Świt Staroźreby - Okęcie Warszawa (2-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Świt Staroźreby
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-04 | Świt Staroźreby - Drukarz Warszawa | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Polonia II Warszawa - Świt Staroźreby | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Świt Staroźreby - Sokół Serock | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Huragan Wołomin - Świt Staroźreby | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Świt Staroźreby - KS Łomianki | - | |
Puchar Polski MZPN - Płock | |||
2024-08-23 | Świt Staroźreby - Sparta Miszewo | geannuleerd | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-23 | MKS Ciechanów - Świt Staroźreby | 0 - 0 | |
2024-06-22 | Świt Staroźreby - MKS Ciechanów | 3 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Świt Staroźreby - Żbik Nasielsk | 2 - 5 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-09 | Nadnarwianka Pułtusk - Świt Staroźreby | 6 - 2 |
Świt Staroźreby - Okęcie Warszawa
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Świt Staroźreby - Okęcie Warszawa, starttijd 2024-05-18 10:00:56 internationale tijd.
Świt Staroźreby en Okęcie Warszawa neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Okęcie Warszawa
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-18 | Wicher Kobyłka - Okęcie Warszawa | - | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Huragan Wołomin - Okęcie Warszawa | 3 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Okęcie Warszawa - PAF Płońsk | 0 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-29 | Drukarz Warszawa - Okęcie Warszawa | 2 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | Okęcie Warszawa - Unia Warszawa | 2 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-18 | Świt Staroźreby - Okęcie Warszawa | 2 - 0 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |