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-27 | AC Taverne - FC Winterthur II | 1 - 0 |
Klassement
Erste Liga Classic - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Grand-Saconnex | 30 | 18 | 7 | 5 | 61:34 | 61 |
2
|
Yverdon Sport FC II | 30 | 16 | 6 | 8 | 65:37 | 54 |
3
|
FC Vevey Sports 05 | 30 | 15 | 8 | 7 | 59:28 | 53 |
4
|
FC Sion II | 30 | 15 | 7 | 8 | 77:47 | 52 |
5
|
FC Lausanne-Sports II | 30 | 15 | 7 | 8 | 56:36 | 52 |
6
|
FC Echallens Région | 30 | 13 | 7 | 10 | 58:56 | 46 |
7
|
FC Naters Oberwallis | 30 | 13 | 6 | 11 | 54:48 | 45 |
8
|
CS Chenois | 30 | 10 | 13 | 7 | 52:43 | 43 |
9
|
FC Meyrin | 30 | 12 | 7 | 11 | 49:50 | 43 |
10
|
FC Monthey | 30 | 9 | 10 | 11 | 43:41 | 37 |
11
|
FC Coffrane | 30 | 9 | 8 | 13 | 40:65 | 35 |
12
|
FC La Chaux De Fonds | 30 | 9 | 7 | 14 | 43:56 | 34 |
13
|
FC Portalban/Gletterens | 30 | 7 | 10 | 13 | 36:67 | 31 |
14
|
FC La Sarraz-Eclepens | 30 | 8 | 5 | 17 | 34:58 | 29 |
15
|
Pully Football | 30 | 7 | 7 | 16 | 42:69 | 28 |
16
|
US Terre Sainte | 30 | 4 | 5 | 21 | 35:69 | 17 |
Erste Liga Classic - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Schotz | 30 | 19 | 6 | 5 | 74:31 | 63 |
2
|
FC Black Stars | 30 | 18 | 5 | 7 | 72:41 | 59 |
3
|
FC Rotkreuz | 30 | 17 | 7 | 6 | 45:32 | 58 |
4
|
FC Solothurn | 30 | 16 | 9 | 5 | 64:49 | 57 |
5
|
SV Muttenz | 30 | 17 | 5 | 8 | 79:44 | 56 |
6
|
FC Concordia Basel | 30 | 15 | 8 | 7 | 62:38 | 53 |
7
|
FC Courtetelle | 30 | 14 | 6 | 10 | 62:45 | 48 |
8
|
FC Köniz | 30 | 10 | 10 | 10 | 34:44 | 40 |
9
|
FC Dietikon | 30 | 12 | 2 | 16 | 51:50 | 38 |
10
|
FC Munsingen | 30 | 10 | 7 | 13 | 44:50 | 37 |
11
|
FC Wohlen | 30 | 9 | 8 | 13 | 41:47 | 35 |
12
|
FC Langenthal | 30 | 9 | 5 | 16 | 37:49 | 32 |
13
|
FC Thun Berner Oberland II | 30 | 9 | 5 | 16 | 42:61 | 32 |
14
|
FC Bassecourt | 30 | 8 | 6 | 16 | 47:63 | 30 |
15
|
FC Emmenbrücke | 30 | 4 | 7 | 19 | 31:78 | 19 |
16
|
FC Muri | 30 | 2 | 6 | 22 | 34:97 | 12 |
Erste Liga Classic - Gruppe 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Tuggen | 30 | 16 | 8 | 6 | 59:31 | 56 |
2
|
Juventus Zurich | 30 | 16 | 7 | 7 | 65:38 | 55 |
3
|
FC Kreuzlingen | 30 | 14 | 8 | 8 | 62:44 | 50 |
4
|
FC Wettswil-Bonstetten | 30 | 13 | 9 | 8 | 52:41 | 48 |
5
|
FC Winterthur II | 30 | 14 | 5 | 11 | 56:41 | 47 |
6
|
FC Mendrisio | 30 | 13 | 8 | 9 | 43:41 | 47 |
7
|
Usv Eschen-Mauren | 30 | 11 | 11 | 8 | 53:42 | 44 |
8
|
FC Linth 04 | 30 | 10 | 9 | 11 | 44:55 | 39 |
9
|
Grasshopper Club Zurich II | 30 | 10 | 9 | 11 | 44:48 | 39 |
10
|
SV Höngg | 30 | 11 | 5 | 14 | 35:45 | 38 |
11
|
AC Taverne | 30 | 8 | 13 | 9 | 32:33 | 37 |
12
|
FC Kosova Zürich | 30 | 10 | 5 | 15 | 30:41 | 35 |
13
|
FC Freienbach | 30 | 9 | 8 | 13 | 32:51 | 35 |
14
|
FC Uzwil | 30 | 8 | 8 | 14 | 40:48 | 32 |
15
|
FC Balzers | 30 | 7 | 8 | 15 | 36:54 | 29 |
16
|
FC Gossau | 30 | 7 | 5 | 18 | 46:76 | 26 |