Supra Kwidzyn - DKS Powiśle Dzierzgoń (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Supra Kwidzyn
IV. Liga - Pomorska | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | Anioły Garczegorze - Supra Kwidzyn | - | |
Ronde 34 | |||
2024-06-22 | Supra Kwidzyn - Gryf Słupsk | 0 - 2 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-15 | Gryf Wejherowo - Supra Kwidzyn | 5 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-08 | Supra Kwidzyn - MKS Start Miastko | 4 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2024-06-02 | MKS Solar Władysławowo - Supra Kwidzyn | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | Jaguar Gdańsk - Supra Kwidzyn | 4 - 0 |
Serie 4
Algemeen
Supra Kwidzyn + DKS Powiśle Dzierzgoń Less than 4.5 cards 9 van 9
DKS Powiśle Dzierzgoń Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 9
DKS Powiśle Dzierzgoń Less than 4.5 cards 9 van 9
Supra Kwidzyn Met tegendoelpunten 6
Supra Kwidzyn Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
Supra Kwidzyn Less than 4.5 cards 8 van 8
Supra Kwidzyn - DKS Powiśle Dzierzgoń
Poland Amateur, IV. Liga - Pomorska, match Supra Kwidzyn - DKS Powiśle Dzierzgoń, starttijd 2024-05-18 09:00:00 internationale tijd.
Supra Kwidzyn en DKS Powiśle Dzierzgoń neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Pomorska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: DKS Powiśle Dzierzgoń
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Gwiazda Karsin - DKS Powiśle Dzierzgoń | - | |
IV. Liga - Pomorska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-22 | DKS Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork | 2 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-15 | Gryf Słupsk - DKS Powiśle Dzierzgoń | 7 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-08 | DKS Powiśle Dzierzgoń - Gryf Wejherowo | 1 - 6 | |
Ronde 31 | |||
2024-06-02 | MKS Start Miastko - DKS Powiśle Dzierzgoń | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | DKS Powiśle Dzierzgoń - MKS Solar Władysławowo | 6 - 2 |
Klassement
IV. Liga - Pomorska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gryf Słupsk | 34 | 27 | 3 | 4 | 92:35 | 84 |
2
|
Jaguar Gdańsk | 34 | 27 | 1 | 6 | 100:42 | 82 |
3
|
Grom Nowy Staw | 34 | 22 | 6 | 6 | 84:40 | 72 |
4
|
SKS Baltyk Gdynia | 34 | 21 | 4 | 9 | 84:50 | 67 |
5
|
Pomezania Malbork | 34 | 16 | 11 | 7 | 79:46 | 59 |
6
|
Gryf Wejherowo | 34 | 18 | 3 | 13 | 87:61 | 57 |
7
|
MKS Chojniczanka II Chojnice | 34 | 17 | 3 | 14 | 79:71 | 54 |
8
|
Anioły Garczegorze | 34 | 13 | 6 | 15 | 59:56 | 45 |
9
|
Supra Kwidzyn | 34 | 12 | 8 | 14 | 42:66 | 44 |
10
|
Radunia II Stężyca | 34 | 12 | 7 | 15 | 63:73 | 43 |
11
|
KS Sparta Sycewice | 34 | 10 | 11 | 13 | 58:70 | 41 |
12
|
Pogoń Lębork | 34 | 10 | 10 | 14 | 58:59 | 40 |
13
|
DKS Powiśle Dzierzgoń | 34 | 10 | 10 | 14 | 45:62 | 40 |
14
|
MKS Solar Władysławowo | 34 | 10 | 9 | 15 | 64:83 | 39 |
15
|
MZKS Arka II Gdynia | 34 | 7 | 9 | 18 | 58:68 | 30 |
16
|
GKS Gedania II Gdańsk | 34 | 7 | 4 | 23 | 51:91 | 25 |
17
|
AS Kolbudy | 34 | 5 | 6 | 23 | 29:92 | 21 |
18
|
MKS Start Miastko | 34 | 3 | 7 | 24 | 40:107 | 16 |