ACS Recolta Gheorghe Doja II - AS Cazanești (5-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ACS Recolta Gheorghe Doja II
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-08 | Libertatea Sălcioara - ACS Recolta Gheorghe Doja II | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-01 | ACS Recolta Gheorghe Doja II - AS Albești 08 | - | |
Ronde 22 | |||
2024-06-16 | ACS Recolta Gheorghe Doja II - FC Rapid Perieti | 6 - 1 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-02 | Voința Reviga - ACS Recolta Gheorghe Doja II | 4 - 6 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-26 | ACS BC Ciulnița 2023 - ACS Recolta Gheorghe Doja II | 1 - 7 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-19 | ACS Recolta Gheorghe Doja II - AS Cazanești | 5 - 1 | |
Ronde 18 | |||
2024-05-12 | CS Amara II - ACS Recolta Gheorghe Doja II | 1 - 2 |
ACS Recolta Gheorghe Doja II - AS Cazanești
Romania Amateur, Liga 5 Ialomita, match ACS Recolta Gheorghe Doja II - AS Cazanești, starttijd 2024-05-19 15:00:00 internationale tijd.
ACS Recolta Gheorghe Doja II en AS Cazanești neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Ialomita, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AS Cazanești
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-08 | AS Albești 08 - AS Cazanești | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-01 | AS Cazanești - Recolta Buesti | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Ronde 202 | |||
2024-08-25 | AS Cazanești - FC Rapid Perieti | 0 - 0 | |
Ronde 201 | |||
2024-08-18 | AS Cazanești - Recolta Buesti | geannuleerd | |
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-16 | AS Cazanești - Spicul Milosesti | 1 - 1 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-02 | FC Rapid Perieti - AS Cazanești | 2 - 3 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-26 | AS Cazanești - Voința Reviga | 3 - 2 |
Klassement
Liga 5 Ialomita - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | 22 | 18 | 2 | 2 | 79:36 | 56 |
2
|
Gloria Ograda | 22 | 16 | 3 | 3 | 70:42 | 51 |
3
|
AS Ialomița Sudiți | 22 | 12 | 5 | 5 | 65:45 | 41 |
4
|
FC Victoria Bordușani | 22 | 10 | 3 | 9 | 72:52 | 33 |
5
|
AS Gloria Gura Ialomiței | 22 | 10 | 2 | 10 | 67:50 | 32 |
6
|
FC Movila | 22 | 10 | 1 | 11 | 53:61 | 31 |
7
|
Viitorul Valea Ciorii | 22 | 9 | 2 | 11 | 52:65 | 29 |
8
|
Viitorul Platonesti | 22 | 7 | 4 | 11 | 56:62 | 25 |
9
|
Dunarea Giurgeni | 22 | 7 | 3 | 12 | 46:50 | 24 |
10
|
Spicul Vlădeni | 22 | 6 | 2 | 14 | 53:81 | 20 |
11
|
FC Inter Stelnica | 22 | 5 | 4 | 13 | 33:60 | 19 |
12
|
Recolta Săveni | 22 | 6 | 1 | 15 | 40:82 | 19 |
Liga 5 Ialomita - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Recolta Gheorghe Doja II | 22 | 20 | 1 | 1 | 107:45 | 61 |
2
|
AS Cazanești | 22 | 14 | 3 | 5 | 58:33 | 45 |
3
|
Spicul Milosesti | 22 | 13 | 4 | 5 | 81:36 | 43 |
4
|
ACS Gheorghe Lazăr | 22 | 10 | 6 | 6 | 67:55 | 36 |
5
|
AS Agronomia Bucu | 22 | 10 | 4 | 8 | 50:40 | 34 |
6
|
FC Orezu | 22 | 9 | 3 | 10 | 34:43 | 30 |
7
|
CS Amara II | 22 | 8 | 5 | 9 | 49:57 | 29 |
8
|
ACS BC Ciulnița 2023 | 22 | 7 | 6 | 9 | 39:52 | 27 |
9
|
Voința Reviga | 22 | 7 | 4 | 11 | 38:49 | 25 |
10
|
FC Traian | 22 | 6 | 6 | 10 | 42:46 | 24 |
11
|
FC Rapid Perieti | 22 | 5 | 3 | 14 | 44:74 | 18 |
12
|
Flacăra Andrasești | 22 | 0 | 1 | 21 | 22:101 | 1 |
Liga 5 Ialomita - Seria 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dridu | 26 | 21 | 4 | 1 | 108:43 | 67 |
2
|
Recolta Malu Roșu | 26 | 18 | 3 | 5 | 99:39 | 57 |
3
|
AS Juventus Borănești | 26 | 18 | 2 | 6 | 99:49 | 56 |
4
|
Unirea Garbovi | 26 | 17 | 1 | 8 | 83:57 | 52 |
5
|
Olimpia Radulesti | 26 | 15 | 5 | 6 | 83:50 | 50 |
6
|
Infrățirea Jilavele II | 26 | 12 | 2 | 12 | 74:64 | 38 |
7
|
AS Coșereni | 26 | 12 | 2 | 12 | 54:62 | 38 |
8
|
Voința Maia | 26 | 11 | 4 | 11 | 94:78 | 37 |
9
|
Avântul Grindu | 26 | 10 | 3 | 13 | 102:102 | 33 |
10
|
Libertatea Sălcioara | 26 | 7 | 4 | 15 | 66:104 | 25 |
11
|
Victoria Muntenii Buzău II | 26 | 6 | 4 | 16 | 41:84 | 22 |
12
|
Fulgerul Fierbinți | 26 | 6 | 3 | 17 | 50:91 | 21 |
13
|
ACS Valea Măcrișului | 26 | 5 | 4 | 17 | 64:99 | 19 |
14
|
Gloria Alexeni | 26 | 2 | 3 | 21 | 32:127 | 9 |