KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce - Jsp Szczakowianka Jaworzno (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-28 | Victoria Częstochowa - KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce - Przemsza Siewierz | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | Energetyk Row Rybnik - KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-15 | KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce - Piast Gliwice II | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce - BKS Sparta Katowice | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce - Rozwoj Katowice | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | MLKS Znicz Kłobuck - KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 1 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce - Victoria Częstochowa | 3 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | LKS Drama Zbroslawice - KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 6 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce - Jsp Szczakowianka Jaworzno | 2 - 1 |
Serie 7
Algemeen
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce + Jsp Szczakowianka Jaworzno Less than 4.5 cards 10 van 10
Jsp Szczakowianka Jaworzno Nederlagen 3
Jsp Szczakowianka Jaworzno Geen doelpunten gescoord 3
Jsp Szczakowianka Jaworzno Met tegendoelpunten 3
Jsp Szczakowianka Jaworzno Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce + Jsp Szczakowianka Jaworzno Met tegendoelpunten 3
Jsp Szczakowianka Jaworzno Geen nederlagen 3
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce - Jsp Szczakowianka Jaworzno
Poland Amateur, IV. Liga - Śląska, match KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce - Jsp Szczakowianka Jaworzno, starttijd 2024-05-18 15:00:00 internationale tijd.
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce en Jsp Szczakowianka Jaworzno neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Śląska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Jsp Szczakowianka Jaworzno
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Jsp Szczakowianka Jaworzno - Ruch Radzionków | 0 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | Rozwoj Katowice - Jsp Szczakowianka Jaworzno | 4 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | Jsp Szczakowianka Jaworzno - MKS Myszków | 2 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce - Jsp Szczakowianka Jaworzno | 2 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-11 | Jsp Szczakowianka Jaworzno - Przemsza Siewierz | 0 - 1 |
Klassement
IV. Liga - Śląska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podlesianka Katowice | 30 | 18 | 8 | 4 | 59:29 | 62 |
2
|
LKS Drama Zbroslawice | 30 | 18 | 5 | 7 | 83:39 | 59 |
3
|
BKS Sparta Katowice | 30 | 16 | 8 | 6 | 64:43 | 56 |
4
|
Ruch Radzionków | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:32 | 54 |
5
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 46:43 | 50 |
6
|
Victoria Częstochowa | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:49 | 50 |
7
|
Piast Gliwice II | 30 | 11 | 14 | 5 | 59:42 | 47 |
8
|
Rozwoj Katowice | 30 | 14 | 4 | 12 | 48:41 | 46 |
9
|
Przemsza Siewierz | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:56 | 45 |
10
|
MKS Myszków | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:61 | 39 |
11
|
GKS Szombierki Bytom | 30 | 9 | 9 | 12 | 41:56 | 36 |
12
|
Zaglebie Sosnowiec II | 30 | 8 | 8 | 14 | 46:53 | 32 |
13
|
Jsp Szczakowianka Jaworzno | 30 | 5 | 8 | 17 | 36:54 | 23 |
14
|
GKS Unia Rędziny | 30 | 6 | 4 | 20 | 26:58 | 22 |
15
|
LKS Orzeł Miedary | 30 | 4 | 9 | 17 | 31:76 | 21 |
16
|
MLKS Znicz Kłobuck | 30 | 5 | 6 | 19 | 31:66 | 21 |
IV. Liga - Śląska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 30 | 19 | 6 | 5 | 91:37 | 63 |
2
|
Spojnia Landek | 30 | 17 | 5 | 8 | 54:33 | 56 |
3
|
Polonia Łaziska Górne | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:35 | 54 |
4
|
Rekord II Bielsko Biala | 30 | 17 | 2 | 11 | 59:45 | 53 |
5
|
KS Decor Belk | 30 | 15 | 7 | 8 | 63:39 | 52 |
6
|
GKS Gwarek Ornontowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:31 | 50 |
7
|
MKS Odra Wodzislaw Slaski | 30 | 14 | 7 | 9 | 59:48 | 49 |
8
|
GKS II Tychy | 30 | 14 | 6 | 10 | 60:41 | 48 |
9
|
KS Kuznia Ustron | 30 | 13 | 8 | 9 | 60:46 | 47 |
10
|
Energetyk Row Rybnik | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:67 | 41 |
11
|
Tempo Puncow | 30 | 11 | 7 | 12 | 54:64 | 40 |
12
|
LKS Orzeł Łękawica | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:42 | 39 |
13
|
MRKS Czechowice-Dziedzice | 30 | 11 | 5 | 14 | 44:47 | 38 |
14
|
LKS Czaniec | 30 | 5 | 7 | 18 | 41:64 | 22 |
15
|
LKS Tworków | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:84 | 21 |
16
|
MKS Ledziny | 30 | 1 | 0 | 29 | 13:135 | 3 |