Alcañiz CF - CD Cella (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Alcañiz CF
Regional Preferente Aragón Grupo 1 | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-26 | Atlético Calatayud - Alcañiz CF | 2 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-19 | Alcañiz CF - CD Cella | 2 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-12 | Atlético Escalerillas - Alcañiz CF | 0 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-05 | Alcañiz CF - CF Villa De Alagón | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-04-28 | CD La Almunia - Alcañiz CF | 3 - 1 |
Alcañiz CF - CD Cella
Spanje Amateur, Regional Preferente Aragón Grupo 1, match Alcañiz CF - CD Cella, starttijd 2024-05-19 16:00:13 internationale tijd.
Alcañiz CF en CD Cella neemt deel aan het kampioenschap Regional Preferente Aragón Grupo 1, Spanje Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CD Cella
Regional Preferente Aragón Grupo 1 | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-26 | CD Cella - Atlético Cariñena | 4 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-19 | Alcañiz CF - CD Cella | 2 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-12 | CD Cella - Atlético Calatayud | 3 - 2 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-05 | CD Cella - Atlético Escalerillas | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-04-28 | CF Villa De Alagón - CD Cella | 1 - 5 |
Klassement
Regional Preferente Aragón - Grupo 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Zuera | 34 | 21 | 7 | 6 | 68:38 | 70 |
2
|
Robres CD | 34 | 22 | 3 | 9 | 78:43 | 69 |
3
|
Ontiñena CF | 34 | 20 | 9 | 5 | 59:27 | 69 |
4
|
CF Santa Anastasia | 34 | 19 | 5 | 10 | 65:40 | 62 |
5
|
Internacional Huesca | 33 | 18 | 7 | 8 | 56:25 | 61 |
6
|
CD Sadabense | 34 | 17 | 9 | 8 | 61:43 | 60 |
7
|
AD Sabiñanigo | 34 | 17 | 7 | 10 | 63:33 | 58 |
8
|
Sarinena | 33 | 13 | 7 | 13 | 46:48 | 46 |
9
|
CF Jacetano | 34 | 13 | 3 | 18 | 36:47 | 42 |
10
|
CD Altorricon | 34 | 12 | 5 | 17 | 46:70 | 41 |
11
|
Los Bancos FC | 34 | 10 | 10 | 14 | 31:42 | 40 |
12
|
UD Montecarlo | 34 | 10 | 9 | 15 | 47:62 | 39 |
13
|
SD Gurrea | 34 | 10 | 7 | 17 | 42:50 | 37 |
14
|
CD Delicias | 34 | 11 | 4 | 19 | 33:63 | 37 |
15
|
Atlético Binéfar | 34 | 10 | 6 | 18 | 44:64 | 36 |
16
|
CF Alcolea | 34 | 7 | 10 | 17 | 29:46 | 31 |
17
|
AD Tardienta | 34 | 8 | 6 | 20 | 45:71 | 30 |
18
|
CD Valdefierro | 34 | 7 | 6 | 21 | 32:69 | 27 |
Regional Preferente Aragón - Grupo 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Andorra CF | 34 | 27 | 5 | 2 | 74:23 | 86 |
2
|
CD La Almunia | 34 | 22 | 7 | 5 | 95:34 | 73 |
3
|
Atlético Calatayud | 34 | 22 | 4 | 8 | 86:35 | 70 |
4
|
Alcañiz CF | 34 | 20 | 7 | 7 | 72:34 | 67 |
5
|
UD San José | 34 | 16 | 9 | 9 | 45:34 | 57 |
6
|
UD Casetas | 34 | 15 | 10 | 9 | 55:39 | 55 |
7
|
CD Quinto | 34 | 13 | 13 | 8 | 41:29 | 52 |
8
|
CD Mores | 34 | 12 | 12 | 10 | 42:42 | 48 |
9
|
AD Magallon | 34 | 12 | 11 | 11 | 26:30 | 47 |
10
|
Atlético Cariñena | 34 | 13 | 5 | 16 | 53:63 | 44 |
11
|
Atlético Teruel CF | 34 | 12 | 4 | 18 | 42:57 | 40 |
12
|
CD Mallen | 34 | 10 | 8 | 16 | 39:55 | 38 |
13
|
Atlético Escalerillas | 34 | 8 | 12 | 14 | 33:41 | 36 |
14
|
CD Cella | 34 | 8 | 12 | 14 | 37:54 | 36 |
15
|
CF Chiprana | 34 | 8 | 9 | 17 | 37:53 | 33 |
16
|
CD Mequinenza | 34 | 5 | 10 | 19 | 27:72 | 25 |
17
|
CD Fleta | 34 | 6 | 4 | 24 | 36:68 | 22 |
18
|
CF Villa De Alagón | 34 | 3 | 6 | 25 | 25:102 | 15 |