Evenementen: SK Steti
Divize B | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-15 | SK Steti - FK Ostrov | 0 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Chomutov - SK Steti | 1 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | SK Steti - SK Hrebec | 2 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | SK Slany - SK Steti | 2 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | SK Steti - SK Kladno | 0 - 2 |
Serie 5
Algemeen
SK Steti + SK Kladno Less than 4.5 cards 10 van 10
SK Kladno Eerste team dat scoort 8 van 10
SK Kladno Less than 4.5 cards 10 van 10
SK Steti Geen winst 6
SK Steti Met tegendoelpunten 5
SK Steti Eerste tegendoelpunt 4 van 5
SK Steti Less than 4.5 cards 9 van 9
Persoonlijke ontmoetingen
SK Kladno Zeges 3
SK Steti Met tegendoelpunten 3
SK Steti - SK Kladno
Tsjechië, Divize B, match SK Steti - SK Kladno, starttijd 2024-05-18 08:15:00 internationale tijd.
SK Steti en SK Kladno neemt deel aan het kampioenschap Divize B, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SK Kladno
Divize B | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-15 | Cesky Brod - SK Kladno | 1 - 3 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | SK Kladno - SK Ujezd Praha 4 | 1 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | TJ Sokol Nespeky - SK Kladno | 0 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-24 | SK Kladno - FC Hvezda Cheb | 5 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | SK Steti - SK Kladno | 0 - 2 |
Klassement
Divize B 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chomutov | 30 | 20 | 7 | 3 | 69:29 | 67 |
2
|
SK Kladno | 30 | 21 | 4 | 5 | 82:23 | 67 |
3
|
FK Neratovice Byskovice | 30 | 18 | 5 | 7 | 56:27 | 59 |
4
|
SK Slany | 30 | 15 | 8 | 7 | 45:32 | 53 |
5
|
FK Meteor Praag VIII | 30 | 15 | 3 | 12 | 60:52 | 48 |
6
|
FK Olympie Brezova | 30 | 13 | 9 | 8 | 52:47 | 48 |
7
|
SK Ujezd Praha 4 | 30 | 12 | 8 | 10 | 50:40 | 44 |
8
|
Brandys Nad Labem | 30 | 12 | 7 | 11 | 51:51 | 43 |
9
|
FK Ostrov | 30 | 12 | 5 | 13 | 48:52 | 41 |
10
|
SK Hrebec | 30 | 9 | 8 | 12 | 48:54 | 35 |
11
|
Admira PR B | 30 | 10 | 7 | 13 | 32:40 | 37 |
12
|
Cesky Brod | 30 | 9 | 9 | 12 | 47:54 | 36 |
13
|
SK Steti | 30 | 8 | 6 | 16 | 30:41 | 30 |
14
|
TJ Sokol Nespeky | 30 | 7 | 6 | 17 | 31:66 | 27 |
15
|
FK Seko Louny | 30 | 5 | 4 | 21 | 25:62 | 19 |
16
|
FC Hvezda Cheb | 30 | 4 | 2 | 24 | 16:75 | 14 |