Dona Euzébia EC - AA Bandeirante (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Dona Euzébia EC
Copa dos Campeões da LEC | |||
Ronde 28 | |||
2024-07-14 | EC Ribeiro Junqueira - Dona Euzébia EC | 0 - 0 | |
2024-07-07 | Dona Euzébia EC - EC Ribeiro Junqueira | 0 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-23 | Itapiruçu FC - Dona Euzébia EC | 0 - 1 | |
2024-06-16 | Dona Euzébia EC - Itapiruçu FC | 0 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-02 | Flamengo FC Goianá - Dona Euzébia EC | geannuleerd |
Serie 4
Algemeen
Dona Euzébia EC + AA Bandeirante Geen nederlagen 3
AA Bandeirante Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
AA Bandeirante Beide teams scoren 6 van 7
AA Bandeirante Less than 4.5 cards 9 van 9
Dona Euzébia EC - AA Bandeirante
Brazil Amateur, Copa dos Campeões da LEC, match Dona Euzébia EC - AA Bandeirante, starttijd 2024-05-19 18:00:35 internationale tijd.
Dona Euzébia EC en AA Bandeirante neemt deel aan het kampioenschap Copa dos Campeões da LEC, Brazil Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AA Bandeirante
Copa dos Campeões da LEC | |||
Ronde 27 | |||
2024-06-23 | EC Ribeiro Junqueira - AA Bandeirante | 3 - 0 | |
2024-06-16 | AA Bandeirante - EC Ribeiro Junqueira | 0 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-02 | AA Bandeirante - Atlétik Clube | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-26 | Flamengo FC Goianá - AA Bandeirante | 0 - 3 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-19 | Dona Euzébia EC - AA Bandeirante | 2 - 1 |
Klassement
Copa dos Campeões da LEC - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atlétik Clube | 6 | 4 | 1 | 1 | 14:4 | 13 |
2
|
AA Bandeirante | 6 | 3 | 1 | 2 | 15:6 | 10 |
3
|
Dona Euzébia EC | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:7 | 8 |
4
|
Flamengo FC Goianá | 5 | 0 | 0 | 5 | 0:20 | 0 |
Copa dos Campeões da LEC - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Operário de Cataguases | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
EC Ribeiro Junqueira | 6 | 4 | 0 | 2 | 16:6 | 12 |
3
|
La Masia FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:10 | 10 |
4
|
Leopoldina AC | 6 | 0 | 0 | 6 | 4:20 | 0 |
Copa dos Campeões da LEC - Group C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Itapiruçu FC | 6 | 5 | 1 | 0 | 20:8 | 16 |
2
|
Volta Grande FC | 6 | 2 | 3 | 1 | 13:9 | 9 |
3
|
SPR Pirapetinga | 5 | 1 | 1 | 3 | 8:9 | 4 |
4
|
Porciúncula-RJ | 5 | 0 | 1 | 4 | 5:20 | 1 |
Copa dos Campeões da LEC - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Flamengo FC Goianá | ||||||
|
Atlétik Clube | ||||||
|
AA Bandeirante | ||||||
|
Dona Euzébia EC |
Copa dos Campeões da LEC - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EC Ribeiro Junqueira | ||||||
|
Operário de Cataguases | ||||||
|
Leopoldina AC | ||||||
|
La Masia FC |
Copa dos Campeões da LEC - Group C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Volta Grande FC | ||||||
|
Itapiruçu FC | ||||||
|
Porciúncula-RJ | ||||||
|
SPR Pirapetinga |
Copa dos Campeões da LEC - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Flamengo FC Goianá | ||||||
|
Atlétik Clube | ||||||
|
AA Bandeirante | ||||||
|
Dona Euzébia EC |
Copa dos Campeões da LEC - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EC Ribeiro Junqueira | ||||||
|
Operário de Cataguases | ||||||
|
Leopoldina AC | ||||||
|
La Masia FC |
Copa dos Campeões da LEC - Group C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Volta Grande FC | ||||||
|
Itapiruçu FC | ||||||
|
Porciúncula-RJ | ||||||
|
SPR Pirapetinga |