AS Olimpia Mirsa - AS Crevedia Mare (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AS Olimpia Mirsa
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-30 | AS Olimpia Mirsa - CS Progresul Palanca | 1 - 4 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | CS Zmeii Ogrezeni II - AS Olimpia Mirsa | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-16 | AS Olimpia Mirsa - AS Roneda Naipu | 9 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | CS Buturugeni - AS Olimpia Mirsa | 1 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | ACS Mihai Voda - AS Olimpia Mirsa | 1 - 3 |
Serie 7
Algemeen
AS Olimpia Mirsa + AS Crevedia Mare Less than 4.5 cards 10 van 10
AS Crevedia Mare Met tegendoelpunten 3
AS Crevedia Mare Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 7
AS Crevedia Mare Beide teams scoren 5 van 6
AS Olimpia Mirsa Met tegendoelpunten 10
AS Olimpia Mirsa Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
AS Olimpia Mirsa Beide teams scoren 6 van 6
AS Olimpia Mirsa - AS Crevedia Mare
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, match AS Olimpia Mirsa - AS Crevedia Mare, starttijd 2024-05-19 08:00:23 internationale tijd.
AS Olimpia Mirsa en AS Crevedia Mare neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AS Crevedia Mare
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-30 | AS Crevedia Mare - AS Unirea Cosoba | 1 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | CS Progresul Palanca - AS Crevedia Mare | 5 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-16 | AS Crevedia Mare - CS Zmeii Ogrezeni II | 2 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | AS Roneda Naipu - AS Crevedia Mare | 3 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | AS Crevedia Mare - CS Buturugeni | 3 - 1 |
Klassement
Liga 5 Giurgiu North 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Speranța Săbăreni | 30 | 23 | 5 | 2 | 110:46 | 74 |
2
|
CS Progresul Palanca | 30 | 23 | 0 | 7 | 107:56 | 69 |
3
|
AS Unirea Cosoba | 30 | 21 | 4 | 5 | 91:39 | 67 |
4
|
AS Crevedia Mare | 30 | 17 | 7 | 6 | 79:47 | 58 |
5
|
CS Buturugeni | 30 | 18 | 3 | 9 | 95:49 | 57 |
6
|
AS Olimpia Mirsa | 30 | 14 | 4 | 12 | 68:58 | 46 |
7
|
CS Padureni | 30 | 13 | 4 | 13 | 68:73 | 43 |
8
|
AFC Tântava II | 30 | 11 | 5 | 14 | 63:68 | 38 |
9
|
AS Iepurești | 30 | 12 | 1 | 17 | 74:84 | 37 |
10
|
AS Stejarul Bulbucata | 30 | 13 | 0 | 17 | 79:84 | 37 |
11
|
CS Zmeii Ogrezeni II | 30 | 10 | 3 | 17 | 59:101 | 33 |
12
|
ACS Mihai Voda | 29 | 9 | 6 | 14 | 49:80 | 33 |
13
|
ASFC Podisor | 30 | 9 | 5 | 16 | 61:83 | 32 |
14
|
AS Tineretul Vadu Lat | 30 | 8 | 1 | 21 | 58:82 | 25 |
15
|
AS Viitorul Goleasca | 30 | 7 | 4 | 19 | 66:102 | 25 |
16
|
AS Roneda Naipu | 29 | 5 | 0 | 24 | 38:113 | 13 |
Liga 5 Giurgiu South 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Viitorul Baneasa | 30 | 26 | 2 | 2 | 120:24 | 80 |
2
|
AS Unirea Slobozia | 30 | 23 | 2 | 5 | 126:48 | 71 |
3
|
CS Mihai Bravu | 30 | 19 | 0 | 11 | 81:48 | 57 |
4
|
ACS Litoral Gostinu | 30 | 17 | 5 | 8 | 71:56 | 56 |
5
|
ACS Unirea Pietrisu | 30 | 15 | 7 | 8 | 71:45 | 52 |
6
|
AS Viitorul Hulubesti | 30 | 13 | 8 | 9 | 73:63 | 47 |
7
|
AS Greaca | 29 | 14 | 2 | 13 | 73:65 | 44 |
8
|
ACS Pro Gostinu | 30 | 12 | 7 | 11 | 52:71 | 43 |
9
|
AS Olimpia Malu | 30 | 12 | 1 | 17 | 65:84 | 37 |
10
|
AS Unirea Fratesti | 29 | 10 | 6 | 13 | 46:70 | 36 |
11
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 30 | 10 | 4 | 16 | 62:83 | 34 |
12
|
AS Agrogold Vlad Tepes | 30 | 10 | 4 | 16 | 55:91 | 34 |
13
|
AS Sabarelul Ciocoveni | 30 | 10 | 3 | 17 | 55:82 | 33 |
14
|
AS Fortuna Herasti | 30 | 6 | 5 | 19 | 60:109 | 23 |
15
|
AS Scarisoara | 30 | 5 | 5 | 20 | 61:83 | 20 |
16
|
AS Gloria Schitu | 30 | 4 | 5 | 21 | 57:106 | 17 |